Dodaj do ulubionych

Babcia na wnuczka, Polka na obcokrajowca

15.09.19, 16:42
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25196040,podawal-sie-za-marynarza-napadnietego-przez-piratow-mieszkanka.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink

To nie pierwsza taka historia w mediach. Była nawet wprost była bliźniacza na żołnierza amerykańskiego. Były też inne, tym razem z prawdziwymi obcokrajowcami z Europy. Już nie mówię o Arabach bo to od lal 80tych jest tłuczone i kolejne pokolenia Polek dokładnie robią to samo i jęczą w mediach.

Nasze słowiańskie księżniczki mają naprawdę dobre samopoczucie przekonane o wybornych walorach eksportowych własnych. Ale zdaje się już je tam rozgryźli ze to niezłe narcystki i widzę co bardziej cwani wyciągają wnioski.
Edytor zaawansowany
 • dotera 15.09.19, 16:57
  Nie bardzo rozumiem co Policja ma tu do rzeczy?

  Jeśli ktoś jest samotny zdesperowany może stracić kasę na telefony towarzyskie i Policja wejdzie wtedy bo wyłudzano kasę?

  DOrosła kobieta zarzadzająca dużymi pieniędzmi ma niańkę mieć od państwa? To chyba żarty jakieś. Jakby faceta niunia naciągnęła na drogie prezenty i obiecała miłość to też miałby prawo do Policji? Wyśmialiby go .

  Kobiety to lubią sobie ugrać feminizmem na jedną nóżkę, a na drugą zachować status ofiary pod ochroną patriarchatu.
 • dotera 15.09.19, 17:06
  Zeby dostać pomoc od mopsu musisz nie mieć żadnego majątku, musisz mieć w wieku średnim bo młodemu powiedzą ze jest zdolny do pracy, albo masz tylko brak płynności finansowej.

  Tutaj pani trwoniła gdzieś gotówkę i co?

  Ludzie trwonią gotówkę na psychoterapeutów, nic z tego nie mają oprocz uzależniania się i nie ma problemu. Tutaj sprawa. Pan oszukał panią matrymonialnie w 21 wieku. To może niech jej badanie zrobią czy dziewicą była :))
 • dotera 15.09.19, 17:18
  BYł film kiedyś Sala Samobójców.

  Myślę ze taki model w necie, że jakaś osoba narcystyczna manipuluje ludźmi wrazliwymi jest dość popularny. Sam kiedyś na początku mojego pobytu w internecie dałem się wkręcić manipulatorce . Nawet uwierzyłem w jej śmierć i że cudem przeżyła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka