jaki kamień na ścianę z tv Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Urządzam mieszkanie. Planuję wyłożyć kamieniem ściankę na której ma wisieć tv. Sciany
    będą w kolorze kawy z mlekiem, podłoga dąb natural. Zastanawiam się jaki odcień
    kamienia będzie pasować. Mąż uparł się na biały, coś takiego: www.ceneo.pl/12901959.
    Doradzcie please :)
    • kobieto ŻADNEGO kamienia a raczej nędznej imitacji!!!
      Nie rób krzywdy swojemu salonowi.
      --
      [IMG]http://i51.tinypic.com/11ht2x2.jpg[/IMG]
      • Popieram ! pieniądze przeznaczone na pseudokamień wydaj na tapetę albo fajne
        tkaniny. Wnętrza z kamieniem są bardzo do siebie podobne- przygaszone kolory,
        trochę nowoczesnych mebli, napuszona pustka ( bo mało co do kamienia w gruncie
        rzeczy pasuje).
        • brrr... tylko nie kamień , jak w barze...
          • Jak już kamień to naturalny a nie gips, to jest imitacja, sztuczne. Popełniłam jeden projekt z kamieniem, nawet się wielu osobom podoba ;) ale więcej już nie projektuję, kamień jest zimny, wnętrze wygląda jak jaskinia zwłaszcza jak się przedobrzy, naprawdę niewiele widziałam wnętrz z kamieniem, które by były ładne. Poza tym kamień dawno wyszedł z mody, modne są kolory, tapety, panele ścienne.
      • tez tak mysle, znajomi maja kamień i wyglada to kiepsko :-( to juz lepiej cos takiego

z cegly
        www.urzadzamy.pl/galeria/aranzacja-salonu-jak-cegla-odmieni-salon,6463/4634/23812/#zdjecie
        www.meble.pl/inspiracje/poradnik,cegla-we-wnetrzach-inspiracje,7473.html
        albo plytki stylizowane - np Ceramstic

www.meble.pl/inspiracje/poradnik,ognisty-gres-dekoracyjny-do-prostego-wnetrza,7895.html
    • Polecam firmę Kamyczek mają dużo wzorów i tanie kamienie i umieją doradzić
      kamyczek.firmy.net/
    • Widziała ostatnio w jednym ze sklepów fajne rozwiązanie.Nie mogę jednak zamieścić zdjęcia ze względu,że co prawda zrobiłam je sama ale nie mam prawa na publikację.Jeśli chcesz mogę podesłać na priva.
    • Zdecydowanie odradzam kamień na ścianę z TV. Od kamienia dźwięki się będą mega odbijać i akustyka pomieszczenia zdecydowanie na tym straci. W pokoju TV należy ściany wygłuszać i można to zrobić np. poprzez wyklejenie ściany z TV płytkami klinkierowymi np. ręcznie formowanymi. Podejrzewam, że koszt wyjdzie porównywalny do kamienia naturalnego a efekt będzie zdecydowanie lepszy (zarówno wizualnie, jak i akustycznie).

--
      Życie jest piękne, wystarczy spojrzeć przez właściwe okulary:-)

[url=http://lilypie.com][img]http://lb5f.lilypie.com/Zmcjp1.png[/img][/url]
      • A co to za bzdury :DD Dzwięki się odbijac od kamienia??? Dzwięki odbijają się od gładkich powierzchni jak szyby i szkło i puste ściany, wszelkie chropowate je pochłaniają. Czy klinkier czy kamień wsio rybka. Radzę wrócić do szkoły.
    • osobiście uważam, że kamień na ścianie w solanie wygląda bardzo dobrze, ale musi to być dobrej jakości materiał. Ja przy okazji ostatniego remontu zrobiłam na ścianie pas z takiego kamienia: www.bruk-bet.pl/produkt/Listello/327 Jestem do tej pory bardzo zadowolona. Pomieszczenie jest bardzo surowe i nowoczesne, ten kamień idealnie wpasował się w ten klimat.
    • polecam spacerek po jakimś dużym sklepie budowlanym, może Ci się cos w oczy rzuci. Jakiś Merkury czy coś takiego...
    • Popieram większość odradzających, poszukaj ładnej tapety. Lub spraw sobie jakiś ciekawy tynk.
    • Kamień we wnętrzach jest teraz bardzo modny... :) Fajne aranżacje ściany wyłożonej kamieniem możesz zobaczyć tutaj: i-budowlany.pl/plytki-hiszpanskie-azteca-c-2451_2495.html
      Mnie się one podobają...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.