Dodaj do ulubionych

apartament Jurka Owsiaka

24.01.14, 22:48
Jak Wam się podoba?

www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/tak-mieszka-owsiak-pokazuje-swoj-115-metrowy-luksusowy-apartament,391039.html
Moim zdaniem, poza bałaganem;p mieszkanko całkiem przyjemne. W takiej kuchni
raczej bym się odnalazła:)
Obserwuj wątek
    • johana75 Re: apartament Jurka Owsiaka 25.01.14, 08:39
      Nie mam na niego alergii . A jak on mieszka, no podkreślił że ma tylko 2 pokoje, no tak ale
      115 m2 to nie jest małe mieszkanko. Kilka disajnerskich "klamotów" tez u niego widać,
      ogólne wrażenie ok choc nie posprzątane i odlotu nie ma, ale wiem że dużo ludzi nie
      przywiązuje wagi do tego jak mieszka, ważne że na głowę nie kapie...
      --
      " Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona
      doświadczeniem ..."
      • nenia1 Re: apartament Jurka Owsiaka 25.01.14, 12:28
        johana75 napisała:

> Nie mam na niego alergii . A jak on mieszka, no podkreślił że ma tylko 2 pokoje
        > , no tak ale
        > 115 m2 to nie jest małe mieszkanko. Kilka disajnerskich "klamotów" tez u niego
        > widać

Prawda? A skoro się zajmuje działalnością charytatywną to powinien dać przykład i mieszkać na
        38 metrach w nieremontowanym bloku, meblując się u Bodzia.
        --
        Jaram sie Śląskiem
    • yellowl Re: apartament Jurka Owsiaka 25.01.14, 11:12
      Bardzo fajne, łapę architekta w przestrzennych rozwiązaniach widać, nie sądziłam, że
      Owsiak taki kolekcjoner sztuki jest, obraz z różowym samochodem boski:D
      A bałaganu tam nie widzę, normalne niewylizane mieszkanie, służące do mieszkania, a nie do
      pokazywania.
      --
      To jest tylko moje zdanie, z którym się zresztą nie zgadzam
      • listek_a Re: apartament Jurka Owsiaka 25.01.14, 11:55
        Właśnie Yellowl dobrze, że to napisałaś. Ja też nie widzę tam bałaganu. A Owsiakowi zazdroszczę sztuki i
        niesztuki wszelakiej. Fajnie też, że czyta.
        --
        Jest coraz trudniej. Jest coraz lepiej.
        Jest wspaniale.
        • johana75 Re: apartament Jurka Owsiaka 25.01.14, 12:09
          Pisząc o bałaganie myślałam o rzeczach leżących gdziekolwiek, przeładowanych blatach w
          kuchni itp. ale macie racje, to jest mieszkanie do mieszkania u mnie też tak czasami wygląda
          ;P
          --
          " Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona
          doświadczeniem ..."
          • johana75 Re: apartament Jurka Owsiaka 25.01.14, 12:11
            jeszcze napisze że straszn brzydka narzuta na łóżko, obrazy dla mnie ok lubie jak coś wisi
            na scianach, plakaty fajnie:)
            --
            doświadczeniem ..."
            • niennte Re: apartament Jurka Owsiaka 25.01.14, 12:17
              No, mnie się też tam nie wszystko podoba i na mój gust jest zagracone, ale
              wynagradza mi te braki widok obrazów i książek.
              Poza tym, jaki to znowu luksusowy apartament? Duże mieszkanie i tyle. Powiedzmy,
              przyzwoicie urządzone. A ludziska wypisują tak żenujące komentarze, aż wstyd.
              --
              Dlaczego mysz ma ogon? - żeby się zbyt gwałtownie nie kończyła :D
              • ann1812 Re: apartament Jurka Owsiaka 25.01.14, 12:25
                niennte napisała:
                > Poza tym, jaki to znowu luksusowy apartament? Duże mieszkanie i tyle. Powiedzmy
                > ,
                > przyzwoicie urządzone. A ludziska wypisują tak żenujące komentarze, aż wstyd.

Dokładnie, zgadzam się.
    • ann1812 Re: apartament Jurka Owsiaka 25.01.14, 12:22
      Pierwsze, co pomyślałam po obejrzeniu tego mieszkania -to "Owsiak chyba czyta WM" :D
      No bo są białe ściany, białe listwy, biała kuchnia, białe drzwi, biała łazienka
      itd.

Podoba mi się, bo widać duszę właściciela - obrazy, zdjęcia, książki, płyty...
      Niektóre rzeczy mi nie leża, jak stół z krzesłami, ale jak na mieszkanie
      "gwiazdy" to jest bardzo ok.

• elfia4 Re: apartament ??? Jurka Owsiaka 26.01.14, 13:33
        To jest jedno z takich mieszkań, w których mogłabym od razu zamieszkać. Dobra baza, dużo
        dobrze rozplanowanej przestrzeni i to co najważniejsze - ściany żyją dzięki obrazom.
        Uwielbiam mieszkania "zagracone" ciekawymi obrazami czy plakatami. Widać, że mieszkanie
        stworzone jest do wygodnego mieszkania, a nie na pokaz. Nie ma tam niepotrzebnych pokoi,
        jakichś klitek, zbędnych ścian.
        Jak każdy zmieniłabym w tym mieszkaniu parę rzeczy, ale obyłoby się bez generalki ;-)
    • chce_bobo Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 11:24
      mogłabym tam od razu zamieszkać. Zmiany byłyby naprawdę kosmetyczne.
      Na pewno narzuta w sypialni poleciałaby pierwsza.

A obraz skojarzył mi się z Gabers.
      Ona ma swoja przyczepę a J.O. ma swojego Boro.
    • joanka-r Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 12:22
      Bardzo się podoba, jedyne co bym wywaliła, to krecone hokery w kuchni i narzutę
      z sypialni. Zdziwił mnie mocno fakt, ze jurek jest juz dziadkiem....dla mnie on
      zawsze młody i szalony!
      --
      ''Moje miejsce na "salonach" w tym i Wersalu nie jest do "ocierania sie" - na tych
      ostatnich bylam nawet kilka razy przewodnikiem'' by Watolina
      • a.kudla5 Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 13:41
        Tez moglabym tam zamieszkac , obrazy wspaniale , jestem milosniczka takich
        wnetrz w takim wlasnie stylu.Wszystko do zaakceptowania nawet sypialnia z
        narzuta nie w moim guscie.Zreszta lubie tego Pana za to co robi.
        • hazo Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 13:55
          Też mi się bardzo podoba.
          Nie lubię zdjęć mieszkań całkowicie oczyszczonych z przedmiotów, jakie na co
          dzień są raczej u każdego z nas. Np. pokoje dziecięce bez ani jednej zabawki na
          wierzchu. Tu widać, że mieszkanie jest zamieszkane i nie przygotowywane
          specjalnie do zdjęcia. Nie jest sztuczne.
    • a74-7 Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 15:42
      Jak sie mieszka "w bloku"- najlepszym przykladem jest wiekszosc tego forum.
      Luksusowy apartament to nie dokladnie taki polski tradycyjny blok ,prawda?
      A u pana Owsiaka rowniez widac reke dizajnera .
      To" mieszkanie w bloku" wycenila bym na ponad million ,
      wiec skromne:" mieszkam w bloku "jest troche misleading .
      Ponadto podziwiam pasje do sztuki ( z podaniem ceny wywolawczej ono :-)
      • yellowl Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 17:22
        No ale co miał powiedzieć, że gdzie mieszka, skoro de facto mieszka w bloku. Oczywiście
        nowym, ale mimo radosnej twórczości deweloperstwa używającego "apartamentowców" i
        innych tego typu tworów- taki budynek, wielorodzinny, bez jakichś fajerwerków, z sąsiadami
        za oknem zaraz - to blok. Owsiak raczej zwykle jest bezpośredni i rzeczy po imieniu nazywa.

--
        S9000N
        • a74-7 Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 18:57
          jednak apartamentowiec to nie taki zwyczajny polski blok .
          Poza ciekawa lokalizacja ma jeszczespelniac szereg innych warunkow ,ktorych w zwyklych
          polskich bloczkach - niet.

"I dalej:
          nabywca ma zapewnione: jakość materiałów i usług .
          App.to luksusowe, funkcjonalne mieszkanie wykonane z materiałów najwyższej jakości -
          kamień naturalny, tynki szlachetne, stal nierdzewna, mosiądz, szlachetne gatunki drewna.
          Apartamentowiec powinien oferować kompleksowe usługi dostępne tylko dla mieszkańców -
          spa, fitness, pralnia, przedszkole, parking podziemny, recepcja i całodobowa ochrona.
          Konieczny jest wysoki standard, zarówno lokali jak i powierzchni wspólnych. Ale
          najważniejszy jest komfort i funkcjonalność mieszkań. Rozkład pomieszczeń i wyposażenie
          musi być skrupulatnie przemyślane, czyli pełna infrastruktura teletechniczna i sanitarna
          umożliwiająca lokalizację toalety dla gości, co najmniej dwóch łazienek, drzwi wejściowych
          antywłamaniowych i izolujących od hałasu, okien (niedługo standardem będą okna
          3-szybowe), klimatyzacji i wentylacji. Ogrzewanie podłogowe, kominek, tarasy - to jest i
          będzie wymagane, ale najważniejsze to dobre rozplanowanie powierzchni. Prawdziwy
          apartament powinien posiadać małą bibliotekę, pokój do pracy, dwie sypialnie i pokój
          gościnny. No i oczywiście garderobę i schowek lub piwnicę - ale nie o powierzchni 2 m kw. a
          co najmniej 10-12
          itd"
          Przyznam ,ze nie chcialo mi sie szukac czy Wzgorze Slowikow spelnia te wszystkie punkty ,
          ale app ponoc jest lux , wiec mam nadzieje ze tak.
          • yellowl Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 19:27
            No i? Czego ma dowodzić ten przeuroczy marketingawy bełkot?
            Ntb czy apartament z DUŻĄ biblioteką staje się oberapartamentem czy co ? :D
            --
            just because things are obvious doesn’t mean they’re true
            • a74-7 Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 19:49
              widzisz droga yellow, wiki tez belkocze w temacie :-)
              pl.wikipedia.org/wiki/Apartamentowiec
              No ale nie bede sie klocila ,byc moze masz racje :-D
              Ale przyznam szczerze - jesli mialabym kupowac na obecnym rynku mieszkaniowym -
              wybralabym raczej jakis niewielki apartamentowiec niz mieszkanie w tradycyjnym bloku.
              Choc moze dla innych to bez zadnej roznicy .

Nie czepiam sie deco mieszkania, mam podobne zdanie do twojego , ale jakos trudno mi
              nazwac ten app. mieszkanie w typowym bloku polskim.
              Milego wieczoru :-)
              • yellowl Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 20:08
                No cóż, wikipedii się to zdarza dość często;)

Nie moim celem jest nawracanie ludzi na proste mówienie, bo i po co. Jeżeli ktoś ma taką
                chęć, to niech nazywa sprzątaczkę konserwatorką powierzchni płaskich albo audi a6
                limuzyną, ale niech się nie dziwi, że jak przychodzi co do czego, to zostają gołe fakty.
                Zmierzam generalnie do tego, że napuszona nomenklatura jest śmieszna i chyba tyle
                właściwie.
                Co do polskiego rynku mieszkaniowego - to temat rzeka i właśnie niestety
                "apartamentowce" okazują się klitami z małymi oknami z widokiem na sąsiada budowane
                przez własnie upadającego dewelopera.. no ale to na inną dyskusję ;)

Miłego również :)
                --
                My bauhaus is better than yours
    • alizee6 Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 15:46
      Całkiem fajnie, normalne, mieszkanie, sama mogłabym w takim mieszkać.... no....
      narzutę i firanki (czy co tam wisi w sypialni) też bym wyautowała, hokery nawet
      mogłyby zostać....

Za obrazy i zdjęcia na ścianach wielki plus.

Ci wszyscy czepialscy spodziewali się złotych kranów i klamek czy czego jeszcze....

--
      domArtystyczny blog
      • a74-7 Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 16:01
        alizee6 napisała:

> Całkiem fajnie, normalne, mieszkanie, sama mogłabym w takim mieszkać....

a dlaczego nie mieszKasz w takim czy nawet podobnym ?
        Napisz tak z reka na sercu ,co?
        bo chyba narzuta I fjeranki to akurat najmniejszy pikus :-)

Nie oszukujmy sie ,wystarczy przeleciec kilkadziesiat watkow zeby zrozumiec o czym pisze.
        >

>
        > Ci wszyscy czepialscy spodziewali się złotych kranów i klamek czy czego jeszcze
        > ....

• alizee6 Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 19:00
          "a dlaczego nie mieszKasz w takim czy nawet podobnym ?
          Napisz tak z reka na sercu ,co?
          bo chyba narzuta I fjeranki to akurat najmniejszy pikus :-) "

a skąd wiesz w czym mieszkam... narzuty to tak w ogóle robię zawodowo, więc
          tego się mogę czepnąć, firanek po prostu nie lubię

--
          domArtystyczny blog
          • johana75 Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 19:49
            A co ma napisac że nie stac ją na mieszkanie za ok 1 milion?

Mówił że mieszka w bloku, to kojarzy się z czym? No z blokami z lat 70 tych? A nie z
            apartamentowcami za milion?

Przegapiłyście ręcznik w łazience od Louis Vuitton, nie wiem czy to juz luksus? KA tez stoi
            na blacie w kuchni ;P

Ja mu nie zazdroszczę, bo sama mam takie mieszkanie jakie chce miec a ze jest mniej
            warte to mi nie przeszkadza, smiesza mnie niektóre wpisy, nie tu ale tam pod video. To
            pisza ci którzy zarabiaja najnizsza krajowa chyba ...no własnie zależy z której strony sie
            patrzy...
            --
            doświadczeniem ..."
      • karmin77 Re: apartament Jurka Owsiaka 26.01.14, 19:31
        Mnie najbardziej spodobały się obrazy, szczególnie te w czarnych ramkach w
        przedpokoju. Właśnie o takiej ekspozycji u siebie myślę :). Hookery bym wyrzuciła i
        narzutę też. Podoba mi się, jak ktoś ma ciekawsze hobby niż pilot +TV więc plus za
        kolekcję obrazów i książki.
        A tym co zieją jadem współczuję. Sami nie postarają się by założyć własną fundację,
        każdemu wolno pomagać innym. Cieszmy się, że nie wszyscy myślą tylko o sobie.
        Ha, i wcale nie trzeba być prezesem fundacji by mieszkać w takim mieszkaniu. Mam kilku
        znajomych, którzy mają duże wypasione mieszkania. Kupili je bez przekrętów tylko dzięki
        własnym umiejętnościom, które dostrzeżono w ich miejscach pracy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka