Dodaj do ulubionych

Nergal wyleciał z chrześcijańskiej siłowni

17.08.19, 14:35
www.plotek.pl/plotek/7,154063,25094389,nergal-zostal-wyrzucony-z-silowni-powodem-byla-koszulka-oraz.html
Panie , jaki trening? Trening polega z definicji na tym ze jest postęp. Gdyby rano robiłby pan kilka pompek miałby pan lepsze efekty. On ćwiczy cwiczy i tylko opona mu rosnie jak na zdjęciu.
Edytor zaawansowany
 • dotera 17.08.19, 16:20
  DOświadczył pan prawdziwego angielskiego multikulturalizmu. Multi kulti tak naprawdę to idea żeby rozne kultury istniały koło siebie pokojowo ale się nie mieszały. W swoich dzielnicach, własnościach.

  W sensie scisłym Anglia promuje multi kulti. Francja , Niemcy raczej mają idee jednej kultury i imigrant ma się do niej przystosować.
 • dotera 17.08.19, 16:25
  We Francji każdy imigrant ma być Francuzem. W Anglii raczej będziesz obywatelem pochodzenia i żyjącym w swojej dzielnicy, twoja liberalna wolność. W Niemczech sytuacja jest nowa bo ci mieli najbardziej rasowe podejscie. Niemiec to wspolnota krwi i nie byli chetni wczesniej imigrantom, a jeśli już to silnie chcieli zgermanizować Polaków.
 • dotera 17.08.19, 16:35
  Panie Nergal, wszyscy pana koledzy z metalowych zespołów są podpakowani. A pan wysusza się okrutnie. Jak pan reprezentujesz Polskę? Przestań pan już robić komedię z tą siłownią. Zajmij się okultyzmem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka