Dodaj do ulubionych

Jak Max zakładał partię

10.09.19, 23:24
joemonster.org/art/47751/Bylem_dowodca_najwyzszego_szczebla_w_R_Revolution_Mariusza_Maxa_Kolonko_i_opowiem_wam_co_tam_sie_dzialo
NIe wiem kto bardziej chory. Max czy ci którzy mu zaufali.
Edytor zaawansowany
 • dotera 11.09.19, 10:17
  to dobrze pokazuje naturę tzw. Libertarian "wolnościowców". Zawsze mnie wzrusza jak wszyscy jak jeden mąż z tych wolnościowców czują sympatię do naziolstwa. A kto niby nie chce być wolny? Stalin też chciał być wolny i niewolił innych.

  Facet opowiada o wolnym rynku, a sam tworzy sektę w której o wszystkim decyduje. Jak w reklamówce filmu Vegi : a demokracja? Mamy, ul napierdala się z ulem, a w ulu wszyscy zapierdalają na królową matkę.
 • dotera 11.09.19, 10:24
  Fenomen Maxa to przykład jak ten naród jest ciężko chory. Tu już nawet nie amerykanie przysyłają ostatnie swoje zrzuty zeby polaczków tubylców bajerować świecidełkami. Tu sam Polak przebiera się za ostatni zrzut Amerykanina, żeby robić go w bambuko.
 • dotera 11.09.19, 10:31
  Moim zdaniem celem tego faceta było załapać się na bycie lobbystą dla amerykańskiej firmy sprzedającej broń. Nawet nie sądzę by był lobbystą, on aspirował zeby być i zgarnąć polski rynek.
 • dotera 11.09.19, 10:38
  Ludzie ktorzy głosują na takich ludzi, to albo nikły procent bardzo naiwnych jak ten facet, albo wariaci, ale w większości to taki elektorat cfaniaczków taksówkarzy, właścicieli kantorów. To jest takie środowisko w którym jest konkurs kto kogo bardziej wydyma, i jak ci u góry wydymają tych u dołu, którzy aspirują do dymania, to jęk zawodu i paranoja o oszukańczych elitach, które kradną. Dziwne ze nie ma wtedy przekonania zgodnego ze swoją ideologią ze jest się zwykłym wydymanym frajerem.
 • dotera 11.09.19, 11:41
  Ten tekst Maxa, ze ma znajomości w amerykanskich firmach i szuka podwykonawców to papierek lakmusowy manipulatora na starcie. Jeśli ktoś ci obiecuje awans zawodowy to manipuluje w 100 procentach. Czemu ci wszyscy mający znajomości sami sobie lepszych interesów nie zrobią? charytatywnie pomagaja innym?
 • dotera 11.09.19, 11:44
  I w zasadzie sam się odsłonił. Narcyz zawsze się odsłania w swoich projekcjach manipulacyjnych. Sam szuka zeby się załapać jako podwykonawca pod firmę zbrojeniową.

  Przecież ten facet jest śmieszny. Nie mieszka w Polsce i jedyny jego program : Polacy muszą mieć broń palną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka