Kokosowy materc Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, Kochani zakupiłam w grudniu materac kokosowo-sprężynowo- piankowy.Materac strasznie śmierdzi - w całym mieszkaniu czuć.Nie wiem czy to ten kokos.Druga sprawa pokrowiec na przeszyciach żółknie i to po takim krótkim czasie użytkownia.
    Proszę napiszcie czy macie materace kokosowe i jak one się użytkują. Czekam na podpowiedzi.Z góry dziekuję.
    • Nikt mi nie podpowie?
    • A co na to w tym sklepie w którym go kupiłaś. W warszawie jest sieć takich sklepów, ale oni chyba znacznie lepszymi wyrobami własnej produkcji obracają, ja u nich kupiłem i żadnych problemów nie mam i nie miałem. Mój jest ortopedyczny, z trawy morskiej, miałem już kubański jugosławiański, włoski i polski z wymienionej firmy. Wszystkie były bardzo dobre. Jedyny jaki był do kitu to taki niemiecki z marketu ( był za miękki ). B.Klimkiewicz.
    • Takie materace się nie nadają do użytkowania:)
      --
      _...
      A

B
    • Właściciel sklepu twierdzi ze wszystko jest okey.Raz już materac mi wymienili, bo tak śmiewrdział i żółty się robił. Po miesiacu to samo, więc powiedział ze nie stać ich na ciagłą wymianę materaca i oddał pieniadze.Bardzo się z tego cieszę bo juz nie mam tego smrodu.Jak wstawałam z łóżka to wszystko mi śmierdziało- piżama, włosy i ogólnie zapach w całym pokoju.
      Materac kosztował 800,00 zł. W tej samej cenie zamierzam kupić inny, bo na droższy nie mam kasy.Materac ma być raczej twardawy.Zastanawiam się nam materacem Estrella z firmy Koło.Ma ktoś z Was żeby podpowiedzieć. Materc jest sprężynowy-kieszeniowy obustronnie obłożony pianką - w wersjii normalnej pokrowca ma jeszcze końskie włosie, ale boje się żeby znowu coś nie śmierdziało od tego włosia.W wersji pokrowca alergik włosia nie ma.Mam zamiar wybrać sie do sklepu żeby położyć się na takim materacu i zobaczyć jak z tą twardością.Proszę o podpowiedzi czy posiadacie materc Estrlla i czy warto go kupić.
      • Ja mam bardzo dobre doświadczenia z materacem Sultan z Ikei. Są w różnych rozmiarach i w dość przystepnych cenach, natomiast komfort spania jest rewelacyjny. I oczywiście nic nie śmierdzi. Podpowiem- ja mam chory kręgosłup- i na tym materacu spię dobrze, co nie udawało się na żadnych innych.--
        ...kreujemy emocje...
        www.aromagroup.slask.pl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.