Dodaj do ulubionych

Odlot lewicy

17.10.19, 17:53
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25318332,krzysztof-gawkowski-jednym-z-pierwszych-projektow-lewicy-bedzie.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink
Czy wy nie rozumiecie, że tym zachowaniem niszczycie swoje cele? Takie projekty mocno antagonizujące społeczeństwo składa się gdy przeciwnik jest na kolanach. A nie gdy właśnie zdobył miażdżącą przewagę. To nie jest waleczność. To jest ośmieszanie sprawy. Lewica pokazuje ze nie ma żadnych zmartwień innych niż drugorzędne.

W Finlandii zdaje się jak zalegizowano małżeństwa zgłosiła się jedna para. Ludzie dziś nie żenią się nawet jak mają dzieci i mieszkają razem, a ci znaleźli rozwiązanie palące dla gejów. Współnota majątkowa nie wymaga żadnego małżeństwa. Wymaga wizyty u prawnika.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Odlot lewicy 17.10.19, 17:57
   Małżeństwo to interesuje kobiety bo zabezpiecza ich interesy jak mąż ma kasę.

   A gejom po co? Zdaje sie nie są zbyt monogamiczni. Zmienność liczna partnerów spowodowała ze geje roznosili wirus hiv na początku po świecie. Chcesz przekazać koledze po śmierci kasę i chałupę to zapisz testament , albo i za życia daj mu własność. Nie rozumiem w czym to pomaga.
  • dotera Re: Odlot lewicy 17.10.19, 18:01
   Mnie to rozbawia. Lewica cały czas opowiada o przeżytku monogamii , atomowej rodziny i raptem w przypadku gejów według niej to palące rozwiązanie.

   Moim zdaniem ten projekt związków partnerskich powinna promować prawica. Jeśli jest zobowiązanie prawne to partner odpowiada a nie na przykład MOPS w przypadku biedy. Na tej samej zasadzie jak kościół głosi potrzebe ścisłej monogamii myślę ze i w tym przypadku jest to zgodne z logiką kościoła.
  • dotera Re: Odlot lewicy 17.10.19, 18:05
   Ja mam dla lewicy propozycje.

   Przestańcie czytać ideologiczne książeczki które napisaliście kilka dekad temu i przeczytajcie jakaś książkę o sztuce wojny, mechanizmach władzy. I myślcie w tych kategoriach skoncentrowanych na cel jak zdobyć władzę empirycznie konkretnie której chcecie. Prawica tak myśli i wygrywa. A wy się w tym czasie onanizujecie.
  • dotera Re: Odlot lewicy 17.10.19, 18:14
   W pierwszym wpisie dał głos gej.

   Ja mam takie od dawna zdanie, że na kogo lewica wskaże palcem w celach emancypacji to wskazuje przedmiot spolecznego szczucia. Lud się modli po świecie byle mnie nie chcieli emancypować.
  • dotera Re: Odlot lewicy 17.10.19, 18:22
   Jako opozycja zacznijcie nie od ustaw tylko od silnego merytorycznego przygotowania ktore ma przekonać do siebie ludzi. Rola opozycji jest właśnie taka. Wy musicie być bardziej merytorycznie przygotowani niż oni. A oni mają większe sztaby. Nie marnujcie energii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka