Dodaj do ulubionych

Moralizatorstwo jak PR czyli GOwin

28.09.19, 08:03
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25243380,gowin-pisze-do-politykow-po-ws-jachiry-to-nie-jest-wasz-swiat.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink
Rozdmuchiwanie sprawy Jachiry to granie na rozpad w PO. PIS wierzy ze wyciągnie z niej konserwatystów, teraz lub po wyborach. Tak jak mówiłem na rękę im jest wzrost lewicy i rozpad PO.

Gdyby to mówił członek partii konserwatywnej to jeszcze pół biedy. Rzecz w tym ze dziś takiej partii nie ma. I tacy osobnicy mają wybór : albo przełknąć Jachirę, która nic specjalniego nie zrobiła, albo postawić na partię ktora niszczy standardy demokratyczne i prawa co jest sprzeczne z konserwatyzmem centralnie.

Edytor zaawansowany
 • dotera 28.09.19, 08:10
  SYmbolikę patriotyczną zniszczyła w Polsce prawica, która wykorzystała ją jako emblemat klubów kibolskich, nieraz zwykłych bandytów. Zawłaszczyła dla swoich doraźnych celów politycznych.

  To prawica absurdalnie może się okazać dokona w dłuższej perspektywie to co krytykuje. Dechrystianizacja Polski, odejście od ide narodowych. Bo jeśli jedna grupa to zawłaszczy i swoim smrodem zdewaluuje, to przeciwna grupa to odrzuci. A każda grupa w końcu przegra i PIS za sobą pociągnie swoje "wartości". Szarpnięcie cuglów w polityce zawsze końcczy się klęską bo jest podstawowe prawo : wszystkich nas nie zabijecie. Po prostu to nie możliwe. Pis nie rozumie idei miękkiej władzy którą mógłby mieć, rozumie tylko twarde szarpnięcie. A to znaczy w końcu jej utratę.

 • dotera 28.09.19, 08:14
  Jedyny ustrój totalitarny który trwa to Korea. Bo to jest jedyna wdrożona w życie idea "wszystkich nas zabijecie" Czyli zagłodzenie spoleczenstwa. Ale i tam nawet dochodzą słuchy o tym ze obywatele znajdują sobie kontakt ze swiatem zewnetrznym sami z siebie. Każde powyżej utrzymania w głodzie które kończy się utratą poddanych to liberalizacja spoleczenstwa w przyszłości.
 • dotera 28.09.19, 08:26
  Prawica lubi mieć swojego szatana z ktorym walczy czyli wyprojektowane swoje zło na innych.

  Te akcje typu Jachiry są całkowicie wtórne. Po lewej stronie z reguły nie ma potrzeb "tożsamościowych" jak u prawicy. DLa prawicy Tozsamość jest religią, lewica jest bardziej tolerancyjna dla roznych tozsamosci. Albo powiedzmy inaczej Lewica ma to w dupie. Lewica bierze się za tożsamość dopier wtedy jak prawica zaczyna silnie piętnem wypalać ja na ciałach obywateli. Wtedy jest reakcją.
 • dotera 28.09.19, 08:31
  Tożsamość oznacza armię. Mundurki szereg dyscyplina. I to jest siła. Prawica lubi budować taką siłę.

  Ale siłą liberalizmu w tym sensie to prawa kosmiczne. Świat się cały czas zmienia, przemija, tożsamości się sypią. Tożsamości to iluzja powodująca cieprpienie. Utożsamiasz się z czymś czym nie jesteś i cierpisz.
 • dotera 28.09.19, 08:34
  Jedno i drugie ma swoje zalety i swoje wady.
 • dotera 28.09.19, 08:56
  Mechanizm obrażania symboli narodowych przez lewicę jest taki jak na przykładzie Polki Walczącej.

  Nikomu do głowy by nie przyszło kiedyś, że można używać znaku Polski Walczącej w realnej polityce. Ze można zakładać opaski powstańcze sobie po prostu na rękę.

  Prawica rozpoczęła tą ponurą maskaradę z odzieża patriotyczną czyli bandyckie kominiarki z znakiem Polski Walczącej na mordowniku. I bili w nich ludzi.

  Po czym feministki zrobiły znak Polka Walcząca czyli znal Polski walczącej z warkoczykami :)). Oburzenie prawicy , sprawy sądowe.

  Dokładnie taki jest mechanizm panie Gowin. Lewicowy mózg bardziej jest skłonny uznać ze jeśli ktoś był bohaterem wojennym to on nim był a nie ja . Prawica się utożsamia w swoich najgłębszych uczuciach paranoika jak świr utożsamia się z Napoleonem i wręcz siebie uważa za bohatera, a już najbardziej za spadkobiercę i w jego imieniu chce władzy dla siebie.

  Różnica w mozgach jest taka ze lewicowemu mózgowi w życiu by nie przyszło do głowy kopać w grobach ofiar katatrofy smoleńskiej, a prawica to kocha nekrofilnie. Kocha groby w imieniu ktorych zdobedzie władzę. Obwiesi się czarodziejskimi relikwiami z watrobek, kosteczek trupa i zarządzi władzę. Inni panie Gowin w Grobie widzą tylko śmierć i możliwość zatrucia się bakteriami.

  Prawica zrobiła dokument ze Szwecji oburzona ze palą trumny i połowa nie robi obrzadków. Bo sami za wartość nekrofilną uważają rytuały nad grobem nieustanne. Bez nich nie przeżyją jak świeczki nie zapalą.

  Dla mnie zaś idea ze trup się rozpływa ekologicznie w przyrodzie jest bardziej atrakcyjna. Konserwowanie trupa wydaje się chore.
 • dotera 28.09.19, 08:59
  Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Taka jest natura świata.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka