Dodaj do ulubionych

Szwedzki minister znokautował pisiarkę

09.08.19, 20:34
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25072110,szwedzki-minister-karci-beate-mazurek-za-klamstwa-niech-zajmie.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg1
O boże , ile oni robią bydła w swiecie swoją ignorancją.

Drogie pisiory i prawicowcy głównie z USA analogiczni hejtujący ciągle lewacką Szwecję.

W Szwecji powstało nowe słówko, jak to języki germańskie mają zwyczaj tworzyć. Na cudzoziemców, dobrze wykwalifikowanych, płacąych olbrzymie podatki w Szwecji, którzy są wypierdalani ze Szwecji przy każdej okazji. WYstarczy mieć drobny błąd w papierach, facet z dużą firmą wylatuje do azji w podskokach i ma szlaban na wjazd. Nawet jeśli brakuje im specjalistów.

O co w tym chodzi? Prawdopodobnie o to o czym mówiłem od początku.

Ta lewacka Szwecja najlepiej prawicowo rozgrywa kwestię globalizacji.

Potrzebuje taniej siły roboczej , bo ktoś musi zapieprzać a budowach i piec chleb. Natomiast nie koniecznie potrzebuje za wszelką cenę wzrostu gospodarki. Woli utrzymać w rękach etnicznych Szwedów monopol na ekonomię. I słusznie.
Edytor zaawansowany
  • dotera 09.08.19, 20:47
    Dezinformacja na temat Szwecji jest powalająca. To nie jest żaden lewicowy kraj. Mają jedną z bardziej liberalnych gospodarek. Oni lewicowi to byli w latach 70tych. SKutkiem tego była stagnacja gospodarcza i w latach 90tych poszli na reformy rynkowe.
  • dotera 09.08.19, 20:50
    Płacą wysoki podatek od konsumpcji i w sklepach jest drogo. Ale oni wiedzą za co płacą, a jak nie będą wiedzieć to se go obniżą.
  • dotera 09.08.19, 21:10
    Pis się zachowuje jak Russya Today. Anglojezyczna propaganda Putina. Oni cały czas są przekonani ze ogon bedzie kręcił psem. Ze jak wyrażą skrajnie prawicową propagandę która w zachodnich krajach jest marginalizowana to raptem narody zachodnie przyłączą się do Polski jak do źródła z czystą wodą prawdy. To ze wam pod filmami się wpisze kilku debili ze Szwcji czy USA nie znaczy ze was lubią. Chętnie też wsłuchają się w was głos jak sami na własne zyczenie opuścicie Unię.

    Nabijają się z was w Euro parlamencie, marginalizują. Nie znacie języków obcych, a sami wiecie ze w polityce robi się układy a nie przekonuje demagogicznymi mowami na sali parlamentarnej tłumaczonymi przez tłumacza. Zwłaszcza jak są z niezrozumiałą logiką z innego kręgu cywilizacyjnego dla zachodniego słuchacza.
  • dotera 09.08.19, 21:16
    WIększość Szwedów ma w dupie imigrantów. Widzi ich tylko jak wydaje rozkazy w pracy. Mieszkają w innych dzielnicach.Jedzą w innych restauracjach. Oglądałem niedawno festiwale rockowe z róznych stron świata i ze Szwecji także i nie widziałem tam wcale imigrantów z południa. Sami ludzie w wieku średnim.
  • dotera 10.08.19, 06:36
    Nic nie słyszałem o tych statystykach, a to zabawne. Piszą ze na pierwszym miejscu w Szwecji są złodzieje z Polski. Ogólnie Europa wschodnia rządzi w tych statystykach. A najwięcej krzyczy o zagrożeniu z południa. Jak bym miał takie statystyki to bym sobie odpuścił. W zasadzie mnie to nie dziwi. A kto ma tam kraść? Uchodźcy nie muszą i zresztą mają groźbę wylotu. Tylko Europa wschodnia.
  • dotera 10.08.19, 06:47
    W Szwecji rośnie ilość gwałtów, bo tam wszystko nazwane jest gwałtem. Każda kwestia związana z molestowaniem seksualnym.

    Boże jak mnie żenują Polacy , Amerykanie zatroskani stanem szwedzkiej kobiety.

    Po co Szwedzi przyjezdzają do Polski? ALbo Anglicy? Bo albo znajdą tanie prostytutki, albo za darmo dostaną. Tam samo jankeskie wojsko po to tu przyjedzie, a polski katolik dumny ze uciekają do niego.
  • dotera 10.08.19, 06:53
    Te durnie prawicowe ciągle są przekonane ze zachód będzie ich braćmi i razem przegonić muszą murzyna.

    Ja pod tym względem jestem bardziej patriotycznie pragmatyczny. Nie będą naszymi braćmi, Polak dla nich to taki sam murzyn. Ale jak najbardziej trzeba zintegrować Unie bo to w naszym interesie. A jak w Szwecji czy gdzie indziej Islam rośnie TO JEST ICH SPRAWA. Co mnie to obchodzi. CHyba powinni się cieszyć ze germaniec się osłabia?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka