Dodaj do ulubionych

Dlaczego joker jest psychopata?

10.01.20, 02:20
Mamy film w konwencji komiksów z przebierancami a nie realistyczne kino. Jak oglądamy western , potop Sienkiewicza nie mówimy o psychopatycznych mordercach. A tam ich może więcej. Kmicic wioche spalił.

To jest właśnie istota filmu jednocześnie. Jeśli zabije wyrzutek to psychopata. Jak kozioł ofiary społeczeństwie śmie wywracac porządek społeczny którego jest elementem jako ofiara. Psychologiczne postać joker nie jest morderca. Tak samo jak postać wyzwolona kobiety nie jest morderca choć są filmy zemsty jak Kill Bill w których zabija masowo. Ale społeczeństwo chce wierzyć że winny ich agresji jest najsłabszy. A silny ma rację i jest niewinny
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dlaczego joker jest psychopata? 10.01.20, 02:24
   Psychopaci, socjopaci nie zabijają bo mają depresję, traumy, życie wewnętrzne skomplikowane. Zabijają bo wyspecjalizowali się w jednym z wielu atrybutów człowieka. Agresji. Jak wojsko ma rozpoznanie z reguły tez maja zdolności cfaniackie manipulacje. .ale to wszystko. Żadnej w nich głębi nie ma.
   • dotera Re: Dlaczego joker jest psychopata? 10.01.20, 02:50
    Komizm, poczucie humoru jest efektem inteligencji. Choroby psychiczne rowniez. To znaczy sa skutkiem zbyt szybkiego przyrostu ewolucyjnie swiadomosci u czlowieka z ktora nie do konca sobie radzi.

    Nie twierdze ze ludzie skomplikowwni nie zabija. Ale mysle ze w przytlaczajacej wiekszosci agresywni wobec innych sa ludzie prymitywni. Tak pokazuje doswiadczenie codzienne, tak pokasuja fizjonomie. Nie ossukujmy sie. Widac jakie twarze sa po stronie lgbt a jakie po agreeywnej stronie kontrmanifestacji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka