Dodaj do ulubionych

Czy uczucia ma tylko skrajna prawica?

24.09.19, 11:16
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25224997,kombatanci-chca-usuniecia-klaudii-jachiry-z-list-ko-slawomir.html#a=319&c=134&s=BoxNPrzeImg4
Ciągle hejtuje się "poprawność polityczną" zamykającą usta gdy chodzi o to by po prostu kogoś nie obrażać, natomiast środowiska paranoiczne jednocześnie mają urażone uczucia nieustannie. Jak taka pani co zawsze znajdzie okazję, żeby pokazać się jako ofiara.

Czy w tym kraju ktoś wreszcie pojmie ze patriotyzm to konkretna praca dla kraju, a nie onanizowanie się swoimi paranoicznymi uczuciami i rytuały i obchody i święta? Grupa miłośników wiecznej żałoby ciągle kogoś szantażuje moralnie. Oni mają prawo do moralnej słuszności bo lubią palić znicze dzień w dzień.
Obserwuj wątek
      • dotera Re: Czy uczucia ma tylko skrajna prawica? 24.09.19, 11:23
        Hej ludzie, spojrzcie na mnie i słuchajcie mnie. Człowiek jak wielki bo utożsamiłem się z Kmicicem i Dmowskim! I jestem wykonawcą ich testamentu! Przygłupowi do głowy nie przyjdzie ze przedmiot jego fantazji jest co najwyżej wzorem, który swoim działaniem ma powtórzyć. O nie. on jest patriotą bo się utożsamił.

Kiedyś takich którzy utożsamili się z Napoleonem w swojej wielkości wsadzali do psychiatryka.
        • dotera Re: Czy uczucia ma tylko skrajna prawica? 24.09.19, 11:29
          Kiedyś patriota znaczył oddanie dla Ojczyzny.
          Dziś poczucie zdradzenia przez Ojczyzne, roszczeniowość, owijanie własnych prywatnych resentymentów wobec życia w flagę narodową. Dziś znaczy coś dokładnie przeciwnego. Oni nienawidzą swojego państwa. Nie , że widzą wady i chcą je zmienić bo je kochają. Oni nienawidzią.
          • dotera Re: Czy uczucia ma tylko skrajna prawica? 24.09.19, 11:33
            Przecież to ciągłe tropienie zdrajców na skrajnej prawicy to istota egoizmu skrajnego. Zostałem zdradzony bo ktoś ma obowiązek życ według moich reguł. O jakim oddaniu tu mówim Ojczyżnie? To zwykłe normy moralne półświatka kryminanego w ktorym się goni frajerów i oczekuje skrajnej lojalności wobec siebie.
            • dotera Re: Czy uczucia ma tylko skrajna prawica? 24.09.19, 11:36
              Bandyci tłuką ludzi w kominiarkach ze znakiem Polski Walczącej na mordowniku. Wlepkę widziałem : U nas ciągle bez zmian Polonista i lewak będą gonieni. Polonista! Całe patriotyzm polski pod zaborami oparty był na polskiej literaturze i Polonista jest głównym wrogiem. Kogo? Kryminalistów potencjalnych i innych troglodytów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka