Dodaj do ulubionych

Obejrzałem Gretę

26.09.19, 07:36
Wcześniej tylko czytałem ze jest taka.

PR elit wspolczesnego swiata jest coraz bardziej debilny.

Czy to jakaś egzaltowana Ania z Zielonego Wzgórza ? Myślałem , że wzorce dzieci z książek Astrid Lindgren były bardziej anarchistyczne.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Obejrzałem Gretę 26.09.19, 07:46
      Greto, jeśli nie podoba ci się wzrost gospodarczy to poproś królową Szwecji , żeby ograniczyła w swoim państwie.

Szwecja ma mnóstwo znanych marek i jak rozumiem boi się zeby inne nie wzrosły w ramach konkurencji? Nieprawdaż? Jak zrobi obwarowania to zostanie na topie w pięknych okolicznościach szwedzkiej przyrody. Temu głównie służą wszelkie przepisy o "ochronie konsumenta" ochronie tego i owego czytaj ochronie własnego kapitału.
      • dotera Re: Obejrzałem Gretę 26.09.19, 07:54
        Odpowiem ci dobitnie.

Jeśli bierzesz uchodzców z krajów trzeciego świata do Szwecji, to robisz to dlatego bo chcecie zachować swój wzrost gospodarczy. Uchodźcy jeśli są uchodźcami są dlatego bo są wojny. A wojny są dlatego bo za dużo jest młodzieży z którą nie ma co zrobić. Zawsze jak jest dużo młodzieży są rewolucyjne sprawki. Zamiast wiec ich zmusic b ponosili konsekwencje swojego rozrodu ty ich za to nagradzasz.

No ale ok, ludzie uciekają ratować ich trzeba.

WIec czemu płaczesz nad ekosystemami utraconymi? Czy ta gospodarka to jest po to bo zli ludzie uparli się ją wykorzystac jako broń przeciwko przyrodzie? Ta gospodarka daje miejsca pracy w ktorych głodni zdobywają pieniadze na życie.

• dotera Re: Obejrzałem Gretę 26.09.19, 08:01
          Greta lamentuje ze odebrano jej marzenia, życie.

O cholera, 16 letnia Szwedka z wyższej klasy średniej. Najbardziej uprzywilejowany byt na kuli ziemskiej. Nawet za wagarowanie do Nobla ją nominują. Szwecja z kraju marzenia bez wojny z piękną przyrodą bezpiecznym spoleczenstwem zaczyna się powoli zamieniać w farsę współcześnie. Drętwych narcystycznych prymusków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka