Dodaj do ulubionych

Kiedy jestem femisnistą

05.09.19, 01:58
www.youtube.com/watch?v=rVr2Qkb_0Ko
Właśnie wtedy. Gdy nastolatki z orłem na piersi opaską na ręce śpiewają patriotyczne pieśni.

Czy pamiętają państwo miejską legendę o grze w słoneczko? Właśnie tak ułożone zostały katolickie panienki.

Edytor zaawansowany
  • dotera 05.09.19, 08:38
    Pieśń zwróciła moją uwagę bo youtube mi podsunął , a chce sobie przypomnieć gdzie ją już słyszałem. Te panny są naznaczone tym orłem jak patriarchalną pieczątką.
  • dotera 05.09.19, 08:41
    Nie mam nic przeciwko ładnie spiewającym panienkom, ale mogłyby śpiewać piosenkio miłości do jasia. To wygląda jak wykorzystywanie do spełnienia fantazji chłopców z prawicy.
  • dotera 05.09.19, 12:55
    DOtarły do mnie głosy ze moj wpis poniża kobiety.

W żadnym razie nie miałem takich intencji. Waliłem w twórców filmu. Te ujęcia z drona z góry z cieniem flagi, te panienki lezące w kółeczku. Oznakowane Orłem w duchu odzieży patriotycznej jak towary . Dokładnie jak ze świata Mad Maxa.

Nie twierdzę przy tym ze piesni patriotyczne nie mogą być kobiece. Hej chłopcy bagnet na broń napisała kobieta.

Ale w tym jest coś perwersyjnego z emocjonalności betonu skrajnej prawicy. Dziewczynki mają być zagonione w harem narodowy. Mają podziwiać męstwo narcystycznych łysych główek, upojonych rozmiarem swojego bicepsa i zainteresowanych głównie sobą. Dziewczynka ma być jak w Mad maxie tylko zamknięta i być obiektem ochrony wojownika.
  • dotera 05.09.19, 13:02
    Jeszcze te zdjęcia z katastrofy w Smoleńsku na równi z zdjęciami z drugiej wojny światowej. Jeśli coś współnego ma katastrofa smoleńska i Niemcy znoszący szlabany graniczne to chyba głupota polskich nieprzygotowanych elit ktore uwierzyły jak Ikar ze są królami świata i spektakularnie zaliczyły glebę.
  • dotera 05.09.19, 13:11
    nie, ten cień to nie dron. wydawało mi się ze to cień drona z flagą. A to jakieś efekty specjalne. Cień ratusza.

Ale może coś na drugą nóżkę.

Owszem jeśłi lewica całkowicie zaneguje prawicowy świat wiecznego Joe to musi przegrać jak te stare feministki wyginające.

Mogę walić w wyobrażenia skrajnej prawicy narodowej. Ale Swiat wiecznego Joe trzeba poluzować liberalnie a nie go zanegować całkowicie. Bo wtedy te panienki się rozbiegną po świecie calkowicie w poszukiwaniu lepszych krolestw wiecznych joe.
  • dotera 05.09.19, 13:55
    dlatego powstala fantazja o christianie greyu. bo feminizm nie zliberalizowal, tylko zanegowal. I panie zaczely marzyc o konserwatywnym w gruncie rzeczy podziale ról. W którym on zawładnie jej zyciem i bedzie miał dużą władzę.

Feminizm zaś zanegował męskość jako toksyczną dokładnie w tym samym momencie gdy władza ekonomiczna jednych mezczyzn zwiekszała się monstrualnie nad innymi. Dlatego z jednej strony mamy monstrualną władzę christiana greya skonfrontowaną z produktem feministycznym : miłych chłopców prekariatu, którymi panie nie są zainteresowane.
  • dotera 05.09.19, 13:59
    I dziś jako reakcję mamy wysyp napakowanych nazioli z tatuażami. Dwa marsze : nazioli i czarny marsz feministek. Feministki skłóciły płcie jak trzeba.
  • dotera 05.09.19, 14:08
    I dziś to elity promują lewicę, bo lewica dobrze gra na korzyć elit. Wychowuje uległe społeczeństwa i nagania Weinsteinom tego świata laski w imie wolnej milosci. Panstwo da ci zasiłek tylko po to zeby najpierw rozłożyć klasę robotniczą , a pozniej je odebrać w imie walki z roszczeniowością i odpowiedzialnego budzetu. Zasiłki dawali na zachodzie wtedy gdy trzeba było likwidować duży przemysł, górnictwo.
  • dotera 05.09.19, 14:10
    W tym samym zresztą czasie zaczeto dawać zasiłki na samotne matki.

Tak sie zarządzą bydłem wspolcześnie.
  • dotera 05.09.19, 14:17
    SPojrzmy na lewicowego Bernie Sandersa w USa

Czego chce? Mówi o złym kapitalizmie, a jednoczesnie zachwyca się ze zachód przeniosł swoj przemysł do CHin bo zlikwidowano ubostwo chińczyków. Kurna Berni ty tak na serio? Przecież to kapitalizm właśnie zlikwidował ubóstwo chińczyków w najbardziej wolnorynkowej wersji mozliwej. A jednocześnie odebrał fabryki USA i do czego mają aspirować lewicowi wyborcy? Do zasiłku? Za darmo koledżów które piorą tylko mózgi gender studies? obsesji zmieniania płci?

Dzis ideologię lewej strony całkowicie rozpisuje CIA.
  • dotera 05.09.19, 14:20
    Zas ideologię prawej strony CIA nie musi rozpisywać bo jak powiedział Radziu Sikorski "robimy laskę amerykanom"

Prawica nawet zapłaci zeby miec tu bazy amerykańskiego wojska i dobuduje gratis budynki pod burdele. I szpital chirurgiczny bo niedługo Polska jedzie na wojnę do Iranu.
  • dotera 05.09.19, 14:38
    Polska kupiła zuzyte wozy transportowe od amerykanów. Kurwa już nawet zespawać trochę blach nie umieją? Nie rakiety nowoczesne tylko wozy opancerzone.
  • dotera 05.09.19, 15:10
    Jest tylko jedna rzecz której elity chyba nie przewidziały. Zakładano cały czas, że człowiek to zmienna wolna. Ludzkość będzie kolejne miliardy siebie produkować. A okazuje się ze totalnie wszędzie zmniejsza się tempo przyrostu ludnoćci nie tylko w krajach najbardziej rozwiniętych. A w przyszłości będzie spadać.

SKąd będą brać ludzi gdy Chiny skurczą się o jakieś skromne kilkaset milionów niedługo? Też będą potrzebować narodu. Indie wszystkich nie obsłużą.

I to jest jedyna optymistyczna informacja w swiecie politycznym który zamienia się w syf.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka