Dodaj do ulubionych

Co świętuje lewica?

16.09.19, 12:38
Na lewicy ostatnio jakby poczucie nadchodzącego sukcesu.

Mam takie pytanie : Czy Zandberg już uwalił Millera z czego się cieszył jako głównej blokady i odbudował lewice?

Miller jest w Europarlamencie, a Zandberg ma zdaje się jeden procent poparcia i musiał się przytulić do SLD które obalał buhahah.

Czy Wiosna okazała się siłą polityczną przyszłości? Szybko przeminęła.

WIększość tego poparcia dla lewicy, które jest to SLD. Gdyby nie zrobili błędu wchodzenia w koalicję z Palikotem byliby w sejmie.

Na KP już strategiczne plany snują heh.

Wystarczy spojrzeć na pierwszą stronę KP żeby się wyrzygać. Przecież to nie ma żadnego elektoratu. Jedyny elektorat to kadra naukowa studiów socjologicznych.
Edytor zaawansowany
  • dotera 16.09.19, 12:41
    Jeśli ktoś myśli ze naród ma zapotrzebowanie na kanapę guwernantek i przedszkolanek połączonych swoimi resentymentami to niech myśli dalej. To nie jest żadna lewica. To jest farsa . SYmbolem tego są feministki przechodzące na Islam na zachodzie.
  • dotera 16.09.19, 12:48
    Proszę mi wytłumaczyć jak to jest że na prawicy pełno pisarzy robi kasę, a tu w partii kadry naukowej studiów humanistycznych mają krytykę z wsparcia fundacji. Budżet opłacający pensję kilku osób. Proszą o datki, których ponoć nikt nie opłaca. Nie macie poczucia pewnego dysonansu? Ponoć rządzicie w necie ( tak kiedyś przeczytałem chwilę przez wygraną PIS) a nigd nie widziałem nic waszego z youtube. Prawicę wywali jak tylko nieopatrznie jeden film o polityce kliknę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka