Dodaj do ulubionych

Ten fragment teorii nie jest idiotyczny

07.08.19, 14:09
krytykapolityczna.pl/swiat/incele-kontratakuja/
"To, że ta teoria jest idiotyczna, wydaje się oczywiste. Nie muszę wam udowadniać, że równie dobrze 20% ładnych lasek mogłoby mieć 80% facetów? "

Bowiem różnica jest taka, że kobieta wybiera. NIe ma symetrii. I ładna kobieta nie potrzebuje w żaden sposób mieć 80 procent facetów, bo chce mieć tych z najwyższej półki.Podobnie jak te mniej atrakcyjne i godzą się na bycie drugą trzecią żoną. ALbo na bycie chwilowym romansem

Jeśli propaguje się luzne kontakty seksualne jest to faktem. Atrakcyjni mężczyni zbierają haremy. Dwa jeśli ciągle w mediach jest obsesja seksu nie wiem po co to będzie rosło poczucie wykluczenia młodych mezczyzn, a wsrod tych o skrajnie prawicowych poglądach rosła agresja. Nawet w Życiu seksualnym Dzikikich nikt z seksu nie robił sprawy publicznej. Młodzi ludzie łączyli się w pary szli do lasu i co wiecej z reguły byli ze sobą. Dziś zrobiono tego obsesję kulturową. Nie tylko pornografia w internecie, ale wrecz obsesja zeby było wszystko pokazane publicznie.

Niech lewica przestanie robić z seksu polityki to nie będzie ona polityką. Ideologia incel jest narcystyczna jak feminizm, to jest lustrzane jej odbicie.

Jeśli widzi pani tylko frustratów to jest pani naprawdę ślepa. Ilość małżeństw w USA jest najmniejsza od 100 lat. Feminizm rozpetał piekło płciowe.
Edytor zaawansowany
 • dotera 07.08.19, 14:15
  W filmie Śmierć i Dziewczyna była pokazana ta symetria w komicznej scence gdy była kobieta wieziona przez faszystowskiego oprawce chciała upokorzyć go tak jak on ją pod względem seksualnym. Rzecz polega jednak na tym ze nie ma symetrii. Feminizm ktory ciagle chce dawać symetrie i sugerować ze kobieta jest mezczyzna jest smieszny. Sa dwie rozne płcie. Niech będą równe, ale są różne. Z jednej strony chce się z kobiety zrobić mezczyzn, z drugiej z chłopców kobiety. Już trochę gubimy się w tych przebierankach genderowych które prowadzą tylko do bierności, nijakości bo to zostaje po zaprzeczeniu zywym soczystym emocjom, ktore są wyznaczane przez płeć. A nie ideologię intelektualną gender.
 • dotera 07.08.19, 14:23
  DLa mnie te ruchy są całkowicie symetryczne i to jest jedna nienawiść : młodych kobiet do mezczyzn i męzczyzn do kobiet. Prosze tego nie tlumaczyć w żaden sposób tradycyjnym patriarchatem, bo już odlatujecie w powietrze. To są skłócone płcie przez wcześniejsze pokolenia jak w Mad Maxie.
 • dotera 07.08.19, 14:31
  "Głupie pomysły bandy internetowych frustratów to jedno, ale incele mają za sobą całą armię autorytetów z Jordanem Petersonem na czele. Skoro ten poważny, dyskutujący z Żiżkiem facet mówi, że jedynym sposobem zapobiegania incelskiej przemocy jest wymuszona monogamia, to coś w tym musi być?"

  Przepraszam bardzo , a kim jest Żiżek? Panem który ma obsesję pisania dziesiątek książek o niczym i lubi kolekcjonować anegdoty? CIągle powoływanie się na jego autorytet jest śmieszne. To tylko garstka ludzi z nieistniejącej już dekadenckiej lewicy ma jego kult. Nie ma on żadnego znaczenia akademickiego, politycznego, społecznego.

  Peterson zrobił się sławny w realnej akcji politycznej protestując wobec szaleństwa ideologów gender. I swoje zdaje się ugrał. Jego myśl była wykoślawiona przez lewicę w idiotyczny sposób w jaki sama postrzega świat. Nic nie mówił redystrybucji mającej zmniejszyć frustrację. Wskazywał na przemiany jakie zachodzą w postmonogamicznym społeczeństwie. Jego myśl jest taka, żebby MEZCZYZNI WZIELI SIE ZA SIEBIE PRZESTALI SLUCHAC BREDNI FEMINIZMU I DOROSNELI DO ODPOWIEDZIALNOSCI OSOBISTEJ WOLNEJ JEDNOSTKI. Bo mamy słabe zinfantylniałe pokolenia po beibibumeryzmie.

  Nie zgadzam się z nim z wieloma wzgledami, ale spychanie go na skrajną prawicę jest żenujące. To facet z liberalnymi klasycznie poglądami. Ma popularność tylko dlatego bo dyskurs lewicy na kampusach amerykańskich jest poniżej dna. To już jest czysty infantylny narcyzm.
 • dotera 07.08.19, 14:34
  To ze Peterson jest uwazany za mysliciela politycznego wskazuje w jakiej dupie jest wspolczesne zycie intelektualne. To wychowawca młodzieży który widzi co ma. TO psycholog ktory radzi jak żyć. I ma rację pod wieloma względami bo uczelnie już głównie piorą mózgi.

  Zgadza się z nim jedna z pierwszych feministek drugiej fali Camilia Paglia .
 • dotera 07.08.19, 14:39
  Radze wam dobrze. Odpuście sobie Żiżka bo to prowincja intelektualna całkowita. NIkt francuskich miłośników Lacana i ich wielbicieli poważnie nie traktuje w krajach o germańskim rodowodzie. Zaprasza się go trochę tak jak Niemcy dają wywiad polskiemu ambasadorowi. Bo czują się centrum świata które każdego ugości :)))

  Chomsky , główny autorytet amerykańskiej lewicy , cżłowiek z realnym dorobkiem naukowym zarówno nie uznaje Petersona jak i Zizka. Tylko ze Peterson umie pochwalić analizy CHomskiego. Żiżek jest w konflikcie z CHomskim.
 • dotera 07.08.19, 14:50
  Wie pani co to jest alt prawica?

  To nie raśiści i tak dalej. Alt prawica to prawica która przejeła lewicowe metody. Jest w niej i gej wygadany, przejeli całkowicie pop kulturę w necie, a kiedyś lewica wydawało się tym rządziła. CO chwilę ktoś od nich mowi ze kiedyś miał lewicowe poglądy ale się obudził. Oni to chyba nazywają wzięciem "red pill" jak w matrixie.

  Swoją drogą i Peterson ich krytykuje i oni go. Peterson to taki klasyczny liberał w dawnym stylu w marynarce. Walczy raczej o taki model męskości zwartej i ukierunkowanej jak w dawnych czasach "wewnatrzsterownosci"

  Robienie z niego radykała świadczy jak "liberalne media" zdurniały całkowicie w wykreowanej przez siebie poprawności politycznej.
 • dotera 07.08.19, 14:53
  Po drugie nigdy tego nie sledziłem. Ideologi incel nie czytałem, z drugiej ręki raczej wiem ze to było w duchu męskiej depresji uzalajacych się facetów i to chyba w Azji się zaczelo. Ale czytałem swego czasu net amerykański polityczny. NIe sądzę by to było powodem ich agresji.

  Tu problemem jest raczej net sam w sobie. Będzie produkował hejt to raz. Będzie produkował samotnych wilków żyjących tym hejtem.

  WIec prosze zamiast rozpetywac hejt na inceli go zmniejszać. Bo to jest kwestia hejtu w necie. Młodzi ludzie już od dziecka tylko widzą hejt w necie.
 • dotera 07.08.19, 15:13
  Receprą na incelizm jest inny ruch bardziej znany MGTOW. Męzczyzni którzy idą swoją własną drogą.

  Młodzi męzczyzni bardzo są pod wrażeniem młodych pięknych kobiet, które dobrze się czują w współczesnej kulturze, ale ich bramka zadowolenia nie trwa wiecznie. Kobiety zaczynają w USA dokładnie te same lamenty co incele : nie mozemy znaleźć meza, mezczyzni zeniacy się z kobietami z zagranicy stosują przemocsymboliczną wobec miejscowych kobiet buahhaha. Naprawde to się dzieje szanowna pani. KObiety zaczynają prawicowe teksty :))))))))
 • dotera 07.08.19, 15:16
  Kiedyś była tu dyskutowana kwestia chłopaka którego dziewczyna chciała rzucić i on wtedy zamienił się w jej marzenie. RObił wszystko co chciała i po roku kopnał ją w dupę. Myślę zze wpływy MGTOW można w tym czynie zauważyć.
 • dotera 07.08.19, 15:22
  I radzę to przemyśleć.

  Bo jest wzrost kobiet mówiących antyfeministyczne teksty. O tyle po drugiej stronie już są tylko bardzo młodzi chłopcy zniewieściali. Którzy pozniej przechodzą na drugą stronę.

  Hilaryy pierwsza kobieta amerykański prezydent....i co? wzrost głosów kobiecych był żaden na nią w porównaniu do Obamy. Wzrost kobiet głosujących na republikanów był widoczny. Młode samotne matki.


  Jeśli wchodzę na Krytykę i widzę tylko hejt na mężczyzn. A kobiety już nawet nie mają ochoty na was głosować, wiecej glosuje na PIS kobiet niz mezczyzn, to czego oczekujecie? SPijcie dalej w swoich dogmatach nie majacych nic wspolnego z rzeczywistościa.

  Jedni patrzą na życie, lewicowy intelektualista czyta te same ksiazki od stu lat i poucza jak zyc.
 • dotera 07.08.19, 15:43
  To co dziś jest uważane za lewicę trudno nawet uznać za poglądy polityczne.

  To rodzaj wyznania wiary :

  Wierzę w ideologię ofiary i to ze inni są winni mojej biedzie.

  WIerzę w to ze feministka ma zawsze rację.

  Koniec. Kropka.

  Peterson jest zły? Nie jest zbyt odkrywczy jako naukowiec, myśliciel. Ale jedno jest pewne jest dobrze przygotowany , wie co mówi, dobrze umie się wypowiadać i wie czego chce nauczyć. Jest dobrym naukowcem aademickim.

  Wiec pani co w USA jest alternatywa?

  Oglądałem takim kampus wypasiony gdzieś w leśnej okolicy w USA. Baseny wszystko co pragniesz. WYgladał jak osrodek wczasowy

  Młodzież protestowała obrażała nauczycieli zachowywała się jak banda rozwydrzonych gimnazjalistów. Jak takie dzieci, zresztą wszyscy ubrani jak dzieci. I rektor ani pisnał. Bo ich rodzice płacą na uczelnie i klient nasz pan. Jak myśli pani z takim systemem edukacji kim oni będą za kilka lat?

  To co robi Peterson to nie polityka, to przywrócenie elementarnej kultury w świecie w którym pop kultura już zniszczyła wszystko. Uczelnie zamieniono w farsę.
 • dotera 07.08.19, 15:55
  Petersona proszę postrzegać w kategoriach filmu Whiplash, który był nagrodzony Oskarem.

  Był tam pokazany perkusista jazzowy młody który bardzo chciał być najlepszy. I z drugiej strony był jego ojciec. Ikona filmów familijnych beibibumersizmu. BYł bardzo dla niego wyrozumiały wspierający.

  Tylko ten chłopak chciał osiągnac mistrzostwo. A nie da się tego zrobić bedac zadowolonym z siebie. Chciał być wyrafinowanym mezczyzna w pasujaych ubraniach.

  I debata Żizek Peterson tym jest. Zizek klasyczny hipis stary w podkoszulku z brodą rozemłany duzo gadający od skojarzenia do anegdoty. I z drugiej strony facet marynarce precyzyjnie artykułujący swoje mysli.

  to nie faszyzm. To raczej wyciagniecie przez młodych mezczyzn wniosków z filmu 50 twarzy Greya. One też chciały takiego faceta, a nie studenta w podkoszulku.
 • dotera 07.08.19, 16:01
  AMerykańska rodzina jest raczej matriarchalna. Nie mowiac już o tym ze mnostwo wychowywanych jest przez samotne matki.

  Incel już predzej jest produktem takiej rodziny. Niestety bycie synkiem dla mamusi i bycie mezczyzna dla kobiety to dwie całkowicie przeciwne rzeczy.

  DLaczego ci chłopcy mówią o urodzie, że im brakuje zeby miec dziewczyne? Przeciez to całkiem kobiece patrzenie na swiat. Może mieć inne atrybytu bardziej męskie...tylko skąd ma je wziać? Z feministycznych filmow gdzie kobiety biją mezczyzn? Z telewizji gdzie mezczyzna to zlo? SKad ten chlopak ma wziasc wzorzec meskosci jak nie stad ze mezczyzna bierze karabin i zabija.
 • dotera 07.08.19, 16:29
  "Incele to właściwie wyłącznie młodzi mężczyźni. Słyszeliście kiedyś o subkulturze, w której nie ma kobiet? No właśnie, ta jest jedyna. W końcu ciężko, żebyśmy identyfikowały się z tezą, że jesteśmy hipergamicznymi szmatami i podludźmi. Owszem, z ręką na sercu przyznam, że kobiety też czasem nie uprawiają tyle seksu, ile by chciały, ale nie trzeba tłumaczyć, że nie łączymy się na forach w grupki i nie dyskutujemy o tym, jak podcinać facetom ścięgna, żeby nie mogli przed nami uciekać."

  Ale co to za subkultura niby? Argumenty ktore podają podaje antyfeminizm ogólny , a już o kobietach antyfeministkach słyszałem.
  Agresją jest prostym faktem istnienia internetu i ogólnej agresji w spoleczenstwie. W USA ona rośnie. W świecie wzrostu etykietek o cen non stop agresja rosnie. W internecie w ktorym jest anonimowosc agresja rosnie. I jeśli się pokazuje wpisy dobrze wiedziec kto się wpisuje. Bo rownie dobrze moze się wpisać pan ze służb, pani feministka, ktore wytlumacza kto jest wrogiem. Z tego co wiem na poczatku to były zwykle depresyjne fora facetow, ktorzy nie pisali nic wiecej niż francuski pisarz Houellebecq

  Prosze się przyzwyczajac ze bedzie go pani uprawiać mniej niż pani matka. Statystyki pokazuja ze ludzie dziś uprawiają najmniej seksu w historii. Jeśli nie ma go pani wystarczajaco w mlodym wieku jako kobieta...to lepiej juz napewno nie bedzie
 • dotera 07.08.19, 16:36
  Powoływanie się na mizoginizm z internetu to iluzja. Zrobiono badania.

  Najwiecej mizoginistycznych tekstów piszą kobiety :))))))))))))

  Widziałem nie raz filmy kobiet amerykańskich normalnych zrównowazonych zadnych oszołomek ktore całkowicie dziś argumenty facetów wobec wspolczesnych narcystycznych kobiet a zwłaszcza feministek. I ze dziś będą wychowywać synow tak zeby umieli sobie z tym radzić.

  Tekst jednej był ładny : Gdzie są prawdziwi męzczyzni? Prawda jest taka ze trzymaja się z dala od bezwartościowych kobiet.
 • dotera 07.08.19, 16:46
  Jako facet odpowiem pani co jest ich powodem agresji bardziej wiarygodnym.

  W ideologi antyfeministycznej wspolczesnej wcale nie dominuje mizoginizm wprost. Dominuje silna agresja wobec słabych mezczyzn. Tak jak feminizm jest ruchem ktorym jedni mezczyzni szczuja kobiety na innych mezczyzn, tak antyfeminizm też wszedł w te same buty. W usa jest silny podział na alfa i beta males. Bardzo wyraźnie ci kultura powie ze jestes przegranym frajerem jesli jestes chlopcem i w tym samym czasie bedzie wychwalać kobiecośc kulturowo i będzie miała dziewczyna radosne zycie erotyczne. Jednoczesnie obwiniając feministycznie chłopaka białego uprzywilejowanego ktory nie ma totalnie nic.

  Agresja mezczyzn to agresja mezczyzn miedzy soba.

  Przepraszam jakie znaczenie ma incelizm oprocz feministycznego hejtu na słabych mezczyzn? Czy strzelali w feministki? Strzelali do ludzi, nie powolywali sie na ta ideologie. Jest to czysty hejt kobiety ktora nie znosi slabych mezczyzn.
 • dotera 07.08.19, 16:54
  I są dwie rzeczy ktore musi zrobić słaby mezczyzna,

  Przestać słuchać nazioli i przestać słuchać feministek. Bo on jest głównym przegranym tej wojny. A to nie jest jego wojna na zadnym froncie.

  I wtedy ma szanse na wzmocnienie. Jesli jestes słaby nie słuchaj lewicy i nie słuchaj skrajnej prawicy.
 • dotera 07.08.19, 17:47
  Perwersyjny beibibumeryzm dokonał zbrodni przeciwko humanizmowi. WProwadził w kulturę obsesję seksualną. W imię rzekomego wyzwolenia. Wyzwolenia Henry Weinsteina zeby miał dużo swiezego mieska.

  Nie ma gorszej zbrodni przeciwko humanizmowi niż uznać ze seks jest celem życia. Nie ma większej gwarancji w zmniejszeniu ilości seksu niż uznać ze jest celem życia. To prosta droga do frustracji, utraty swojego potencjału. Kto umie to przekroczyć, wtedy ma szansę zarówno na rózwój jak i także..................... na dobry seks.

  Bo to jest kwestia ktora najbardziej uzaleznia od innych ludzi zamiast czynić jednostkę całkowicie niezależną i tworczą. Możesz być odważny i męski, możesz odnosić sukces, możesz być empatyczny, charyzmatyczny, możesz być artystą, mędrcem i możesz to wszystko przejebać uznając ze celem jest przyjemność jaką daje drugi czlowiek, po to tylko zeby być frustratem.

  Nawet jeśli będziesz miał wszystkie laski jak Jim Morrison........będziesz zaćpanym frustratem. Tu nie ma wygranej. W każdym wariancie frustracja.
 • dotera 07.08.19, 18:39
  BYł film Zakazane Piosenki.

  Była tam taka scena konfrontująca pieśni patriotyczne w czasie wojny z piosenkami rozrywkowymi jazz bandów które propagował okupant w celu upodlenia okupowanych.

  Czyż nie jest to prawda współczesnego szoł biznesu? Współczesnej pop kultury? Przecież to społeczeństwo zdycha. Przestało tworzyć ciekawą muzykę filmy. Od dwóch pokoleń zachód zwija populację i musi nawozić ludzi. Jedyne co mu rośnie to alkoholizm i choroby psychiczne. Dzisiaj ludzie coraz bardziej się czują jak kolonizowani tubylcy .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka