Kominek w bloku??? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Od dłuższego czasu nosimy się z mężem z myślą czy w naszym mieszkanku
    była by możliwość, zamontowania kominka! może ktoś orientuję się czy trzeba
    załatwic jakieś pozwolenie , i czy wogóle taka kombinacja jest możliwa? jak
    nie to ostatecznie moglibyśmy zamontować taka atrape kominka , ze sztucznym
    ogniem!! co o tym sądzicie??
    • Ja tez bardzo marzylam o kominku w mieszkaniu i oto znalazlam w
      internecie "kominki bezdymne do mieszkan"! cos wspanialego po prostu!!! to
      chyba najbardziej udany zakup jakiego dokonalismy :))) dzieki temu mieszkanie
      nie wyglada jak w bloku :) pali sie w nim jakims specjalnym paliwem, a co
      najwazniejsze, nie jest to atrapa, ktora podlacza sie do pradu i daje jedynie
      jakies kiepskie swiatlo, ten kominek daje prawdziwy plomien i naprawde fajnie
      wyglada. w razie co wysle zdjecia na maila.

--
      "Gdyby wszystko przepadło, a On jeden pozostał to i ja istniałabym nadal..."
    • Onlyou, to bardzo bym cię prosiła , żebyś mi wysłała te zdjęcia na maila ,tego
      gazetowego :) A mam jeszcze pare pytań;) gdzie to paliwo kupować? i czy nie
      było problemu z montowaniem? faktycznie nie ma dymu?? nie musiałąś załatwiać ,
      żadnych pozwoleń?? Pozdrwiam :*
      • wyslano na gazetowego maila :)

Pozdrawiam
        --
        • hej :)

a ja pochwale wsie wam moim biokominkiem ( w bloku..hehe)
          Nie jest potrzebna instalacja kominowa.
          mozna go przestawic w inne miejsce:) choc moj wazy 110kg.
          no, ale najwazniejsze, ze daje cieplo, slicznie wyglada, nie brudzi:)

tu sa zdjecia ..
          na 3 stronie album "kominek"
          galeria.maxus.com.pl/albums.php?set_albumListPage=3
          pozdrawiam

• Sahell, śliczny ten Twój kominek ! Właśnie szukam czegoś na "wypełnienie"
            obszernego kąta w salonie / wcześniej stało tam ogromniaste akwarium/ i chyba
            wiem co bym teraz chciała :)
            Czy mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy i napisać, gdzie i za ile można nabyć to
            cudo?
            Pozdrawiam!
            • hej :)

jasne, ze zdradze:)
              kupilam go w Warszawie na Kabatach :)
              szczerze mowiac ceny dokladnie nie pamietam ale ok 4000 (w tym sa jeszcze
              pierdolki, np. szybka, czopuch, mozna wybrac inne galazki, ruszt ozdobny,
              ktorych nie trzeba kupowac), no i bez tego cena jest o wiele nizsza :)

tu jest ich stronka biokominki.waw.pl

moge podac Ci ceny innych kominkow, paliwa i innych dodatkow, ale mam to
              wszystko w domku, a teraz jestem na wakacjach. W niedziele wracam do domku :)
              wiec Ci przesle wiecej szczegolow.

pozdrawiam
          • Sahell , kominek prześliczny!!!
    • Jesli ktos jeszcze mysli o kominku w bloku to potrzebuje:
      1. zgody wspolnoty, spoldzielni, zarzadcy itp.
      2. wolnego przewodku kominowego
      3. w wypadku braku przewodu wybudowanie nowego przewodu kominowego
      4. zgody na budowe-wydaje inspektorat zwykle powiatowy a do tego projektu od architekta, kasy i jeszcze raz kasy
      Nie martwcie sie, zwykle sasiedzi nie wyrazaja zgody na taka budowe i problem sie rozwiazuje.
      • moj kominek (szkoda, ze nie mozna tutaj wstawiac zdjec) jest tez bio-kominkiem
        i zadnej zgody spoldzielni czy wspolnoty nie potrzeba zeby cieszyc sie cieplym
        plomieniem w domu, poniewaz nie wymaga on zadnego komina :))) no i jest duzo
        tanszy niz ten sahell (notabene jest naprawde fajny) :)
        Moj stoi zupelnie oddzielnie przy scianie (juleczka cos o tym wie, bo wysylalam
        je zdjecia), ale mozna ten oczywiscie kupic jedynie "wkład kominkowy" i
        zabudowac go w scianie, wtedy kominek bedzie w jednym miejscu jua na stale. Moj
        natomiast mozna dodolnie przestawiac, co doskonale mi pasuje,bo lubie czesto
        przestawiac meble i zmieniac wystroj pomiesczzen i taki wlasnie kominek jest do
        tego stworzony! :)))
        Ja swoj kupilam tutaj: www.ekokominki.republika.pl/kominki.html (model
        gośka)

no i jak zwykle sie rozpisalam :)))

Pozdrawiam

--

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.