Dodaj do ulubionych

Jablonowski o noblistce

18.10.19, 23:29
m.youtube.com/watch?v=GvoT5Q9hTWI
Na scenie nacjonalistycznej pelnej pokurczow ten pan budzi moj usmiech. W zasadzie jakby mial byc trolem to bym sie nie zdziwil. Piekny film
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Jablonowski o noblistce 19.10.19, 09:45
   W tym filmie widać hipokryzję i kłamstwo jeśli chodzi o kluczowy argument narodowców : przydzielane nagrody polityczne.

   Na marginesie kazdy nagradza kogo chce wiec w czym problem?

   Jabłonowski bardzo wychwala pisarza Myśliwskiego. Swoją drogą tak zachwalą tę książkę, epopeję polskiego chłopstwa i z dwa tygodnie temu ktoś inny zachwalał ją jako kultową czytaną pokoleniowo w rodzinie, ze chyba ją przeczytam.

   Myśliwski panie Jabłonowski dostał całkowicie prywatną nagrodę Agory czyli Nike DWA RAZY, w tym była to pierwsza przyznana Nike. DOstał też ją inny pisarz czysto pisi który kasę wziął ale nie przyszedł odebrać podobno. Chciałbym zobaczyć czy pani Tokarczuk Szymborska dostała jakąkolwiek nagrodę prawicy. To jest kwintesencja naziolskiejj mentalności. Oni uważają ze są jakies zdradzieckie elity i im się należą nagrody od nich i uznanie, natomiast sami plują na nie bez opamiętania i uważają ze muszą się nagradzać ,innych nazywając zdrajcami.

   Jak widać Nobla w tym roku dostała jednocześnie lewicowa feministka jak i facet który wspierał nacjonalistę dokonującego ludobójstwa. WY jesteście jak takie małe dzieci wy naziolki , ktore uwazaja ze ojczyzna matka powinna być tylko dla nich.
   • dotera Re: Jablonowski o noblistce 19.10.19, 09:55
    Naziole krytykują Salon bo nie zostali przez niego przyjęci. Czują się odrzuceni.

    Ja bym krytykował współczesną dworskość lewicy raczej za to ze w gruncie rzeczy jest absolutyzmem oświeconym. Mało lewicowi. I jeśli część mnie lubi dworskość w sensie kultury dworskiej to po prostu bym otwarcie uznał to za elitaryzm i tworzył swoją dworskość a nie chciał cudzej bo tak widzę sens elitaryzmu. A ta część która nie lubi krytykuje absolutyzm totalitarny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka