Dodaj do ulubionych

Kto męczy kobiety w kinie

04.09.19, 07:09
krytykapolityczna.pl/felietony/kinga-dunin/zniewolona-nie-tylko-tarantino-meczy-kobiety/
CHyba najbardziej Bareja , bo tam ciągle była umęczona polska kobieta z litanią cierpiętniczą.

Mężczyzni nie czytają 50 twarzy Greya. Nie sądzę by jakiś mężczyzna czytał porno skoro może je obejrzeć. I po drugie to kobiety w większości lubią sado - maso, a nie mezczyzni. Kobiety też częściej wedle psychologi mają sklonności sadystyczne. Cierpiętnice Izaurę oglądają tak samo jak Greya. Kochają cierpieć. Feminizm twierdzi ze jeśli kobiecie zrobi się tak o tak to nie będzie cierpieć, a to nieprawda. Będzie cierpieć jeszcze bardziej głośno . Cierpienie kobiety jest faktem psychologicznym a nie społecznym. Niezależnym od otoczenia. Samice strusiów mają wdrukowane w genach zachowania ofiary, udają kulawe, żeby odciągnąć od gniazda miłośników jajek.
Edytor zaawansowany
 • dotera 04.09.19, 07:18
  Panie Jasiu. WYstawił się pan jako użyteczny idiota. Jeśli mężczyzna będzie stawał w obronie ideałów feministycznych, pierwsze co zrobi feministka to się przeciwstawi bo ona chce mieć monopol na bycie pokrzywdzoną i chce walić tym swoim cierpieniem w mezczyzn . Pan myśli ze jej dobrze robi buhaha, a ona tego nienawidzi. Ona chce mieć mezczyznę NAD sobą w którą może walić.
 • dotera 04.09.19, 07:42
  Mówienie ze patriarchat nakazuje kobiecie bycie grzeczną, żeby awansować jest zabawne.

  Równe temu jak matriarchat nakazuje męzczyznie mieć kaloryfer, bycie grzecznym, zaradnym, przy kasie itd..

  To po prostu to co druga płeć uważa za atrakcyjne. Feministka chce niemozliwego. Zeby cechy nieatrakcyjne były atrakcyjne
 • dotera 04.09.19, 07:46
  Feminizm nauczył panienki mieć różowego irokeza, a poźniej panienki są coraz bardziej dorosłe i jak już luksus gniewu im się skonczy są zdziwione : ale gdzie ci mezczyzni są? SKąd tyle samotności?
 • dotera 04.09.19, 07:55
  Mam dla Krytyki politycznej takie ćwiczenie intelektualne.

  Film Tarantino Kid Bill był uważany za kino feministyczne także przez KP.

  Teraz jest uważane za mizoginistyczne z sadyzmem wobec kobiet.

  W naukach przyrodniczych jest eksperyment i jest jasne jakie są przyczyny i skutki. A jak u humanistów? Wszystko jest dowolnie i nadal jesteście najmądrzejsi?

  A może jest z wami jak z tym filmem właśnie. Hasła feministyczne w gruncie rzeczy są wołaniem kobiet za utraconym patriarchatem. Walką o prawa umęczonej ofiary tworzeniem ideologii ofiary i wpychanie ludzi w dół.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka