Dodaj do ulubionych

seks z drzewem

19.10.19, 14:56
Słucham sobie pań od uzdrawiającej energii drzew.

Czemu te kobiety chcą ściskać te drzewa całować?

Jaki interes ma drzewo w wspomaganiu człowieka, drzewa które dobrze wie ze owady, dziki i inne stworzenia chcą na nim pasożytować i ma mechanizmy obronne temu zapobiegajace?

Osobiście wierze w te sprawki o energiach, ale w tym sensie ze srodowisko przyrodnicze jest naszym naturalnym otoczeniem, z którego się wyrwaliśmy. Sam też wiem ze jest coś wzmacniającego postawę medytacyjną w dotykaniu drzewa czy ziemi, jakby obsesje myślowe wtedy schodziły jak po piorunochronie.

Chciałbym szanować doświadczenia innych ludzi w tym względzie, może ktoś wie ciekawego, ale jak tam ciągle jest o seksie no to wysiadam i wiarygodność spada.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: seks z drzewem 19.10.19, 15:22
      Myślę ze ci ludzie nie rozumieją jednej sprawki.

Jeśli się słucha bardziej wiarygodnych autorytetów w tych sprawkach to jest to coś przeciwnego niż ich kierunek antropomorfizujący przyrodę. Sens jogi widzę taki ze by za bardzo jako istoty cywilizowane jesteśmy skażeni swoimi działaniami, innymi ludźmi i mamy się z tego oczyścić do bardziej pierwotnego czystego doświadczania świata. Mogę przyjąc nawet ze ludzie są wtedy lepiej rozumieć zwierzęt, lepiej rozumieć przyrodę. Mamy zrobić reset od kierunku w ktorym pcha nas ewolucja nie zawsze w najszczesliwsza strone.

A tutaj dewotki opowiadają jak plotkują z drzewami, drzewa zyją dla nich, chcą być ściskane. Nie sądzę by gdyby gatunek ludzki nie pojawił się na planecie drzewa czułyby się niepełne w swoim istnieniu.
    • dotera Re: seks z drzewem 19.10.19, 15:27
      Ta wariatka z gaja tv molestuje seksualnie drzewa. Ktoś coś z tym powinien zrobić. "drzewa nie czują się dobrze same ze sobą, potrzebują relacji, drzewa są istotami utrzymującymi pole miłości"

Feminizm już się wział za drzewa.
      • pierzasta_beztroska Re: seks z drzewem 20.10.19, 21:22
        taki film jest polski z 1995 r. tytuł: "Drzewa", napisali że to "horror ekologiczny", ale to raczej horror totalny i tam to się z drzewami dzieje... erotyka w pełnym wydaniu, nawet z uczuciem, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka