Dodaj do ulubionych

Hantle Przetakiewiczowej

12.10.19, 19:41
www.plotek.pl/plotek/7,154063,25300158,joanna-przetakiewicz-pokazala-londynska-sypialnie-i-hantelki.html
Rozumiem, ze ktos chce mieć ładne ubrania i domy, choć mi by się nie chciało jakbym miał górę pieniędzy. Ale tego ze jak nie mają już na co wydać kasy wydają na hanlte od znanego projektanta nie rozumiem. Widziałem taki program o towarach luksusowych na zamówienie z Londynu. Pozłacany laptop. Jakieś dziwny konik na biegunach wysadzany kryształkami. Tego to nawet nikt nie chiał kupić, tak był brzydki i bez sensu.

Arystokracja z reguły idzie w kult sztuki lub kokainę i niedozwolone rozrywki bo się po prostu nudzi konsumpcją materialna, szukają wrażeń.

Ale są ludzie którzy się nie nudzą ze zdobyl kolejną metkę i wymyślają złocone ubikacje. A yto tylko materiał. Teraz jest drogi, innym razem może ten sam być tani. A tak czy tak jest to ubikacja.
Edytor zaawansowany
  • dotera 12.10.19, 19:47
    Jestem za tym by zycie robić piękne i niech ludzie budują ładne domy , ładne ubrania, ładne przedmioty. Ale zeby chodziło o piekno kulturę, zeby to wyrazalo szacunek do zycia. A niektorzy są tak puści ze kasę mają dekadami i tylko wyrażać ma rzecz to ze mają kasę. Dlatego na salonach modna kokaina. Przez chroniczne poczucie pustki i braki szczescia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka