Dodaj do ulubionych

Kongres kobiet. Kłótnia w haremie

21.09.19, 22:56
www.plotek.pl/plotek/7,154063,25219212,rosati-zaatakowana-przez-byla-partnerke-smigielskiego-weronika.html
Prawda nigdy się nie ukryje. I wychodzi też na kongresie. To co mówiłem, feminizm to resentymenty pań po przejściach.

Zawodowa ofiara panna Rosati znana z chodzenia za rączkę po Starówce z Weinsteinem .
Edytor zaawansowany
 • dotera 21.09.19, 23:00
  Masz szczęście Rosati ze urodziłaś córkę. Twój syn byłby kolejnym Breivikiem.
 • dotera 21.09.19, 23:11
  Ale to nie Rosati niszczy życie córce tej kobiety. Rosati nie odpowiada za jej córkę. Za jej córkę odpowiada jej tatuś. Jeśli publicznie afiszuje się z kolejnymi konkubinami z brzuchem, no to cóż zrobić, na wcześniejsze dzieci przechodzi gówno.

  Niech feministki dalej ćwiczą alternatywne formy wychowywania dzieci niż związki monogamiczne i mają pretensję do wszystkich.
 • dotera 21.09.19, 23:18
  Ja to bym chciał zobaczyć feministkę, która żyje zgodnie ze swoją wolnością i czuje się wolna i pogodzona ze światem. Choćby nawet ten świat się walił z tego powodu, ale jest wolna i bym powiedział ok. Feminizm to jednak kolejne fale kongresów i pretensji za ból dupy będący konsekwencją własnych wyborów.

  Niektorzy naiwni myślą, że te panie mają postulaty jak zmienić swoje życie na lepsze. Hehehe. Nie, te panie lubią dramat. Feministki lubią cierpieć. Lubią mieć telenowelę z rzucaniem, lubią sado maso w niewolnicy Izaurze, Zniewolonej, CHristianie Grayu. Lubią po prostu . Nie należy w żaden sposób się przejomować tymi szantażami emocjonalnymi. TO element życia tych pań. Będą udawać ofiary w każdym scenariuszu życiowym który sobie rozpiszą.
 • dotera 21.09.19, 23:26
  WIna feminizmu jednak nie jest w kobietach. Jest w mezczyznach. Ze uwierzyli w te gierki. A kultura mówiła przez całe swe trwanie : nie wierzyć. To kończy swe trwanie.
 • dotera 22.09.19, 00:24
  Rozbawił mnie komentarz. Ktoś się wpisał na temat ilości brzuchów zrobionych przez tego z pana. A ktoś odpowiedział, że ma do tego prawo, ale ROsati nie ma prawa do pomówień. hehehe. Chciałaby dusza do raju. Tak jak jego prawo chcieć robić brzuchy, tak jej prawo gadać. Tak to już urządziła natura.

  Gdzie widzę problem współczesny ? Zbytnio doceniono rolę gadki. Antyfeminizm który nadal chce doceniać tą gadkę i szukać swojego prawa drobnomieszczańskiego do prywatności jest żenujący. Żebractwo seksualne. Chcesz mieć harem ruchaj dumnie z flagą na kasku i znoś gadki swojego haremu heh. A nie po cichaczu umoczysz i schowasz się w swoim drobnomieszczańskim domku.
 • dotera 22.09.19, 00:32
  Ludzie za bardzo nie rozumieją ze mieszają porządki moralne. Nie wiedzą czy chcą był sułtanem tureckim, czy drobnomieszańskim Europejczykiem. Pewne kwestie działały dobrze w pewnym systemie. W silnie monogamicznym spoleczenstwie i rozwod dobrze działa. Ale to wszystko słabo działa do kupy w społeczeństwie internetu i luźnych relacjach społecznych. Wyleje się dużo publicznej juchy.

  Niech ktoś mi wytłumaczy sprzeczność. Mówimy o emancypacji jako o prawie jednostki, o prawie prywatności. I dlaczego jednocześnie mówimy o emancypacji jako o ciągłym wychodzeniu z tego prawa, czyli mam na myśli rzekoma wartość robienia publicznej sprawki ze sprawki prywatnej? CIągłej obsesji edukowania publicznego przez oświeconych ?
 • dotera 22.09.19, 00:47
  To naprawdę nie jest dziwne ze feministki w USa , Shinead o COnnor przechodzą na Islam.

  To jest to co caly czas mówiłem. Wspołczesny feminizm to zadna walka z patriarchatem tylko skowyt za utraconym patriarchatem.

  Ludzie mówili ze religią kapitalizmu jest protestantyzm. Owszem był. Żiżek mówi ze buddyzm i w tę stronę lecą elit globalnych korporacji. Choć mówi to z przekąsem, bo lewica hejtuje buddyzm wbrew pozorom. Zbyt dużo widzi w nim liberalizmu.

  A mi się coś zdaje, że sama idea korporacji podsuwa inną religię. Islam jako religię późnego kapitalizmu. I mamy wspołcześnie mocny renesans skrajnych prawic.
 • dotera 22.09.19, 00:51
  Zwracam uwagę, że Islam który kiedyś był hejtowany przez lewicę jako najbardziej zacofany....dziś jest przez nią broniony. I co najważniejsze : To jest najmłodsza religia. Jedni mówią, że ta młodość oznacza ze mają teraz średniowiecze. A coś się zaczyna zdawać, ze dziś wraca średniowiecze a nie my zgodnie z medialną ideologą z niego wychodzimy. W gruncie rzeczy gdy dziś hejtuje się patriarchat hejtuje się wyjście ze sredniowiecza. I feministki głosują na Islam. Także w seks turystyce. W każdym obszarze.
 • dotera 22.09.19, 00:56
  W USa jako patriarchalna jest dziś uznawana atomowa rodzina nowoczesna. W szwecji zresztą o tym samym mówią feministki i wskazują na przybyłe rodziny arabów jako dobre , kobiety razem radzą sobie z obowiązkami w babińcu. Serio to mówią, nie zmyślam tego. Za patriarchat jest uważana jednostkowa odpowiedzialność jednostki. Coraz bardziej wskazuje się demokrację jako źródło problemów , bo przecież kwestię klimatu może rozwiązać tylko monarchia oświecona. Tak dziś lewica zakręca koło nie umiejąc rozwiązać własnych sprzeczności.
 • dotera 22.09.19, 00:58
  DYsproporcje majątkowe rosną tak szybko , że wprowadzanie Islamu będzie naturalną koleją rzeczy. Nie chodzi nawet o to ze przybyli coraz liczniejsi Islamiści , którzy wygrywają demograficznie to zrobią. CHodzi o duch kultury, która zacznie rozwiązań szukać podobnych systemowo jakie znalazł kiedyś Islam.
 • dotera 22.09.19, 01:16
  Gdy są problemy z uchodźcami z Islamu, zwiększenie ilości gwałtów, w publicznych wywiadach przez gardło nie przyjdzie ze prolemem jest Islam w zetknięciu z obcą zachodnią kulturą. Wszyscy mówią : problemem jest męzczyzna. WIec trzeba wprowadzić ograniczenia dla tych mezczyzn i dziwnym trafem zbiegają się one z tymi w Islamie, a nie tymi w europie. Zaczeto dzielić festiwale muzyczne : wejscie tylko dla kobiet.

  Ludziom wydaje się ze to może przypadek. Nie, Zachód zacznie iść w stronę Islamu. Swiadomość zachodnia dziś już jest martwa, i samo życie ustawi nową.
 • dotera 22.09.19, 01:36
  Dziś lewica hejtuje Petersona jako głównego swojego wroga.

  Człowieka ktory nie stoi nawet na straży prawego skrzydła republikanów. To klasyczny starodawny liberał, stojący za odpowiedzialnością jednostki.

  A czy nie jest coś sybmbolicznego ze w Islamie też odpowiedzialność jednostki nie jest w cenie? Też jest silne przerzucanie winy jak w narcystycznej lewicy USA. Gdy coś się stanie złego to taka wola Allaha, nigdy własna odpowiedzialność.

  Jest niby paradoks. Źródła kultury europejskiej są przeciwne do tych w Islamie. Ale dziwnym trafem gdy zaczęto je podważać skutki zaczynają być podobne. rewolucja seksuana zachodu zaczyna się zbiegać z obsesją seksualną Islamu i odtwarzaniem haremów.

  Postmodernizm wymyśliło ostatnie pokolenie marksistów gdzieś tam urodzonych na przełomie lat 30 i 40tych. Jest też taka nazwa poststrukturalizm. A mi się zdaje że rację ma wcześniejszy strukturalizm. Pod zewnętrzną płynną rzeczywistością zjawisk nawet jeśli genezy zjawisk są rózne, struktury jakby podobne.
 • dotera 22.09.19, 02:36
  Bo świat ma w swojej naturze koło. Tak silnie, że cokolwiek wrzucisz do wody to fala jest kołem. I rzeczywistość ludzka odtwarza ciągle te same mity. Te mity są podobne we wszelkich kulturach.

  Swiat się zmienia, owszem. Zmienia się cały czas. WIara w jego stałość to jeszcze większa iluzja. ALe jakby po kole. A przynajmniej po spirali.
 • dotera 22.09.19, 02:53
  Pani Weronika mówi, że ta kobieta chciała ją zawstydzić.

  Pani Weroniko...a jak niby panią można zawstydzić? To jak widać nikomu się nigdy nie udało. Zerowe poczucie obciachu.

  Jak widać mamy tutaj zbieraninę narcyzów. Tatuś, Weronika, i jak widać kolejna kobieta chciała mieć też swoj show.

  A dzieci w szkole dostaną wpierdol od rówieśników, jak to bywa z dziećmi narcystycznych rodziców. Narcystyczne kongresy z narcystycznymi delegatkami .

 • dotera 22.09.19, 03:01
  Pani Weronika pyta się kiedy się zmieni maltretowanie kobiet i samotne macierzyństwo.

  No więc odpowiadam, że nigdy. Bo Pani Weronika ma pretensję do tatusia jej dziecka ze odszedł a chciała mieć pełną rodzinę, po czym po pol roku odpowiada ze ją bił. Roska z metoo chodziła pare miesiecy po rzekomym gwałcie goła po czerwonym dywanie wiec czemu mamy się dziwić? Pani Weronika wybiera sobie za ojca dziecka faceta mającego dzieci z roznymi kobietami i narzeka na samotne macierzyństwo kobiet?

  Wie pani czemu to się nie zmieni? Bo to problemy z podstawową logiką i zasadą niesprzeczności. Na brak w logice ciezko coś poradzić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka