Dodaj do ulubionych

Koneser i 10 latka

07.08.19, 12:49
www.pudelek.pl/artykul/149775/dobral_sie_do_mnie_gdy_mialam_10_lat_gwalcil_mnie_czuje_sie_jak_smiec_kobieta_oskarza_w_ksiazce_znanego_polskiego_muzyka_mocne_cytaty/
Pytania mam dwa :

1) Jak duże przyzwolenie społeczne było na to, że cżłowiek w wcale nie bał się wchodzić w interakcję z dzieckiem i to dzieckiem znajomych. Przecież to jak chodzić po polu minowym. Już chodzeniem po polu minowym jest związek z kobietą dorosłą która ma potrzebę zemścić się w pewnym momencie. A co dopiero w takich przypadkach.

2) I jak duży jest poziom jego socjopatii czy psychopatii ze jest w stanie rozgrywać cały system szantaży przez dlugie okresy życia. Każdy człowiek chciałby się wyczyścić z gówna a nie brnąć przez nie jakby mu brakaowało co najmniej wrażeń.

Moim zdaniem muszą być te dwie skrajnie przeciwstawne cechy połączone : przyzwolenie społeczne i socjopatia
Edytor zaawansowany
  • dotera 07.08.19, 13:04
    Moim zdaniem dziś by to nie przeszło. Kiedyś nie było to uznawane za problem.

    Ale mamy różne pokolenia. Nie wiem czy koneser to ten muzyk czy inna postać, ale jak sądzę on i był w wieku Polańskiego. O czym są filmy Polańskiego jak nie o kobiecości na której wirtuoz Polański się zna wbrew mieszczańskim zahamowaniom. Ze trzeba przekroczyć kolejne granice, żeby zdobyć.

    Dziś po feminizmie jest odwrotnie. Raczej same kobiety zaczynają czytać CHristiana Greya, bo już dość mają skutków rownouprawnienia i obchodzenia się z nimi jak z jajkiem zza szyby . I sam Polański kręci podręcznik dla młodszego pokolenia , które reprezentuje Johny Depp "9 wrota" czyli jak zdobyć demoniczną kobietę.

    Dzięki pedofilnym akcjom panów z tamtego pokolenia dziś babrzemy się w narcystycznym feminizmie i spoleczenstwa zdychaja z samotnosci

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka