Dodaj do ulubionych

Ataki na Polaków w UK

05.10.19, 17:37
Bo odbierają pracę i spowolnili im gospodarkę

To Brexit wam spowolni gospodarkę jak okaże się ze firmy się wyniosą z wysp bo nie chcą być exporterami do Unii tylko producentami w Unii. Ta odbierana praca jak ją odzyskacie będzie znaczyć tylko upadek kolejnych firm, które istnieją tylko dzięki niej. I czy to są polskie firmy, czy angielskie które zatrudniają Polaków, bo żaden Anglik się do takiej pracy nie zgłosi.

Jeśli ktoś myśli ze jego los się ma poprawić jedynie dzięki posiadanej tożsamości narodowej to ma gwarncji zawsze być w gównie. Jeśli ktoś myśli odwrotnie tożsamość narodowa mu pomoże, bo zawsze miejscowy będzie zatrudniony prędzej na lepszych stanowiskach.
Edytor zaawansowany
  • dotera 05.10.19, 17:40
    Wywalicie Polaków to będziecie mieć za miast nich Hindusów i Pakistańczyków. Wywalicie wszystkich w nadzeji podniesienia własnej konkurencyjności? To firmy wywalicie z wysp ktore beda poszukiwały konkurencyjnosci.
  • dotera 05.10.19, 17:48
    Jest jeden argument za nacjonalizmem. Zasoby. Na przykład brakuje wam miejsc do mieszkania, która jest skończona. Wtedy tak. Ale dopóki są zasoby nikt nikomu nie kradnie pracy. Wiecej ludzi wiecej pracy. Ilosc pracy w gospodarce ograniczają zasoby z ktorych się tworzy. A nie ilość tworzenia.
  • dotera 05.10.19, 18:07
    ale z drugiej strony. Polacy zaslyneli rasizmem w Anglii to zbieraja zniwa..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka