Dodaj do ulubionych

Schizofrenia komentatorki

22.10.19, 14:33
krytykapolityczna.pl/felietony/agnieszka-wisniewska/nowy-parlament-stare-wojny-kulturowe/
Pani nie chce wojen kulturowych w postaci nawalanki o prawa kobiet i gender. Po czym koniecznie chce udowodnić ze kobiety są bardziej opozycyjne.

Przecież to feminizm robi podział notoryczny kobiety kontra mezczyzni po czym jest zdzione ze mezczyzni będą odwzajemniac? Jeśli mężczyzni uznają ze mają sprzeczne interesy z kobietami, takiego wała a nie zobaczy pani jakichkolwiek praw o ktore pani zabiega.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 14:35
   Pan Prezes robi podziały takie w społeczeństwie ktore kroją tort tak ze jego polowa jest większa.

   Lewica robi takie podziały w spoleczenstwie ktore zrobią jego polowe tortu minimalną.

   Coraz bardziej postrzegam mentalność współczesną lewicową jako formę zaburzenia osobowości.
  • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 14:38
   Na zachodzie wojna kulturowa przeszła w lewą stronę bo meżczyzni widzieli to tez jako swoje sprawy. A obecnie coraz mniej widzą. Dziś natomiast resentymnt jaki lewica rozsiewa może coś jej pozwala ugrać spolecznie ( może jakieś wywiady , grupy spoleczne mają w tym interes) ale na pewno nie pozwoli wygrać kulturowo.
   • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 14:41
    Największą tragedią lewicy, jej zaoraniem jest feminizm. Nie ten sufrażystek. Po pierwszej wojnie wiekszosc panstw legalizowala te postulaty jednoczesnie czyli bez problemu. Tylko ten pokolenia beibibumers. To po prostu jak trucizna ktora jakby specjalnie byla po to zeby lewicowe wartości przegraly.
    • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 14:47
     Lewica jest obłozona róznymi osobami od spraw "spolecznych". DO tego obłożona absolwentami kierunków humanistycznych. I mam wrażenie ze produkują one w tej dziedzinie największych idiotów. Moim zdaniem prawica w znajdowaniu języka nowego swojego, wizerunku i reszty tego towaru jest po prostu o kilka poziomów lepsza. Oni się uczą.

     Lewica się "nauczyła" na uniwersytecie przestać myśleć tylko powtarzać ideologię.
  • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 14:50
   Radzę wam się naprawdę wziąć za ćwiczenie ripost, a niestety widzę ze jesteście w tym drętwi. Korwiniści was po prostu zniszczą brutalnie z waszą mentalnością. To co zrobią z wami w tym sejmie będzie brutalne. Cieszcie się ze starzy towarzysze z wami wleźli zeby było komu wystepować na początku.
  • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 15:00
   Kwestia tego czy to co robi PIS to jest socjal czy nie jest całkowicie drugorzędna.

   Rzecz właśnie w tym ze Polacy chetnie wezmą kasę, a nie koniecznie będą chcieli "socjal". PIS i jego elektorat wie ze po prostu biorą kasę ktora uwazaja im się nalezy. Uznaja to za zwrot podatku. Tu chodzi o samą idee "Pis da". Polak chce dostać. O takich sprawkach jak efektywniejsza edukacja , służba zdrowia nikt słuchać nie chce bo nikt w to nie wierzy.
  • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 15:04
   Powiem otwarcie.

   Jest pani chujową socjolożką jeśłi chodzi o interpretacje liczb procentowych.

   Podziały polityczne są pokoleniowe w Polsce. I Po SLD swój elektorat ma starszy niż prawica. A co znaczy ze mezczyzni już umierają, a pełno pań długo żyje.

   W zeszłym sejmie kobiety bardziej głosowały na PIS niż na PO.

   Po prostu mówi pani nieprawde. Mówi ja pani tylko po to w dodatku zeby przegrać ale za to swój narcystyczny obraz uratować.
   • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 15:10
    Męski elektorat konfederacji? Zapewne będzie tam takie wskazanie, zwłaszcza ze to młody elektorat. Wojownicze tony bedą miały rezonans u mlodych mezczyzn.

    Ale ta dysproporcja wynik z tego ze w starszym elektoracie kobiet on ma niską popularność. Ale generalnie Korwinowi rośnie wsrod kobiet. WIdać coraz wiecej kobiet go popierajacych, coraz mniej wlasnie kobiet kupuje narracje feministyczną. Coraz wiecej kobiet wchodzi w te obszary nacjonalistyczne.
  • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 15:17
   Obawiam się ze podstawową kwestią PIS w stosunku do lewicy będzie was testowanie. I to będzie brutalne testowanie. Widzę was w narożniku. Rozenka w tm widzę ze da sobie radę. Biedroń i ferajne nie bardzo.

   Wy nie dawajcie zadnych projektów . Wy kombinujcie jak wyjść z tej proby ognia zeby odwracała się przeciwko prawicy. Musicie mieć silne przygotowanie merytoryczne i retoryczne.
   • dotera Re: Schizofrenia komentatorki 22.10.19, 15:33
    Moim zdaniem to jest podstawowa kwestia. Czy posłowie lewicy dadzą sobie przypiąć twarz przegranych w tej wymianie czy nie. Oni mogą być brutalni na różne sposoby. Ale brutalność może działać przeciwko nim jeśli lewica będzie umiała wyjść z tego silnie. Jeśłi obraz medialny będzie ze padacie to będzie słabo. Nikt nie chce słabych reprezentantów. Nawet jeśli się z nimi zgadza. A jeśłi będą silni to moga przekonać tych ktorzy się z nimi nie zgadzają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka