Dodaj do ulubionych

O co chodzi molestowanemu?

13.08.19, 17:13
www.pudelek.pl/artykul/149930/katy_perry_oskarzona_o_molestowanie_sciagnela_mi_bielizne_zeby_pokazac_kilku_kolesiom_moje_przyrodzenie/
Jeśli kobieta mu płaci będzie czuła agresję, to proste jak dwa plus dwa równa się cztery. CHyba ze byłby od niej młodszy 20 lat. Całkowitą głupotą było się pchać w związek z nią.
Edytor zaawansowany
  • dotera 13.08.19, 17:25
    Panowie dziś za bardzo uwierzyli w feminizm. CO to za opowieści : byłem naiwny, zabujany...jak panienka naiwna...

Kobiety uznają silny podział ról płciowych. Niezależnie od tego ile zarabiają kasy. A zwlaszcza wtedy jak zarabiają dużo kasy. To u ludzi biednych czesciej jest matriarchat , kobieta rzadzi domem i maz w zasadzie jest jak duze dziecko. U bogatych nigdy!
  • dotera 13.08.19, 17:43
    Jest podobny przykład przeciwny.

Piękny więzień i córka miliardera. Ale ja myślę, że tu sytuacja jest trochę inna. Ona była córką więc bardziej w roli dziecka, była brzydka i kupiła sobie faceta którego pragnie mnóstwo kobiet. Istotne jest też to ze nie był tylko przystojnym chłopcem, ale regularnym bandziorem ktory prawdopodobnie zabił człowieka sadzac po tatuazach, a w wiezieniu sobie dowolnych tatuazy nie robisz.
  • dotera 13.08.19, 18:02
    W Holywood dokładnie w tym samym czasie gdy było #metoo, amerykańskie aktorki miały jakaś modę robienia zdjęć na ściance z mezczyznami w ten sposób ze ręką jakb chwytały ich za genitalia.

AMerykańskie programy pełne są seksualizowania mezczyzn. Aktorzy ciagle zdejmują koszulki. I panie nie widzą w tym nic złego.

Może panie stosują zemstę? Nie. One nie seksualizują bogatych właścicieli korpo ktorzy rzekomo naduzywają władzy w celu zdobycia seksu. One seksualizują zwykłych grzecznych aktorów. Gdyby ci aktorzy to zrobili byłby jazgot.

Panie po prostu uwazaja ze rzadza seksem i mają prawo do wszystkiego w tej materii lacznie z zemstami urojonymi.
  • dotera 13.08.19, 18:10
    Potraktowła cię tak jak cie uważa. Uważa cię za striptizera.

Nie wydaje mi się ze kobiety chodziły na striptiz jak mezczyzni. To znaczy są jakieś kabiny dla facetów ktorzy chca obejrzeć gołe baby bo nie mają seksu.

Kobiety chodzą z koleżankami i to jest dla nich zbiorowa zabawa na której raczej same się nakręcają swoją obecnościa. Po prostu zdjela ci gacie na imprezie tak jakby zdjeła striptizerowi na imprezie
  • dotera 13.08.19, 18:27
    Jakby to była jakaś ANgelina Jolie , Marlin Monroe to rozumiem chęc bycia przelecianym.

Ale zakochiwać się w Kate Perry, zarabiając u niej grosze? Daj Pan spokój.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka