Dodaj do ulubionych

Ciekawy pomysł na wnętrze. Jakie meble?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.12, 11:18
Mam już dosyć sztampowych mebli rodem z katalogu IKEI. Robię teraz remont i chciałabym zupełnie zmienić wystrój mieszkania. Co polecacie? Antyki? Jakieś meble dizajnerskie? Sklepy z oryginalnymi meblami od zagranicznych projektantów?
Z góry dziękuję za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • clas_sic 11.01.12, 13:46
    inspiracji poszukaj tu:
    fotoforum.gazeta.pl/71,1,35.html
    forum.gazeta.pl/forum/f,15858,Aranzacja_wnetrz.html
    albo zapytaj tu:
    forum.gazeta.pl/forum/f,43139,WNETRZNOSCI.html
  • Gość: Jacco IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.01.12, 23:31
    Pytanie trochę idiotyczne,bo jak się mają nowoczesne meble designerskie do antyków??Zawsze słyszałem,że o gustach i guścikach się nie dyskutuje.Ja mam cały (prawie)dom w antykach ale nie każdy to lubi.Antyki to też wiele okresów,więc też różna moda.
    Co cenię w antykach.Nie nudzą się,są z drewna (można wielokrotnie odnawiać,restaurować),często niepowtarzalne,mają "klimat",są "ciepłe",mają ponad 100 lat i kolejne 100 postoją,a te z Ikei??Nawet w kominku tym nie da się napalić.
    Porównywanie mebli z IKEI do czegokolwiek to debilizm.Proste, gó...ane meble za grube pieniądze (a były w zamyśle dla biednej hołoty i ponoć dalej na zachodzie takie są-bez obrazy of course)
  • ciotka_od_wuja_zdzicha 12.01.12, 16:44
    troll?
    Kup sobie takie, które Ci się podobają.
  • evimiz 13.01.12, 02:09
    moze meble z pracowni Aze Design?
    --
    www.dominnowacji.pl, www.projekty.dominnowacji.pl
  • Gość: ambell IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.12, 09:57
    dziękuję za pomoc :) deccoria.pl okazuje się pomocna.
  • Gość: lenkka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.12, 17:45
    to ja polecę takie pomysły, łącznie z możliwością zakupu:
    www.design-expo.pl
    pozdrawiam
  • Gość: kaska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.01.12, 10:44
    dokładnie, tez polecam! jak chce Pani cos innego, to prosze przejrzeć ich ofertę
  • smakunia 11.03.12, 18:56
    Meblując pokój dla dziecka warto by poznać upodobania swojej pociechy i zrobić to wspólnie. Będzie wspaniała zabawa a maluch na długo zapamięta te chwile. Zamieszka we własnym wymarzonym pokoju. Trzeba pamiętać, że pokój musi spełnić kilka ważnych warunków. Będzie sypialnia, miejscem do zabawy i do nauki. Wiele firm oferuje obecnie ciekawe zestawy mebli do których. Mnie zachwycił pokój dla chłopców s kolekcji mebli SLB Bi koncept. Sam chciałbym zamieszkać w takim pokoju. Pomknąć w senne marzenia na pierwszym własnym łóżku Bi Turbo uruchamianym pierwszym kluczykiem. Oczywiście na razie uruchamiają się tylko światełka i mruczy mile brum-brum jak prawdziwy rozrusznik, ale jak się ma kilka lat to naprawdę cudeńko. Do tego własny dystrybutor paliwa z wężem do nalewania benzyny i nie szkodzi, że tak naprawdę to komoda z szafką a beczka na ropę z wlewem to szafka nocna. Do tego wspaniała szafa narzędziowa podświetlana z drzwiami suwanymi, a że pomieści wszystkie ubranka – nie szkodzi. A najbardziej podoba mi się ślad opon na Bi dywanie , każdy by chciał taki ślad zostawić swoim pojazdem. Potem z takich małych marzycieli wyrastają prawdziwi rajdowi kierowcy. Warto spełniać dziecięce marzenia.
    meble dla dzieci
    lampy dla dzieci
    meble dziecięce

• Gość: limonka75 IP: *.multimo.pl 25.01.12, 14:06
    Mnie się podobają zarówno antyki, jak i meble stylizowane, widziałam kiedyś takie w katalogu firmy dller, ale niestety poki co cena mnie powala
  • rufinek76 25.01.12, 17:03
    Też mi się podobają ich meble, te w stylu prowansalskim, ceny już znacznie mniej, może kiedyś mnie będzie stać, póki co wszystko idzie w dom. Jak szukasz dodatków w tym stylu to mogę Ci szczerze polecić ten sklep, ostatnio kupiłem tam prezent dla żony, która lubi takie klimaty.
  • Gość: aniek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.12, 19:54
    no niestety ceny często są powalające przy takich meblach. jednak myślę, że jeśli ma długo służyć to warto warto
  • Gość: marelena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.12, 20:41
    coś takiego
    mi się marzy :D wszystko tak na prawdę zależy od gustu, a tutaj ciężko o radę...
  • Gość: mysiak IP: *.ten.net.pl 09.02.12, 15:09
    fajna kanapa, z jakiego to katalogu, sklepu etc?
  • Gość: marlena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.12, 16:53
    hm, sklep nazywa się chyba Design-Expo.Pl jak strona internetowa...? hm... dziwne, nie chcę wprowadzic w bład www.design-expo.pl to ich strona, czyli tak samo jak nazwa sklepu chyba...
  • stefania74 10.02.12, 13:36
    Dzięki za namiar Rufinek, a ja głupia na allegro tego szukałam.
  • Gość: Maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.12, 11:58
    Można zrobić bardzo ładne mieszkanie meblami "z Ikea". Problem masz z pomysłem an aranżację :) Jak ktoś nie ma inwencji i pomysłu kupuje "garnitur" drogich mebli w sklepie i robi sobie wystawę, twierdząc że jest super a inni się zachwycają bo tak katalogowo ;) Wystarczą 1-2 designerskie meble, które zrobią wnętrze. Co do reszty sprawdzą się proste, nowoczesne formy i funkcjonalny układ przestrzeni mieszkania.
  • stefania74 10.02.12, 13:31
    Zgadzam się, widziałam wiele mieszkań urządzonych stylowo meblami ikea i wiele fatalnie urządzonych mieszkań drogimi meblami, ale bez pomysłu.
  • Gość: Telinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.12, 17:33
    Jeżeli interesują Ciebie meble z duszą polecam zajrzeć na meble-galeriaeuropa.pl. Pozdrawiam
  • estera1986 11.02.12, 00:03
    Ja mogę polecić internetowy sklep meblowy, jest spory wybor, ale żadnych ekstra niepowtarzalnych mebli tam raczej nie ma. Może więć jakieś meble na indywidualne zamówienie?
  • Gość: Maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.12, 10:37
    Bożesz....
  • Gość: typiarka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.12, 19:39
    mhmm ale mają sprzedaż wysylkową ;P
  • bubu1708 13.04.12, 14:36
    Bardzo szeroko zadane pytanie, jeśli nie ma się pomysłu to proponuję pochodzić po znajomych i zobaczyć jak mieszkają, potem pójść do sklepów meblowych by zobaczyć jak mają urządzone wnętrza. Jeśli nie uda się znaleźć czegoś ciekawe (wiadomo, każdy ma inny gust) to proponuję poradzić się architekta wnętrz. Ewentualnie można poszukać w internecie przykładowych aranżacji.
  • bubu1708 11.05.12, 16:50
    Nawet ładnie wyglądają, ciekawe jak na żywo. Myślę, że znajdą się jeszcze ładniejsze meble :)
  • herkson 14.05.12, 14:58
    Zawsze się pewnie znajdzie jakieś ładniejsze. Kwestia tego, jak długo się szuka.
    Ale przyznaj, że nie tak łatwo jest znaleźć takie meble biurowe w takiej cenie ;-)
  • jadzkaaaaa 23.05.12, 16:47
    Zajrzyj tu Tekst linka
  • anke234 28.05.12, 15:27
    świetne mebelki kupiłam w mebleares.pl

jakośc bardzo dobra, mam juz ponad 1,5 roku i daja rade. zestaw wypoczynkowy. teraz planuje kupic zestaw mebli do lazienki i na pewno tez tam :)

pozdrawiam Anke
  • formafantazja 28.05.12, 19:24
    inspiracje
    http://formafantazja.blogspot.com/
  • draconella 31.05.12, 15:54
    Dużo inspiracji znajdziesz na www.gacca.pl - możesz naprawdę oryginalnie i stylowo urządzić mieszkanie. Wiele z tych mebli naprawdę robi wrażenie. Mi osobiście najbardziej się podobają ostatnie dwa regały z ich strony.
  • palinkaaa 04.06.12, 16:36
    sofa4you.com/diamond-chair-p-308.html Tu są fajne krzesła ;]

A tutaj sofy: sofa4you.com/sofy-kolekcje-c-45.html
  • krzysztof372 06.06.12, 13:20
    Ciekawe i tanie meble masz na stronie www.r-pf.pl Myśle, że coś sobie tam znajdziesz :)
  • ksawery.kot 08.06.12, 00:38
    Wybierz po prostu dobrego projektanta. Ja zamawiałem meble do firmy (lodziarnia) i spodobały mi się projekty i jakość , więc zamówiłem tez projekt kuchennych - chciałem oryginalne i mam. Świetne rozwiązania do kuchni żonie zaproponowali , wszystko w dobrym gatunku, świetnie wykonane, żona zachwycona. Nie jakieś tam zwyczajne meble sklepowe tylko coś niespotykanego właśnie. Znajomi chwalą , nam się podoba, więc jak chcesz to podpowiem Ci - firma TORUS MEBLE z Tychów, jak masz dość sztampowych to może i ci dogodzą :)
  • gulajtab 14.06.12, 14:58
    Polecam nowoczesne meble włoskie firmy Sabo.
    Ostatnio kupiłam ładny zestaw krzeseł i stół na wysoki połysk. Mój salon wygląda teraz naprawdę elegancko.
    www.meble-sabo.pl
  • katarzyna012 17.07.12, 11:14
    Ja ostatnio znalazłam całkiem niezłą firmę. Nazywa się Marbet Style. Wystawiają swoje meble w wielu salonach z tego co wiem, na terenie całej Polski. Mają dosyć nowoczesny styl, bardzo ładnie wyglądają. Ceny tez mają przystępne. Mam je w salonie i muszę przyznać, że to była całkiem dobra decyzja.
  • katarzyna.godewska 19.08.12, 19:40
    Może zatem meble rustykalne? Są oryginalne, a zarazem eleganckie i tworzą w pomieszczeniu niezwykły klimat: www.seart.pl/kredens-komoda-bodge-nadstawka-p-3710.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.