• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Opinie na temat pralek Samsung

• IP: *.dynamic.mm.pl 30.12.11, 14:30
    Witam,
    czy są na forum jacyś użytkownicy pralek z firmy Samsung ?
    Czy możecie się podzielić opiniami?
    Czy sprawiają problemy, są wadliwe ?

Czeka mnie zakup pralki.Muszę przyznać , że najbardziej wpadły mi w oko pralki Samsung'a - jednak pytając się znajomego, który w tym temacie siedzi - otrzymałem opinie, żeby nie podchodzić z kijem do sprzętu AGD firmy samsung - same awarię, sprzęt lepiej wywalić niż naprawiać itd :P Muszę przyznać , że sam nie wiem czy to kwestia jego uprzedzeń czy doświadczenia.
    W sumie mam komórkę, mikrofale i lodówkę z tej firmy - nigdy na nic nie narzekałem.

Dlatego ważna jest dla mnie opinia jeszcze innych użytkowników ;)
    Edytor zaawansowany
    • Gość: dolmadakia IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.11, 14:40
      Mam taką pralkę od trzech lat- sprawuje się bez zarzutu,tfu!!! oby tak dalej. Jestem zadowolona,ma dużą pojemność /5,2/ Kiedyś miałam tez telefon Samsunga,już go nie używam,ale znam osobę ,która go po mnie odziedziczyła-telefon działa już 10 lat.To tyle.
    • 30.12.11, 16:43
      ja ma taka prale od 3 lat i jest ok. kupilem bo miala 1400 obrotow a tak w ogole to poszukaj na ceneo albo nokaut tych srtron do porownan jest sporo
    • 12.01.12, 15:23
      Hej, posiadam pralkę Samsunga od roku i bez zarzutu działa :) oto link: www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/washers-dryers/washers-dryers-archives/WF7604SUV/XEO
    • 14.07.12, 08:19
      Hej! Tydzień temu kupiłam pralkę samsung - jak na razie jestem baaardzo zadowolona , ele to krotki czas na opinie . Lodowkę z tej firmy mam od roku i jest super, ładna , super chłodzi , nie moge nic złego powiedzieć. Telefon tez mam z samsunga :-)) , tak jakos wyszło. Nie mam złych doświadczeń z tą firmą. Miałam problemy z SIMENS - em, Samsung mogę polecic. Pozdrawiam
    • 28.11.13, 21:18
      Moją "PRALECZKĘ" samsung model WF7522S8V kupiłam około 4 lat temu. Piorę około 2-4 razy w tygodniu. W przeciągu 3 mieś użytkowania musiałam wezwać serwis aby wymienił fartuch (gumowa część uszczelniająca przy drziczkach) - w czasie prania brudził ubrania. Po 3 latach użytkowania zauważyłam, że moja cicha praleczka gdy uzyskuje max. prędkość wirowania z każdym praniem robi się odrobinę głośniejsza. Sądziłam, że to łożyska, czyli eksplatacyjna - wymiana, jakiś czas później wezwałam serwisanta i ten orzekł, że to szczotki w silniku (podobno częsta awaria w pralkach tej marki) - koszt naprawy około 450zł o ile po rozebraniu jej wyjdzie tylko to. Doradził, aby użytkować ją póki działa a póżniej kupić nową. Aż tęsknię za polarem, który w przeciągu 10 lat miał tylko raz wymieniane łożyska i działał.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.