09.01.20, 06:28
Nie nadaje na jednych falach z rodakami. I sądzę że zawsze miałem fałszywy obraz rodaka.

Intuicyjnie to czułem chyba wcześniej. Polaków wielu jest agresywnych i maja przesunięte granice, lubią zawlaszczac cudze terytorium. Mówią ze Polacy są zakompleksieni. Może, tak psychologia mówi ze narcyzm wielkościowy podszyty jest kompleksem niższości. No ale jednak kompleks niższości jest też bez nadbudowy. Raczej nie kompleks niższości należy podkreślać tylko narcyzm, autorytarne tendencje postfeudalnego społeczeństwa.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Alienacja 09.01.20, 06:40
      Oprócz innych zdarzeń dwa wczoraj mnie zastanowily. Rozmowa z pewną baba. Starałem się być grzeczny bo wydawała się czymś speszona, nawet mnie przepraszała bez powodu. I teraz myślę że niepotrzebnie. Bo później niezbyt grzecznie naruszyła moje granice. Odebrała grzeczność za słabość. Trzeba było podtrzymać ja w stanie jej speszenia.

I później wiadomości. Szukanie agresywne haków na kogoś. Szkalowanie . Najpierw pomyślałem ze ta determinacja to działanie służb. Planowa vregularna agresja . Ale później pomyślałem. .przecież takich w sumie jest mnóstwo rodaków. Malostkowo agresywnych. Smarzowski niewiele się mylił w diagnozach
      • dotera Re: Alienacja 09.01.20, 07:30
        Ostatnio dostałem materiał do wielu przemyśleń. Także tych w stosunku do czego powinienem zwiększac swoją odpowiedzialność, a wobec kogo wyzbyć się poczucia winy. Wybrać po której być stronie.
      • dotera Re: Alienacja 09.01.20, 08:22
        wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jerzy-owsiak-o-wiadomosciach-tvp-to-bardzo-zle-jednostronne-dziennikarstwo/2njk6mh

Owsiak mówi ze to źle dziennikarstwo. To nie jest przede wszystkim dziennikarstwo co robi tvp. I nie chodzi o jednostronnosc. Są pisma z określoną linia polityczna i nadal są dziennikarstwem. Ale tvp opuściło całkowicie te rejony. To najprymitywniejsza propaganda . Oni chyba niektóre newsy kręcą z aktorami, raz widziałem taki z zataczajacym się pijakiem i gadka ze sędzia był kiedyś pijany. Pierwszy Polak bez wizy w usa ich pracownikiem. Epitety propagandowe z silnym ładunkiem, emocjonalnym. Odwoływanie do skojarzeń a nie faktow
        • dotera Re: Alienacja 09.01.20, 08:30
          Dziennikarz odwołuje się do faktów. Jego uczciwosc wiarygodność zależy od tego czy uwzględnia wszystkie które ustala. Oczywiście wybór tematów jest subiektywny. Największą manipulacja nie jest w mediach tylko w tym czego one nie pokazują.

A tu jest propaganda. Nie fakty tylko emocje epitety materiał tworzony jak reklamówki wyborcze. Jest ostra różnica między dziennikarstwem i propaganda,nie tylko w ocenie subiektywnej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka