Dodaj do ulubionych

Hejt na Staraka

01.09.19, 04:01
weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25114581,historia-piotra-wozniaka-staraka-daje-ludziom-impuls-do-myslenia.html
Chciałbym jeszcze wspomnieć o jednym wątku.

Starak miał długie włosy.

Obecnie w telewizji jest dużo takich ni to seriali ni reality show, w którym aktorzy komentują własne zdarzenia. CZesto z policjantami, napakowanymi dobrymi kolesiami. I zawsze jak jest facet z długimi włosami jest degeneratem , narkomanem itd. Zawsze też jest kult przemocy. Te produkcje to jeden z powodów schamienia wspolczesnego.
Edytor zaawansowany
  • dotera 01.09.19, 04:11
    Ten przypadek jest ciekawy.

Nie wiem skąd brane były informacje na temat ich ćpania. Wiem zaś, że w Polska jest liderem światowego chlania. Naród wyprojektował na niego co miał ochotę nie mając do tego najmniejszych podstaw w faktach. Jedyne co wiedział lud ze jest bogaty, ubiera się jak nastolatek. To ze odniosł sukces produkcyjny , który jakby odniósł ktoś inny już miałby sukces w mediach wielki nic się nie wspomina.
  • dotera 01.09.19, 04:18
    Ale czy mnie to dziwi?

Ja na szczurze piszę, a później czytam u innych interpretacje dokładnie przeciwne niż piszę. Tłumaczę co pisze klikanaście razy i dalej czytam te same interpretacje.

Ludzie po prostu potrzebują w swoim narcyzmie wyprojektować swoje, a narcyza nic nie przekona. To jest całkowita ściana intelektualna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka