Dodaj do ulubionych

Nie chodzi o słowo "świruj"

21.09.19, 07:37
chodzi o papugowanie przez aktorów ludzi z problemami psychicznymi. Cały kontekst przedstawia takie osoby negatywnie.
Edytor zaawansowany
 • dotera 21.09.19, 07:41
  A drugie, ze pomysł tej akcji jest żeujący. To tak jakby ktoś miał zrobić reklamę i zrobił reklamę : Człowiek stoi przy produkcie i mówi, ze to najlepszy produkt.

  Zbyt dużo idiotów uważa ze kreatywność to podzielenie się ze światem swoim pierwszą lepszą myślą która wpadnie do głowy. Proces myślowy, twórczy to praca, a nie iluminacja momentalna.

  A propos, ostatnio widziałem na listach PO dziennikarza. Wrzuciłem go sobie do wikipedii. A ten wydał tomik poezji, wierszyki ktore pisał sms-em do znajomych. O boże. Każdy kretyn w tym kraju myśli ze jest cudem boskim
 • dotera 21.09.19, 23:55
  Obrońcy tej akcji jak dziennikarz Szubartowicz to nie siła Platformy. To symbol jej tracenia elektratu. Myślą ze oni jak pojdą w zaparte to coś ugrają, podczas gdy jest dokładnie odwrotnie.

  Chorobą tej strony jest arogancja a la Palikot. To ze liberalizm polski w tym kierunku podryfował. To znak ze tak naprawdę nie wierzy sam w siebie w najgłębszym moralnym sensie. I dlatego idzie w zaparte, w oparciu o obronę resentymentu własnego. I PIS to punktuje. Nie żeby był lepszy, ale widzę ze to umie punktować .
 • dotera 21.09.19, 23:58
  KObieta pokazująca paranoiczną wizję sięgających po nią łap, miny Pszoniaka, chowanie się za marynarką jako symbol braku godności.......proszę przestać bredzić ze ta akcja nie jest oparta na pomyśle odwołania się do choroby psychicznej w ktora się popada na skutek rządów PIS.
 • dotera 22.09.19, 00:02
  Pis wygrywa bo daliście mu zagrać w jego grę. Zawssze wygra ten kto ustali reguły gry dla drugiej strony. Elementem tej gry było rozpisanie ról : Pis jest po stronie moralności i godności. Platforma Palikot Wojewódzki. Nażarte cyniczne pajace.
 • dotera 22.09.19, 00:06
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25219711,bylo-nie-swiruj-jest-badz-powazny-pszoniak-i-lukaszewicz.html

  Teraz zmienili "świry" na "bądź poważny" buhaha

  Trzeba było od początku dać powagę swojemu elektoratowi. wy macie tylko śmichy oparte na przegranym resentymencie. Palikot przegrał bo nie ośmieszył drugiej strony tylko swoją. I przez 4 lata przygłupy platformiane nic nie wyciągnęły z tego wniosku. To była podstawowa kwestia do przerobienia PRowo. Polski liberalizm nie ma żadnego poważnego gruntu . To zbieranina pajaców.
 • dotera 22.09.19, 00:10
  Szubartowicz odwołuje się do min Gombrowicza.

  Odpierdolcie się wreszcie gw inteligenci od Gombrowicza. Gówno z niego rozumiecie. Polska Gombrowicza...program polityczny i wystawimy Wojewódzkiego. Gombrowicz jest o nieautentyczności istnienia takich pajaców jak wy, a nie o kulcie takich pajaców jak wy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka