Dodaj do ulubionych

Dlaczego Korwin miał rację

09.09.19, 07:14
warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25162501,mieszkania-tylko-dla-katolikow-nie-przyjma-osob-bez-slubu-ani.html#s=BoxLoCpImgLink
Mówił, że akcje LGTB skonczą się pogromami homoseksualistów. W Polsce jak w Rosji "ciszej jedziesz dalej będziesz". Tutaj wskazywanie jakiejś grupy innej niż katolicy spowoduje nienawiść na tę grupę.

Jaka jest różnica z zachodem? Ze kiedyś drodzy wyzwalacze z lewicy zachód był prawicowy i ruchy emancypacyjne byly oddolnie seksi. Dziś są widziane jako umęczanie wiecznie umeczonego katolika przez elity.

W dodatku ciągle wyborcza jak chora psychicznie istota pokazuje kwestię seksualną, homoseksualizm jako bagno degeneratów. Jakby lubiła nurzać się w bagnie. CHora obsesja. No to są argumenty dla nazioli.
Edytor zaawansowany
 • dotera 09.09.19, 07:16
  GW inteligentyzm jest po prostu napedzany resentymentem. Gdyby był napędzany wolnością to byłaby jakaś skała która by ją wzmacniała. Ale to jest czysty resentyment..
 • dotera 09.09.19, 09:14
  Czy GW da artyuły o udanych związkach opartych na miłości?

  Nie, GW da artykuły o dildo w dupie i kochankach z Tindlera, codziennie dwa. A pozniej zdziwnie ze alimentów nie płacą, przeciwko są aborcji. Cięzkie zdziwienie. Na zdziwnie da kolejne etykietki .... a pozniej zdziwnie ze coraz wiecej hail hitler w narodzie. O wyzwolonej kobiecie ktora chce silnych kochanków i przyjemnosci i nieudacznikach, dla ktorych nie oplaca się otwierac wesolego miasteczka na piec minut. Których sama produkuje bo nienawiścią zionie jako zaginiona dziewczyna od tego wyzwolenia.
 • dotera 09.09.19, 09:22
  Dziesiejszą brzydotę liberalizmu najlepiej pokazują ciała wytatuowane mieszkańców wielkich miast. Syf kiła i umieralnia. Tatuują się kultury żyjące w marazmie. Wiezienie, znudzone dzikusy przebijający sobie uszy nosy.
 • dotera 09.09.19, 09:38
  Liberalizm przegrywa bo stał się synonimem patologicznego narcyzmu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka