Dodaj do ulubionych

jaki materac do spania jest najlepszy??

• krysiasta2 Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 28.12.17, 22:03
      Wiadomo, że preferencje są różne i ciężko się wstrzelić w czyjś gust. Ja mogę Ci polecić materac na którym sama śpię czyli Air Select Plus i jest naprawdę bardzo wygodny. Przede wszystkim przez dobry materac dbasz o kręgosłup. Do tego ten materac jest łatwy „w utrzymaniu”. Wystarczy zdjąć pokrowiec i wrzucić do pralki i wyprać. Wypróbuj sobie w jakimś sklepie stacjonarnym (wiem, że te materace są w sklepie Top Shop w Warszawie) i może akurat podejdzie pod Twoje preferencje. 😊
    • wiktor1984124 Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 10.01.18, 18:16
      ja właśnie także szukałem długo materaca i trochę się zakręciłem wybrałem firmę alvare ze względu na dobre opinie i wyróżnienia jakie firma dostała. ale najbardziej przekonał mnie sprzedawca telefonicznie, który jako jedyny umiał mnie doskonale przekonać do swojej firmy i polecić odpowiedni materac. Ja wybrałem materac euforia pro ponieważ z żoną mamy zupełnie inną wagę ja prawie 110 a żona 58. Sprzedawca powiedział. że ten materac sprawdzi się doskonale. No i miał rację. Materac oceniam w skali 10 punktów na 9, 9 tylko dlatego, ze musiałbym wypróbować wszystkie materace na świecie by z całą pewnością stwierdzić, że ten jest najlepszy. Ale z doświadczenia wiem, że dobrałbym również doskonały materac z innych firm.
    • dwojcik1978 Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 22.02.18, 15:30
      Materac to kupić można byle gdzie. Tylko zazwyczaj byle jaki. Ale, żeby kupić dobry materac, to trzeba zacząć od fachowej pomocy. A taką w sklepach meblowych ze świecą szukać (wiem, bo teraz podróżuję dużo po PL po sklepach). W Poznaniu mogę Wam polecić firmę KAMI na Obornickiej 337 oraz w Komornikach MANIA SPANIA (maniaspania.pl) czy sieć sklepów SENPO (senpo.pl). O materacach możecie też poczytać na blogu wysypiamsie.pl
    • julitaa97 Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 25.02.18, 12:38
      Ostatnio zaciekawiła mnie jedna firma, mają podobno materace z mega dobrej jakości tworzyw. Marka pochodzi z Włoch i produkuje kilka modeli. Wyglądają na solidne, a cena nie jest jakaś wygórowana. Sama zamierzam chyba się skusić, bo opinie są niezłe. Cz ma ktoś może taki materac?Firma się nazywa Bedding. Interesuje mnie materac piankowy. Pozdrawiam
      • hanusiak78 Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 30.03.18, 17:17
        Ja w zeszłym miesiącu kupiłem materac tej firmy, czyli BEDDING, model Fortuna, czyli piankowy. Rzeczywiście jest bardzo dobry. Wykorzystali tam strefy twardości dlatego tak dobrze się na nim śpi. To jest materac w całości piankowy, ale ma kilka warstw różnych pianek. Całość jest dosyć wysoka i gruba. Warto zainwestować. Mam nadzieję, że pomogłem
      • ariellad Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 19.04.18, 13:10
        Mam materac piankowy z tego sklepu i śpię na nim już koło 4-miesięcy. Po takim czasie użytkowania mogę stwierdzić:
        -niska cena w porównaniu do jakości wkładu, sprawdźcie dokładnie pochodzenie i opis tworzyw, z których robione są materace, tzn gęstość pianki, gdzie produkowana itp. W przypadku mojego materaca wszystko wygląda w porządku, są nawet wszystkie certyfikaty itp
        - jest najwygodniejszym materacem na jakim spałam-serio, spałam często na wyjazdach w różnych hotelach i nigdzie się tak nie wyspałam
        - fajnie się prezentuje, tzn. widać, że to jest materac z wyższej półki
        - długa gwarancja

Tyle mi na szybko przyszło do głowy. Jeśli dalej się zastanawiasz nad kupnem, to ja z czystym sumieniem polecam. Mam materac Suite Bedding.
      • kowalewskijan12 Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 07.06.18, 15:50
        Moi rodzice mają materac z firmy Bedding i z tego co wiem, nie skarżą się. Materac jest wykonany cały z pianki, dosyć wysoki ale nie pamiętam nazwy modelu. Mówią, że nigdy nie spali na tak wygodnym materacu i nie zapłacili za niego kroci i generalnie są zadowoleni, myślę, że warto rozważyć tą markę.
      • isabelledoll Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 09.06.18, 13:24
        Moi dziadkowie mają materac tej firmy i są b. zadowoleni. Niewiele można znaleźć rzeczywiście w internecie ale opinie osób, które już go kupiły są raczej pozytywne. Jak dla mnie materac mógłby być tańszy, kosztuje na prawdę sporo ale jeśli idzie o zdrowie to chyba warto.
    • odczepcie_sie Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 17.06.18, 16:06
      Wybór materaca rzeczywiście może być trudną sprawą, jeśli nie jesteśmy obeznani w temacie. Najlepiej po prostu trochę się doinformować, zanim podejmiemy decyzję. W tym artykule wnetrzeistyl.pl/jak-wybrac-materac-do-lozka-na-co-zwrocic-uwage-szukajac-materaca/ jest opisane, jakie są rodzaje materaców i czym się powinniśmy kierować przy wyborze.
    • jdk234 Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 19.06.18, 11:28
      ciężka sprawa z wyborem, zwłaszcza firmy. Bo jeśli się już zdecydujesz a konkretny typ, czyli piankowe albo sprężynowe to wybór się trochę zawęzi. Mogę napisać za siebie osobiści co mi się sprawdziło. Mam materac w całości piankowy, (fortuna bedding) z pianką wysokoelastyczną i termoelastyczną. Jest dobre podparcie i jednocześnie przyjemnie otula. Trzeba wziąć pod uwagę to, że jest wysoki i nie najtańszy.
    • anneroth2 Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 25.06.18, 12:05
      Proponuję sprawdzić ofertę sklepu internetowego z materacami firmy Wiessen materacnawymiar.pl tam można dobrać odpowiedni dla siebie materac korzystając z pomocy doradcy. Myślę że taka opcja jest bardzo dobra, bo doświadczona osoba - doradca, doradzi nam który materac czy np materac kieszeniowy, czy materac kokosowy będzie dla nad najlepszy. Niezależnie tez jaki wybierze się materac, to warto dobrać do niego jeszcze ochraniacz na materac bo pomoże utrzymać nasz materac w dobrej kondycji na długo.
    • kinga.och Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 06.07.18, 10:32
      Firma Curem, słyszał ktoś o niej? Jesteśmy na niego prawie zdecydowani ale chcielibyśmy jeszcze poznać opinie użytkowników, bo to zawsze jest jakiś obraz tego jak to na prawdę będzie wyglądało. Interesuje nas model Curem.zip- piankowo-sprężynowy. Czy jest osoba, która takowy posiada?
    • isabelledoll Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 23.07.18, 23:21
      Ja ponad miesiąc temu kupiłam materac piankowy. Trzeba było za niego sporo zapłacić ale jakość kosztuje. Jak przeczytałam jaki ma wkład i jak długą gwarancję to stwierdziłam, że zaryzykuję. Nie ma żadnej wady oprócz wysokiej ceny. Nigdy nie spałam na tak wygodnym materacu, nawet w hotelu. Pierwsza noc na nim to było wielkie WOW. Polecam wypróbować, zdecydowanie warto.
      • imhenio Re: jaki materac do spania jest najlepszy?? 12.09.18, 10:08
        Ostatnio z żoną stwierdziliśmy, że trzeba zmienić coś w sypialni, więc padło na materac, szukaliśmy po sklepach stacjonarnych aby sobie dobrać jaki będzie dla nas odpowiedni, ale zakup padł przez internet z firmy Pakar z Białegostoku, polecam bo mają szeroki wybór ;)

--
        www.gast-eko.pl - > bezpieczne nawierzchnie, płyty gumowe

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka