Dodaj do ulubionych

Szerokie łóżko do sypialni - rozkładane?

16.05.12, 17:03
Witam,
tutaj jest rysunek poglądowy sypialni:
w315.wrzuta.pl/obraz/4wqDeGs8BWw/lozko_sypialnia_wymiary
Chciałbym wstawić jakieś szersze łóżko - standardowo w sklepach pojawiają się szerokości 120 cm i dalej 140 cm. 120 cm to za mało, a 140 cm to już za dużo - zostałoby tylko 26 cm odstępu między szafą a łóżkiem. Czy są może jakieś łóżka, które można wysuwać na szerokość? Dajmy na to po złożeniu szerokość 90 cm, a po wysunięciu 140 cm.
Długość łóżka nie stanowi problemu, bo jest aż 360 cm do wykorzystania. Szaf nie da się ruszyć, są to komandory przymocowane do ściany.
Tapczany odpadają, nie chcę tapczanu. Zależy mi na łóżku, dobrej jakości, może być rzecz jasna na wymiar na zamówienie. Co sądzicie?

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • jadzkaaaaa 25.05.12, 12:45
    Świetne łóżka do sypialni znajdziesz tu.
  • jo-an-na-29 21.07.12, 16:52
    Ja też się zastanawiałam, czy wstawiać wielkie łóżko czy coś składanego do wąskiej sypialni. Stanęło na wielkim, ale nie wiem, czy to był dobry wybór. Rozważałam łóżko z ikei z serii hemnes, www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60162886/, jest też w bieli. Myślę, że mogłoby być wygodne.
  • grymasisko 20.05.13, 20:56
    Hemnes ma porządne, drewniane meble w dodatku w kilku wariantach kolorystycznych, stawiałbym na to.
  • domowarewolucja 07.08.12, 15:44
    Sama tez mialam problem z waskim pokojem i zastanawialam się nad sofą. Komfort spania jednak jest bez porównania gorszy niż na łóżku. Zamówiłam w Gdansku 130x200 i choć może przejścia wiele nie ma, ale to w końcu sypialnia i jakość snu jst najważniejsza.
    Jakby co podeślę zdjęcia i namiary na firmę.
  • zaprojektujemy 21.05.13, 13:31
    Trzeba się zgodzić, sypialnia to strefa prywatna, jesli nie mamy tam dziecka (łóżeczko) ważniejsza jest wygoda i dobry sen, niż te kilkadziesiąt centymetrów przejścia.
    --
    Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu, Decoroom pomoże Ci je odkryć
    www.decoroo.eu
  • kuku-na-muniu8 22.05.13, 15:08
    Nie pakuj sie w rozkładane/wysuwane łóżko do sypialni. Wyśpisz się tylko na takim, które będzie miało porządny, jeden materac.
  • krystynaapi 24.05.13, 08:05
    zgadzam się z pozostałymi, bo podczas przeprowadzek, akademików i wakacji zdarzyło mi się spać na różnych "konstrukcjach" tylko jeden, niezłamany (składaniem) materac zagwarantuje wygodę. Do wąskiego przejścia spokojnie się przyzwyczaisz, do bolących pleców po niewygodnym posłaniu - nie
  • forum.master 27.06.13, 21:23
    no ikea ma takie: www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60162886/ bardzo ładne zresztą. sam o nim myślę, tylko w bieli. bo lubię takie połączenia, jak podłoga jest ciemna, jak wenge balterio i do tego bielutkie sciany i meble :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka