Dodaj do ulubionych

Krysia Janda o wyborcach PIS

16.10.19, 05:13
www.pudelek.pl/artykul/151946/krystyna_janda_porownala_wyborcow_pis-u_do_taniej_prostytutki_potem_wpis_zniknal/
Pani Krysiu a czy wystąpiła pani w choć jednej produkcji w swoim życiu która nie była finansowana z pieniędzy publicznych? Twardo na wolnym rynku zarobiła pani swoim fachem. Nawet pani teatr zdaje się miał dotacje z budżetu.

Jak pani myśli na co głosował naród głosując na unie? Te zasiłki wszelakie są w krajach zachodnich. Myśli pani ze Polacy głosowali na masową imigracje? Na starzenie się spoleczenstwa, wyjazd młodzieży masowy na zachód?

Dziś wsytępy aktorów pokazują całkowicie dlaczego ludzie nie głosują na PO. Gówno na starość wylazło z beibibumeryzmu.
Obserwuj wątek
   • dotera Re: Krysia Janda o wyborcach PIS 16.10.19, 05:18
    Mnie po prostu kampania PO załamuje.

    Dwa punkty przekazu :

    1) STraszenie PISEM, choć nie działa to już od dawna.
    2) Wejscie w buty walki klas czyli tanczenie do muzyki ktora zagra pan prezes. Pogarda elity wobec plebsu

    Kto ma na to głosowac? Najwiecej debili od PR to tam gdzie najwiecej PR-owców. Bo w elektoracie PO wiecej roznych socjologow i humanistycznych idiotów dyplomowanych.
  • dotera Re: Krysia Janda o wyborcach PIS 16.10.19, 05:35
   Najlepsze zas jest to ze głównym beneficjentem 500 plus jest klasa średnia. To żaden socjal, to obniżenie podatku dochodowego dobrze zarabiającym. To oni mają dwójkę dzieci . Jakby to zrobiono w postaci ulg podatkowych nikt by nie pisnął o socjalu, wszyscy by pochwalili pomysł, liberalowie by wyli z radości. Jak musisz dokladnie po to samo wypełnić wniosek i dac go urzednikowi raptem liberałowie drą mordę. To jest majstersztyk po prostu.
  • dotera Re: Krysia Janda o wyborcach PIS 16.10.19, 05:43
   Osobiście nie jestem za ideologią państwa dobrobytu z dwóch powodów. W warunkach polskich jest nierealne. Do tego potrzebna jest silna niemiecka gospodarka i silny niemiecki etos pracy i silna niemiecka poprawność polityczna. Po drugie to ustawianie ludzi w pozycji słabszej. Nikt nie awansuje społeczenie przez dostawanie pomocy.

   ALe możliwe ze utrzymanie pewnych standardów demokratycznych jest z transferem spolecznym zwiazane. Niemieccy politycy mowia ze polski populizm wynika z braku socjalu, a oni się znają realnie na mechanizmach politycznych, traktują to poważnie jak inżynierowie, a nie są komentatorami pieprzącymi co wyssa z palca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka