Dodaj do ulubionych

Pan Łukaszewicz dalej swoje

23.09.19, 09:20
natemat.pl/285081,akcja-nie-swiruj-idz-na-wybory-olgierd-lukaszewicz-odpowiada-oburzonym
Panie Łukaszewicz, a czy ten świr tytułowy z filmu Koterskiego nie był Świrem bo cierpiał na zaburzenia obsesyjno kompulsywne?

Naprawdę jest pan takim idiotą, że myśli pan ze tego typu argumentacją przekonasz pan ludzi na "emigracji wewnętrznej"? Jest to argument rzeczywiście zeby nie głosować, skoro jesteś traktowany jak idiota.

Narcystyczne ćwoki z peo ciągle myśla ze obrażanie kogoś, przez projekcje własnych kompleksów to motywowanie.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Pan Łukaszewicz dalej swoje 23.09.19, 09:28
   To sieroty po Unii Wolności jak pan wprowadzili do polityki te dziewicze myślenie czego wyrazem był Świr. Więc teraz zbieracie to co zasialiście.

   Nie uważam ze polityka to szukanie miłości życia, ale po prostu jak się patrzy na kolejne wasze ruchy, na waszą przeciągłą impotencję to się chce rzygać.
  • dotera Re: Pan Łukaszewicz dalej swoje 23.09.19, 12:26
   Ciekawe jest jeszcze to, że tylko przygłupy z PO odwołują się do wspólnoty gdy trzeba iść na wybory. Zdaje się to już w 89 roku było : jesteśmy wreszcie we własnym domu, nie czekaj pomóż. I ta farsa myślenia jest kontynuowana nieustannie.

   Oni jako politycy nie mają poczucia, że muszą zorganizować sobie elektorat, ze to jest ich podstawowa funkcja pracy. PIS organizuje sobie nieustannie. Oni myślą ze jak w telewizorze się pojawią to zrobili robotę. I zawsze hasło wspólnota jest wtedy gdy elektorat ma ICH wesprzeć. Przecież to paranoja.

   Zaoranie was może być wartością samą w sobie dla niektórych.
   • dotera Re: Pan Łukaszewicz dalej swoje 23.09.19, 12:30
    Nigdy PIS, PSL, SLD nie mówiło o tym ze trzeba iść na wybory. Narcystyczne przygłupy z PO, gazety Wyborczej nieustannie to robią, bo nieustannie mają problem z motywowaniem swojego elektoratu.

    Nie , to kurwa w was jest problem a nie w "sfrustrowanym inteligencie" . Kurwa personalnie w was. W waszej inantylnej srodowiskowej mentalnosci GW inteligenta
    • dotera Re: Pan Łukaszewicz dalej swoje 23.09.19, 12:36
     Problem z gazetą jest taki, że czuje się z daleka ze wy sprzedajecie PR. Ze stoicie nad narodem jak Putin nad mapą i kombinujecie jak nim zarządzić. Traktujecie swój elektorat za idiotów, wrecz ze trzeba aspirować zeby nim być. Takie popieprzenie to tylko w gazecie scharakteryzowanej przez madame Engelking.
     • dotera Re: Pan Łukaszewicz dalej swoje 23.09.19, 12:48
      TO bardzo zgubne wspolczesnie myslenie. ALbowiem jest kanałów mnostwo w sprzedazy PR. I towary są sezonowe. Po prostu pstryk pilotem platforma traci elektorat. Pis nawet po przegranych wyborach miał wzrost elektoratu. 12 lat temu !
      Pis ma starych, Pis ma młodych. Platforma tylko w jednej grupie wiekowej wygrywa tej ktora dala jej sukces 12 lat temu!

      Wy w ogole nie rozumiecie ze partia to nie miesce gdzie się wybiera kadry miedzy sobą. To musi być zakorzenione w spoleczenstwie. Przed wojną partię miały wokół siebie mnóstwo organizacji z których się wyłaniały.To były całe korporacje. Organizacje charytatywne, kształceniowe wokół nich.
      • dotera Re: Pan Łukaszewicz dalej swoje 23.09.19, 13:05
       Nastawienie PR-owe tworzy w polskie polityce partie ktore obracają się wokół swojego lidera. On ma twarz , ona ma wszystko. Prezes przynajmniej rozumie, że musi dać ludowi swoich ideologów jezdzących po wsiach, kółka spoleńskie, kluby gazety polskiej itd. W PO Tusk odleciał i dupa blada. Pusto wszedzie , głucho wszedzie, co to bedzie, co to bedzie.

       Za dużo panowie liberałowie uznawali ze politykę trzeba opluć jako kojarzącą się z demagogią i postwić na technokrację. Efekt jest taki ze mają zdemobolizowany elektorat. Gdyby PIS za wszelką cenę nie chciał przyciskać, mieliby jeszcze mniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka