Dodaj do ulubionych

Mapa Gomberga

10.12.19, 22:38
m.youtube.com/watch?v=XPMNkUYM5C0
Mapa ta sama w sobie strasznie mnie nie dziwi . Znaczy tylko ze Jankesi byli dogadani ze Stalinem, a przeciez wiemy ze byli.aczkolwiek pokazuje ze Polacy od poczatku byli sprzedani.ale kiedy niby nie byli? Kiedy anglik byl sojusznikiem polski? Amerykanowi sie zdarzalo, anglikowi nigdy.

Ciekawy jest jednak watek Japonski. Juz wtedy wiedzieli ze z japonia wygraja zanim zaatakowala? Czyli ze to tez byl jakis deal ze Stalinem.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Mapa Gomberga 10.12.19, 22:47
      Kwestia japoni jest najciekawsza. Tu zaczyna sie myslenie spiskowe. A moze to nie hitler i nie stalin zaczal wojne, tylko jankesi . Szalony hitler jednak walczyl o swoje niemcy na globalnym rynku?
    • dotera Re: Mapa Gomberga 10.12.19, 22:59
      Dla mnie panie Jablonowski wniosek z tej mapy jest taki ze Polska potrzebuje przedewszystkim byc w centrum unii europejskiej w sojuszu scislym z niemcami.

Pana idea sojuszu z rosja jest bez sensu. Nic nie daje
    • dotera Re: Mapa Gomberga 10.12.19, 23:18
      Wnioski z tej mapy mam tylko takie.

Amerykanin nic nam winien nie jest sam w sobie. Jest jednak pytanie o kwestie gospidarcze ktore moga odpowiedziec kto naprawde rozpoczal wojne. Bardziej bym angoli oskarzal niz amerykanow. Amerykanin po prostu rozpoznal sily.

To co nas uratowalo to fakt ze niemcy wyrzneli zydow i moralnie przez to ich imperializm zostal zlamany. I teraz mozemy sie z nimi skumac i skonczyc skazanie na marne sojusze. To co polske niszczylo to niemiec. Bez niemca rosja nie dalaby rady sama.
      • dotera Re: Mapa Gomberga 10.12.19, 23:24
        Zawsze ci analitycy polscy zapominaja o jednym podstawowym fakcie. Niemcy chcieli fizycznie wymordowac polakow planem wschodnim. 90 procent do pieca. To akjomat naszej sytuacji. A reszta to konsekwencje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka