Dodaj do ulubionych

Jak można popierać metoo i bronić Polańskiego?

01.09.19, 07:17
kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,25137155,producenci-filmu-polanskiego-grozili-wycofaniem-go-z-konkursu.html#a=319&c=134&s=BoxNPrzeCzol20_1
Dla mnie to jest skrajna hipokryzja czytelników wyborczej.

Dorosłe baby, które chciały zrobić karierę przez łóżko są uznawane za ofiary, dziewczyna na którą prawnie jest okres ochronny za zero problemu.

Jak można atakować księży i bronić Polańskiego?

Te wszystkie afery seksuale wspolczesne to jest pokłosie pokolenia wpływówych facetów jak Polański.
Edytor zaawansowany
 • dotera 01.09.19, 07:23
  "Cały czas mówię o zakłamaniu Amerykanów. Polański cudem uratowany z holocaustu jest ścigany przez nich od ponad 40 lat za seks z nieletnią ( jak przyznaje nie wiedział o tym , że jest nie letnia i nie był to gwałt pani przewodnicząca). Natomiast Amerykanie dali schronienie wielu zbrodniarzom niemieckim , którzy dożyli w USA spokojnej starości. Ot jankeska moralność."

  I jakie ma znaczenie, że Polański uratował się z Holocaustu? DOstał licencje na życie poza prawem?

  Po pierwsze : Amerykanie pokonali Hitlera. Po drugie dają też schronienie tysiącom świadków koronnych. Bo taki mają system prawny pragmatycznie przyjęty.

  To Polacy są hipokrytami bo ciągle się moralanie brandzlują tylko gówno umieją ugrać politycznie.

  Czy nieznajomość prawa zwalnia od jego przestrzegania? Ależ oczywiście ze wiedział ze była nieletnia. To była córka jego znajomych i przez całe życie miał pełno kontaktów z nieletnimi otwartych jak panna Kinsky.

  Polański jest ścigany od 40 lat bo zdecydował się uciec. Czy ma być jakaś amnestia dla uciekinierów?
 • dotera 01.09.19, 07:29
  "Oczywiście wszyscy mistrzowie oburzenia mają głęboko w poważaniu zdanie na ten temat samej ofiary, która chciała by, żeby ludzie dali spokój Polanskiemu. "

  Pomijająć absurdalność zdania...Czy naprawdę ciągłe oddawanie szacunków do setki temu starcowi to jego prawo człowieka? Ludzie wycofują się z życia publicznego przy mniejszych aferach. Przecież to są żarty : wycofam film bo ktoś mi nie chce ręki podać. Czy Polański uważa ze łaskę komuś robi swoim istnieniem? To on istnieje dzięki prestożowi festiwalu a nie festiwal dzięki niemu. Jego ostatni film to była żenada. Świadcząca o tym , że stracił już kontakt z kinem. Wszystkie filmy praktycznie są o tym samym te same kalki. Profesjonalne, ale nieustannie te same kalki. On całe życie jeden film kręci.
 • dotera 01.09.19, 07:40
  Arogancja Polańskiego naprawdę robi wrażenie. On przede wszystkim nie ma żadnego poczucia że robi coś złego dobierając się do panienek poniżej 15 roku życia. Uważa się za ofiarę systemu. Ofiarą antysemityzmu.

  To jest naprawdę hipokryzja . Gwiazdy rocka prowadzające się z 14 latkami są dziś uznawane za cool. Dziś pełno facetów siedzi w USA bo miało jakiś kontakt z 17 latką mając 19 lat. Kobiety molestujące chłopców w tym samy wieku w ogóle nie mają spraw sądowych. Facet 20 lat pierdla. Po prostu prawo tu nie obowiązuje. Jedni mogą inni nie mogą i tyle.
 • dotera 01.09.19, 07:52
  Bo taki jest sens wszpolczesny ogólny. Elity mają mieć zagonione stado świeżego mięsa. Reszta ma się ćwiczyć w feministycznym poczuciu winy. Podział pracy wedle feminizmu
 • dotera 01.09.19, 07:42
  Dzisiaj jest ciągnięty temat jednego Żyda, który popełnił samobójstwo w wiezieniu.

  Polański.

  Wenstein.


  DO tego teoretycy rewolucji seksualnej : ZYd Freud i Zyd Reich.

  Holywood z obsesją seksualną w rękach jednego narodu.
 • dotera 01.09.19, 07:59
  Polański jest dobry tylko w filmach o swojej obsesji seksualnej w kliszach frojdowskich, czyli podglądanie mieszczanskie małostkowe tematu wolnej miłości.

  Jak robi filmy w realiach historycznych to po prostu zwykłe klasyczne kino, które mógłby nakręcić każdy inny reżyser.
 • dotera 01.09.19, 08:01
  On ma trzy rodzaje filmów

  Bardzo profesjonalne o obsesji seksualnej

  Klasyczne nijakie

  i te infantylne w których pokazuje swoje poczucie humoru, żenujące troche. jak o wampirach, piratach
 • dotera 01.09.19, 08:16
  Film o Dreyfusie to film we własnej obrone. Film Prawdziwa Hitoria to film we własnej obronie, czyli pokazanie młodszej generacji jako paranoicznie go oskarzającej. Wszystkie filmy w gruncie rzeczy są o własnej obronie bo mamy model kobiety która chce faceta który jest zdolny do agresji.
 • dotera 01.09.19, 08:25
  Lewica jest komiczna gdy broni Polańskiego i atakuje alt prawicę która o relacjach płciowych mówi dokładnie to samo co Polański uznany nagradzany od 100 lat. Ale schizofrenia tutaj nie jest niczym nowym.
 • dotera 01.09.19, 08:29
  Peterson nie mowi nic wiecej niz by nie powiedział Polański. Wylane jest na niego niewyobrażalne wiadro pomyj w liberalnych mediach. Polański ma obronę wszystkich liberalnych dam w wieku średnim.

  Ja bym radził jednak zeby llewica zajęła się swoim schizofrenicznym stosunkiem do seksu.
 • dotera 01.09.19, 08:31
  Bo ja tu nawet nie widzę różnicy pokoleń. Ze jest starsze pokolenie i młodsze inne. Ja widzę schizofrenie ktora się ciagnie od kilkudziesięciu lat po tzw. lewej stronie od czasów beibibumeryzmu
 • dotera 01.09.19, 09:00
  Zeznania Samanty pokazują jednoznaczenie ze ja zgwałcił.

  Natomiast babsko pierdolnięte od metoo bierze kasę od faceta który ją rzekomo zgwałcił, poł roku później chodzi goła dosłownie po czerwonym dywanie w Holywood. I wszystkie te panie sobie przypominają o molestowaniu jak kończy się ich zatrudnianie. Wenstein się po prostu dobierał do pań, które nie bardzo miały ochotę mówić Nie. Jest nagranie Wensteina w akcji. Gdy kobieta mowi nie, a on ją błaga o seks, błaga nie zmusza, on odchodzi. Po prostu je podrywał nic wiecej. A że kręci się w tej branży dużo kobiet na pograniczu świata seks usług to było więcej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka