Dodaj do ulubionych

O co chodzi molestowanej?

12.08.19, 22:35
www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/afera-teczowy-music-box-oskarza-krzysztofa-sadowskiego-o-molestowanie-szczere-wyznanie-kobiety-6412852108241025a%3famp=1

Lincz ma spoleczenstwo urzadzic? Prosze isc do sadu . Prosze swoja mame spytac gdzie byla gdy byla pani molestowana. Nie wiem co ludzie mieliby zrobic
Edytor zaawansowany
  • dotera 12.08.19, 22:38
    Kwestia bylaby rozwiązywania gdyby sprawa ladowala w sadzie. A dzis do sadu ludzie nie ida, ale media maja dokonac sadu
  • fo.e 13.08.19, 06:31
    a tato gdzie był? beznadziejny z pana przypadek
  • dotera 13.08.19, 07:58
    Widziała Pani wpis? Jest zdjęcie z mamą i wpis ze dziekuje ci mamo ze ze mną byłaś.

Tropicielko
  • fo.e 13.08.19, 17:04
    Przeczytałam i dopiero mi szczęka opadła. Naprawdę uważa Pan, że za wszelkie nieszczęścia, które się przydarzają dziecku odpowiedzialna jest matka i że to jej rolą, i tylko wylacznie jej, jest stanie na straży 24 godziny na dobę? Był w zeszłym roku taki przypadek, bardzo smutny, kiedy zginęło kilkoro dzieci i pierwsze pytanie: gdzie była matka, chociaz ojciec też był w pobliżu. Pisze Pan niżej o mizoandrii. Jeśli się takiej dorobię, to na drugie imię będzie miała jak Pan.
  • dotera 13.08.19, 17:17
    Pani jest chora. W ogóle nie myślałem o matce w tym kontekście . Temat był o tym czego ona oczekuje od innych. CO mają zrobić. O matce się wpisałem tylko dla kontrprzykładu, bo o niej wspomniała. Nic nie pisałem o jej odpowiedzialności.

Ależ to ze Pani nienawidzi mężczyzn to jest oczywiste. Stąd wszelkie projekcje pani w stosunku do mnie.

Aczkolwiek jeśli jesteśmy w temacie owszem, wydaje mi się dziwne, ze rodzic nie zauważa ze jego 10 letnia córka była molestowana.
  • dotera 13.08.19, 17:19
    Wszystkie sprawy związane z molestowaniem dzieci w show biznesie wskazywały na jakas dziwną rolę rodziców. Wręcz wprost dawali dzieci pedofilowi bo liczyła się kasa i kariera. ALbo w przedziwny sposob wysyłali dzieci w podroze z obcymi osobami. Jak ktoś ma nadzor nad swoim dzieckiem normalny to raczej to mniej prawdopodobne.
  • dotera 13.08.19, 15:27
    Lewica nauczyła kobiety, że istnieje mizoginia. Natomiast dziwnym trafem, nawet gdy widać w badaniach wzrost agresji kobiet i to będący skorelowany z postępującymi czasami feminizmu słowo mizoandria jest nieznane praktycznie. Istnieje kategoria psychiatryczna mizoginia , w drugą stronę zaś istnieje słuszny gniew jak proletariatu niegdyś. Może już czas skończyć z tym absurdem. Bo najwięcej nienawiści mają w sobie siostry feministycznej inkwizycji. Ta skrajna nierównowaga w tych słówkach przywodzi na myśl powiedzenie : Powiedz mi kogo nie możesz krytykować a ja ci powiem kto rządzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka