Dodaj do ulubionych

Dzieci wulgarnie protestują

11.08.19, 10:46
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25077131,jeb-was-kut-do-buzi-tak-dzieci-bojkotowaly-marsz.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg2
Myślę, że to jest element szerszego zjawiska. Nie tylko u nas.

Wczoraj zauważyłem aroganckie zachowanie dwóch chyba 11-12 latków i myślałem o tym.

Ludzie zauważyli w współczesnym świecie ze wymaga on od nich silnie asertywnych wrecz agresywnych postaw. Wcześniej autorytarnie wychowywano bardziej do podporządkowania sie. SYmbolicznie doprowadza to do tego, że nauczyciele dziś drą się na nauczycieli w szkole jak są kłopoty z dzieckiem. O tym mówią Amerykanie o tym mówi się w Polsce.

Polacy jeszcze nie za bardzo zrozumieli swej wolności, tylko ją ćwiczą. Może jak wyćwiczą zrozumieją też wartości społeczne. SPołeczne między ludzkie. A nie narodowe jak na wojnę.
Edytor zaawansowany
  • dotera 11.08.19, 10:49
    Mówi się ze agresją jest spowodowana frustracją. Lewica tak zawsze lubiła tłumaczyć agresję mas.

Nieprawda. Człowiek naprawdę stłamszony bierze agresję na siebie. Agresja jest wynikiem roszczeniowej świadomości. Przekonania ze mi się należy coś wiecej i mam prawo do agresji jeśli nie mam więcej, bo to wiecej mi zabrano
  • dotera 11.08.19, 10:59
    CHciałbym się jeszcze odnieść do komentarzy forumowiczów GW, piszących z pogardą o bydle biorącym 500 plus.

Wiece czemu oni hejtują? Bo w czasie gdy GW pisało o tym ze jest super, gdzieś na prowincji ideolodzy PIS, nacjonaliści cały czas działali, cały czas organizowali, dawali im ideologię.

Nikt tego nie zauwazył, bo trudno zauważyć jeśli czyta się cały czas GW.

Też byłem zaskoczony kiedyś i to z dziesięc lat temu jak zobaczyłem młodzieńca z paranoicznym wręcz antysemityzmem, o którym opowiadał w pracy non stop. On nie miał innych skojarzeń. I se myślałem skąd mu się to wzięło. Później też kątem oka widziałem inne zdarzenia tego typu, ale sądziłem ze to margines.

Nie bardzo rozumiałem fenomenu mody patriotycznej, myślałem ze margines.

I dopiero zrozumiałem ja PIS zaczał dochodzić do władzy jak dużą zrobili propagandę.

A co zrobiło PO w tym czasie?

Nie podjęło nawet próby. Po myśli ze elektorat jej spadnie z powietrza bo są nowocześni,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka