Dodaj do ulubionych

Meble kuchenne Stanred

19.04.12, 21:13
Witam
Czy ktoś z was zna tą firmę. Podobało mi się ich stoisko,ale to firma z Radomia. Obawiam się
że w razie reklamacji moze to stanowić problem.

Może potraficie polecić dobrą firmę z Warszawy.
Edytor zaawansowany
  • 4klara25 19.11.12, 09:22
    Zdecydowanie NIE POLECAM! Dobrze jest jak jest dobrze ale w przypadku reklamacji koszmar. Traktują człowieka z góry i zero szacunku na czele z Panią prezes. Już trzy miesiące ,,zabawy'' z firma STANRED, najpierw 3 tygodnie opóźnienia w realizacji a potem szereg błędów i ogólnie spartaczona robota. Klęska... Nigdy więcej STANRED!
  • 11leski 12.09.13, 10:41
    Ja wręcz przeciwnie - firmę Stanred polecę każdemu. 2 dni temu dokonałem odbioru. Kuchnia wykonana rewelacyjnie, do tego nietypowa zabudowa salonu, wszystko dopasowane, nie widać żadnych łaczeń. Już na etapie tworzenia pojawiło się kilka ciekawych i nietypowych rozwiązań. Jednym słowem to co widać w salonach można mieć także w domu.
  • powerrr1 27.09.13, 14:15
    Witam. Kilka tygodni wstecz dokonaliśmy razem z żoną zakupu mebli kuchennych, drzwi wewnętrzych oraz szafy na garderobę do naszej sypialni. Jesteśmy bardzo wymagającymi klientami i obawialiśmy się iżbędzie ciężko sprostać naszym oczekiwaniom. Jednak współpraca z firmą Stanred okazała się niezwykle owocna. Poczynając od wstępnego projektu poprzez realizacje zamówienia - stosunkowo krótki termin wykonania kończąc na montażu i odbiorze gotowego produktu... Należy nadmnienić również iż ceny są bardzo konkurencyjne co niewątpilwie ma duże znaczenie przy podejmowaniu końcowej decyzji związanej z wyborem producenta. Polecam i pozdrawiam... Robert
  • grzech69x 10.12.15, 10:08
    żałuję że skorzystaliśmy z tej firmy. Nie dotrzymują terminów. Wady które zauważylismy po wyjściu ekipy już nie chcą uwzględnić. Nie polecam tej firmy!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.