Dodaj do ulubionych

Krytyka Polityczna wali w Kurdów

17.10.19, 18:42
krytykapolityczna.pl/swiat/kurdowie-tez-lamia-prawa-czlowieka/
A bronili chłopaków którzy walczyli "umiarkowanej opozycji" czyli AL Kaidzie.

Krytyka Politycznaa to czysta globalistyczna szczekaczka. Soros wyznaczył lewicowe pieprzenie jako religię dla globalizmu. Zabawne było jak wisiał tam tekst wskazujący głównych wrogóg feminizmu .. Kapitalista Soros wskazał palcem na chłopaków w USA ktorzy nie mogą znaleźć dziewczyny, bo właśnie je molestuje Henry Weinstein.

I tam gdzie rzeczywiście jest lewicowa organizacja , która działała wbrew logice globalnych panów tej wojny, jest ona krytykowana.

I ci przynajmniej są konsekwentni. Nie obarczają Trumpa winą bo Trump nie zrobił nic czego nie zrobił Obama.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Krytyka Polityczna wali w Kurdów 17.10.19, 18:45
   Jedna strona dokonuje ludobójstwa.

   A problem z Kurdami jest taki ze na wojnie kogoś przesiedlili? Miesiąc w wiezieniu trzymali? Kurdowie tej wojny nie zaczeli. Oni nie mają mocy logistycznej jak armia USA ktora zajmie terytorium. Mają uzbrojenie jak zołnierz radziecki na drugiej wojnie światowej.
  • dotera Re: Krytyka Polityczna wali w Kurdów 17.10.19, 18:53
   Ludzie chyba za bardzo nie rozumieją ze wojna jest wojną, a nie działalnością policyjną. Zeby zrobić wojnę z zachowaniem wszelkich etycznych standardów to nie robisz wojny tylko wprowadzasz co najwyżej stan wyjątkowy. Po drugie nie walczą tam tylko Kurdowie tylko YPG to arabowie jak najbardziej. Jeśli przesiedlano jakiś arabów to nie dlatego ze były czystki etniczne tylko dlatego ze to było ISIS. Arabowie przesiedlali arabów. SKąd ci Kurdowie raptem mieli się wziąć w Syrii w ilości zeby zając dużą połać kraju i podporzadkować miejscowych nie mając żadnego oficjalnego wsparcia w posiadaniu broni?
   • dotera Re: Krytyka Polityczna wali w Kurdów 17.10.19, 18:57
    Owszem Kurdowie są neutralni w stosunku do Assada. I to boli Krytykę Polityczną szczekająca dla panów tej wojny których celem było jego usunięcie. Oni nie chcą końca wojny, chcą wykrwawiać Syryjczyków tak długo az Assad zostanie usunięty.

    Dlatego popra prawicowego Erdogana który nie wiem na mocy jakiego prawa wchodzi do Turcji. Czy ta idiotka to wyjaśniła? To jest napaść jednego państwa na drugie.
  • dotera Re: Krytyka Polityczna wali w Kurdów 17.10.19, 19:01
   Wy nie macie nic wspólnego z jakąkolwiek lewicą.

   Waszym celem jako lewicy jest wprowadzać w ludzi niewolniczą mentalność potulną która żebrze o zasiłek. Tego chcą panowie społeczeństwa. Wychować żebrzących o zasiłek ludzi w kolejce. Tam gdzie jest jedyne życie w imię lewicowych wartości tam to krytykujecie. W waszym feminizmie nie chodzi o prawa kobiet. CHodzi o feminizm jako narzedzie władzy jednych facetów którzy szczują kobietami na innych facetów. Tych którzy mają żebrać o zasiłek. Wasze przebieranki gender nie mają na celu prawa kogokolwiek. Na wojnie tej w syrii czesto jako kara było przebieranie mezczyzn za kobiety. Tak jest na roznych wojnach. CHodzi o wychowywanie uległych mezczyzn i robienie zamętu tożsamości płciowych.
   • dotera Re: Krytyka Polityczna wali w Kurdów 17.10.19, 19:06
    To co dziś się nazywa lewicą to żadna lewica tylko całkiem możliwe projekt służb bezpieczeństwa ktore rozpisały ideologie osrodkom akademickim po tym jak w latach 60tych za dużo fikały. Absurdy tego są tak porażające ze biorę na serio takie rozwiązanie. Dziś okazuje się najbardziej lewicowe są elity kapitalistyczne, a najmniej ludzie.
   • dotera Re: Krytyka Polityczna wali w Kurdów 17.10.19, 19:12
    W Rożawie kobiety wyzwalają się władzy patriarchatu ISlamskiego i chcą małżeństw monogamicznych. Kobiety które walczą z bronią w ręku, organizują oświate, samopomoc.

    W Europie feministki przechodzą na ISLAM jako na najbardziej zajebistą religię dla kobiet. Szwedki zachwycają się małżeństwami że jeden facet przywiozł kilka zon, bo panie nie są samotne.

    Lewica. Kurwa twoja mać. Psychiatryk całkowity.
  • dotera Re: Krytyka Polityczna wali w Kurdów 18.10.19, 07:31
   Gwarantem uczciwości Kurdow jest to ze właśnie dokładnie wszyscy ich wydymali.

   A na końcu wojny dowiadujemy się jasno ze stała za nią Turcja, Izrael, Araby z półwyspy i USA. BYła to dokładnie taka sama napaść jak Putina na Ukrainę. Całkowicie lustrzana wojna i kto wie czy nie były one połączone na mapach macherów tego świata.
   • dotera Re: Krytyka Polityczna wali w Kurdów 18.10.19, 07:34
    Gdyby arabska wiosna była prawdziwa to by wygrała. Naprawde nie da się rządzić wbrew ludziom. Asad sam z wojskiem nie może rządzić wbrew ludziom bo wojsko to też ludzie.

    Kanadyjskie dziennikarki opisywały jak od początku naracja wojny była fałszywna. Całkowicie pomijano poparcie dla Asada ludzi.

    Koniec wojny jest jej prawdą. Dziś widzimy całkowicie działające tam siły. Skurwysyństwo zachodu.

    • dotera Re: Krytyka Polityczna wali w Kurdów 18.10.19, 07:44
     Tak jak prawdą wojny na Ukrainie ktora objawiła się na końcu jest Zelenski.

     Nie chcieli tej wojny zarówno Ukraińcy z zachodu jak i Rosjanie. Podobnie skrajnie nacjonalistyczne ugrupowania miały na celu rozpalenie konkliktu.

     I dziś na Zelenskiego głosuje dokładnie cała Ukraina.

     Emeryci postsowieccy dali się podpuścić, nie znający realiów wolnego rynku bo myśleli ze Putin jakimś czarodziejskim zaklęciem raptem ich cofnie do czasów Breżniewa. Dobry car Putin da. Znamy tą ideologię DA..DA DA DA. pisane cyrylicą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka