• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ściana w kolorze fuksji i co dalej? Dodaj do ulubionych

• 31.07.11, 14:05
    witam, chciałabym się poradzić odnośnie aranżacji salonu. Otóż, jedna ściana pomalowana jest w kolorze fuksji, pozostałe to złamana biel, a sufit biały. Mam problem co do dodatków: rolety w oknach, dywanu i pufy. Myślałam żeby roletę wybrać w takim samym kolorze co ściany czyli złamana biel/ecru. Dodam, że na ścianie w kolorze fuksji ustawione są mebelki w kolorze śliwka walis/czarny połysk (są to dwie szafki, szafka rtv i wisząca półka), ponadto w salonie jest również narożnik w kolorze ciemnej czekolady z poduszkami w kolorze ciemnej czekolady i ciemnego fioletu. Czy jasno beżowy dywanik shaggy z połyskiem by pasował? A i najważniejsze to pufa, a własciwie to marzą mi się trzy pufy - kostki, tylko gorzej z ich kolorem, bo nie chciałabym zamknąć się w tonacji fuksji, ecru i brązu; myslałam o pufie turkusowej, ciemnoróżowej lub ciemnofioletowej i granatowej lub brązowej. Co wy na to? Jestem otwarta na inne propozycje:)
    Edytor zaawansowany
    • 01.08.11, 18:34
      Ciemnofioletowa pufa i takie same rolety bym dała.
      • 21.07.12, 19:49
        Tak, stanowczo nie mozesz wprowadzać kolejnych kolorów, bo będzie można dostać oczopląsu. Zastanowiłabym się ewentualnie nad sztukaterią, żeby mocniej odciąć biały sufit od reszty, poogląda mardom decor. I naprawdę już nie szalej z kolorami :)
        • 02.11.12, 23:53
          Zgadzam się z jo-an-na-29, ja już od czytania dostaję oczopląsu. Czy to nie wyszło ciężko i agresywnie? A w ogóle to jaką miałaś wizję? Czy z tego nie wyszedł pokój hotelowy? jak dla mnie za duże kontrasty. Mnie np. zależało na uzyskaniu pewnego klimatu w mojej strefie wypoczynku i sądzę, że uzyskałam go - dodaje mi energii pomimo pastelowych (ale żywych kolorów), które dobierałam na zasadzie harmonii
          --
          www.inspirujacacodziennosc.blogspot.com
    • 21.11.12, 16:30
      Tutaj pisałam o komponowaniu kolorów w domu: forelements.blox.pl/2012/09/Kolory-pokoju-czyli-jak-uniknac-wojny-domowej.html
      --
      FORelements.blox.pl
      autorsko o wnętrzach i designie
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.