Dodaj do ulubionych

Błyskawiczny nokout na Polaku

15.09.19, 17:44
www.sport.pl/inne/7,102005,25193702,ufc-blyskawiczny-i-brutalny-nokaut-na-polaku-wideo.html#s=BoxSportImg6
Jest na youtube takie wideo. Nakoksowany arogancki łysy Polak walczący z mniejszym od siebie spokojnym Rosjaninem i oczywiście dostaje.

Jakie to polskie chiałoby się powiedzieć. U nas jest dużo napinki. KSW chyba jest największą galą w europie wschodniej . Tylko zawodnicy dostają, a większość ma problemy z prawem.

Przekonanie Polaków o tym jacy są twardzi jest histeryczne i niezrównoważeni. Niestety mnie to nie dziwi za każdym razem jak dostają na ringu bo mam wrażenie ze to jak najbardziej polskie.
Edytor zaawansowany
  • dotera 15.09.19, 17:49
    WYstarczy poczytać forumy różnych krajów i wyciągnąć wnioski na temat twardości.

Polskie są najbardziej histeryczne, projektujące, pospinane. Jakby to był psychiatryk z ludźmi z syndromem straumatyzowanego dziecka.
  • dotera 15.09.19, 17:53
    Pamiętam jak Pudzian wygrał walkę z Najmanem. Bo tamten się poddał odrazu.

I już pchał się do ameryki walczyć z jakimś zawodnikiem ich znanym, ale już po zakończeniu kariery. I najbardziej mi się podobało jak po minucie walki ten Amerykanin uśmiechał się zrelaksowany w poczuciu ze całkowicie kontroluje walkę. Pamiętam też inną walkę Pudziana. Amerykanin jego gabarytów. Tylko ze amerykanin był spokojny , gdy drugi kondycyjnie już kiepsko. Czyli ze to nie tylko kwestia ilości mięśni, tylko po prostu spalania się z nerwów.
  • dotera 15.09.19, 18:00
    Twardość bierze się z zaszczepionego respektu,pracy nad sobą i doswiadczenia hartujacego. A w Polsce jest przekonanie ze z ilości nienawiści. To jeden z bardziej hejterskich krajów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka