Dodaj do ulubionych

Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Steca

19.01.07, 09:40
Zapraszamy do oglądania i głosowania.
Obserwuj wątek
      • neufahrwasser_in NIE 19.01.07, 11:20
        Dom p. Roberta, to wersja bogata mieszkania p. Bogdana z sąsiedniego wątku.
        Ten konkurs już zalatuje nieświeżym jajeczkiem....
        --
        kOncik kĄputerowy neÓfahrwasser_in ;)
        • margie barns 19.01.07, 15:01
          czy ja moge miec do ciebie jedna prosbe? Zebys nie wylewal swojej antypatii do
          mnie w watkach konkursowych???? To nie miejsce na to i dziwie sie Redakcji ze
          ich nie usuwa. Bo to jawny skandal i brak poszanowania do autorow wnetrz. Jesli
          chcesz wyrazic swoja opinie na temat czyjegos mieszkania, to to zrob,ale
          powstrzymaj sie od osobistych komentarzy nt inncyh uczestnikow konkursu bo
          lamiesz netykiete.
          A tak by the way: chcesz e mna porozmawiac, albo mi naublizac, lub sie ze mnei
          posmiac, to napisz do mnie maila. A tu sobie daruj. I tak nikt cie na powaznie
          nie bierze bo twoje uprzedzenie do mnie nabiera cech obsesji i patologii.
          --
          moja strona: www.mast.ms
          vyermytza.uv.ro/imagini/Hiena.gif
        • margie Re: NIE 19.01.07, 16:20
          nie eliminuje kontrkandydatow ( nie mam takiej potrzeby) i tez im nie zakazuje
          wpisywania sie w moj watek. Nie lamie regulaminu konkursu i nie widze powodow,
          dla ktorych nie mialalbym sie wypowiedziec. I moje opinie nie sa jedynie
          negatywne. A te co sa pozytywne nie dotycza wylacznie znajomych wnetrz. I poza
          jednym wyjatkiem, popelnionym z rozpedu, nie wypowiadam sie na temat wnetrz
          konkursowych pochodzacych od znajomych. Po raz kolejny powtarzam: chcesz ze mna
          porozmawiac- pisz na maila. Tu nie miejsce na pranie twoich brudow.
          --
          • bibu1 Re: NIE 20.01.07, 19:42
            fakt, iż atakujesz w tak zajadły sposób jednocześnie wystawiając swoje
            mieszkanie w konkursie świadczy o kompletnym braku wyczucia, (żeby nie określić
            tego dosadniej).
            Jeśli zaś mowa o regulaminie droga Pani, to zakładam,że zupę siorbiesz wprost z
            talerza a potrzeby fizjologiczne załatwiasz na wycieraczce sąsiada- wszak żaden
            regulamin tego nie zabrania..
            • margie Re: NIE 21.01.07, 14:13
              a ty zupe siorbiesz wprost z garnka?! I co toma do regulaminu? Czy on cos mowi
              o obyczajach jedzena zupy i potrzebach fizjologicznych?!
              A tak by the way- zlamalas netykiete, bo oceniac masz mieszkanie, a nie
              uzytkownika...

I jak sie wczytasz w inne watki, to inni uczestnicy konkursu tez sie
              wypowiadaja w konkurencyjnych watkach, ciekawe, ze do nich nikt niema
              pretensji,tylko do mnie....
              --
          • a74-7 Re: TAK 19.01.07, 20:12
            Darling, wolalabym mieszkac po stokroc w bezgusciu pana Steca niz pseudo
            gustownym pani S. np! I tu akurat kaska p. Steca nie decyduje, ale ciekawie
            urzadzone i wyeksponowane mieszkanie w sumie trudne do urzadzenie.
            I na szczescie nie ma starych gratow amatorsko podrobionych a la antyk,
            zelazek, nog od maszyny do szycia, rudzielcow,i calej masy innych,
            Nikt mi nie powie ze granit w kuchni jest beee ....
              • a74-7 Re: TAK 19.01.07, 20:28
                salceson , to mozesz znalezc w supermarkecie w dziale z wedlinami,
                przypuszczam ze ten granit czy marble nosi inna nazwe, trzeba by z panem Stecem
                na ten temat:)
                Ze masz nie watppie, ja tez mam, inni tez maja, ale na topie jest czarny
                star galaxy z odrobinami blyszczcymi jak gwiazdy:DDDD
                • margie Re: TAK 19.01.07, 20:42
                  no towyobraz sobie ze mam Nero Zimbabwe, czarny bez blyszczacych drobinek, bp
                  dla mnie sie za bardzo blyszcza i mienia. A salceson top potoczna nazwa takich
                  granitow we wzorki jak salceson w sklepie wedliniarskim:))
                  --
                  • a74-7 Re: TAK 20.01.07, 00:24
                    A salceson top potoczna nazwa takich
                    > granitow we wzorki jak salceson w sklepie wedliniarskim:))

oze juz czas pozbyc sie tych PRL -owskich stereotypow w jezyku, co???
              • barns Re: TAK 19.01.07, 21:53
                jasne, że dla Ciebie nic trudnego bo w twoim "stylu" nie trzeba sie wysilać .
                Jedyne słuszne kolory biały czerwony, czarny i szary , dużo połysku trochę
                podróbek z klasyki dizajnu i promocja usług na forum internetowym .
                Pogadaj z Panem S, mieszkanie już mu obrzydziłaś podeslij linki do swojej chaty
                może zatrudni cię jako dekoratorkę a zaprzyjaźnioną firmę jako wykonawcę

PS mysle, że portret antenatki zamieszczony w twoim profilu konkursowym
                świetnie będzie współgrał z nowym stylem jego mieszkania.
          • bingo44 Re: TAK 22.01.07, 14:40
            a_pola napisała:

> a74-7, Ty to zartownisia jestes....albo bezguscie:)

Apolonio ! Najprawdopodobniej bezguście. Wszak gust posiadasz tylko ty jedna.
            Redakcja powinna się zadowolić wyłącznie twoim głosem.
    • bingo44 TAK ! 19.01.07, 16:08
      Nareszcie coś bez mdf-u na wysoki połysk, plastikowych krzesełek i pstrokatych
      ścian w pięciu kolorach. Z drobnymi uwagami , które mi nie pasują – sztuczne
      kwiaty , pająkowaty zyrandol nad stołem. Kuchnia – bomba ! Widać kasę i klasę.
    • zuzanna_anna Tak 19.01.07, 17:17
      Mieszkanie jest dobrze pokazane, podlogi sliczne, kuchnia rewelacyjna, lazienka
      fajna. To nie sa moje kolory, ale czuje, co autor tego miszkania mial na mysli.
      Widoczna dbalosc o wykonczenie, a to dla mnie wazne.
    • morgana_le_fay NIE! 19.01.07, 17:54
      Ten dom to mauzoleum złego gustu. Obliczony na epatowanie pieniądzem, w szczegółach zdradza pokłady tandety. Kiedy przyjrzeć się hektarom granitu w połączeniu z bardzo przeciętną terakotą, muszlą klozetową rodem z GS-u, ogranym do nieprzytomności lampkom i kinkietom, nie wiadomo już czy się śmiać, czy płakać, czy zamilknąć z zażenowania...

--
      Tak uważam. I taka jest prawda niestety.
    • magdajeden Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 18:12
      lol aż mnie zatchło! ale bogato! ;) mój głos na NIE. bogato nie znaczy ładnie.
      piekna podłoga na salonach i całkiem niezły kominek. niestety całokształt to jak
      mój zły sen - domyslam sie, co autor chcial powiedziec, ale niestety mu nie
      wyszło, bardzo nie wyszło. ten dom jest domem wzorcowym dla wszystkich, którzy
      chcieliby urzadzic sie w cieplym domowym stylu amerykańskim - pokazane tu są
      praktycznie wszystkie mozliwe bledy i wypaczenia tego stylu.
      a szkoda, szkoda.
      jeszcze raz NIE
      --
      zakupiłam inny a ten darmo mi lezy.**w spodniej części spódniczki są wszyte
      pateczki, ktorymi mozna podpiąć spódniczkę
      • a74-7 Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 20:35
        magdajeden napisała:

> lol aż mnie zatchło! ale bogato! ;) mój głos na NIE. bogato nie znaczy ładnie.
        > piekna podłoga na salonach i całkiem niezły kominek. niestety całokształt to
        ja
        > k
        > mój zły sen - domyslam sie, co autor chcial powiedziec, ale niestety mu nie
        > wyszło, bardzo nie wyszło.
        Cytacik:
        ten dom jest domem wzorcowym dla wszystkich, którzy
        > chcieliby urzadzic sie w cieplym domowym stylu amerykańskim - pokazane tu są
        > praktycznie wszystkie mozliwe bledy i wypaczenia tego stylu.
        > a szkoda, szkoda.
        > jeszcze raz NIE xxx koniec cytatu.

I ty to piszesz???

• wilma.flintstone NIE 19.01.07, 20:34
      Ten dom powinien zajac ostatnie miejsce w tym konkursie, niezaleznie od wnetrz,
      ktore tu juz zaprezentowano i jeszcze sie zaprezentuje. Straszne, straszne od
      poczatku do konca, polaczenie estetyki cyganskiego palacu, willi badylarza
      hodujacego gozdziki w latach 80-tych i (te tansze elementy) gniazdka pani Jadzi
      i Zenka Kraweznikow. MASAKRA.
      --
      Tak WYGLADAM
      • a74-7 Re: NIE 19.01.07, 20:38
        Godny pierwszego miejsca, nie byo lepszego w tym konkursie do tej pory.Nooo,
        chyba ze wilma pokaze swoje tapety
        • a_pola Re: NIE 19.01.07, 20:43
          a74-7 chyba nie ogladalas reszty mieszkan i uleglas wrazeniu,ze tylko mieszkanie
          Pana S.i Pani S.ze sobą konkurują...wtedy Twoj obiektywny osąd i laury
          zwyciestwa dla pana Roberta sa zrozumiale...
          naprawde nie umiesz wzniesc sie ponad forumowe utarczki i zdobyc na odrobine
          obiektywizmu???
          • a74-7 Re: NIE 19.01.07, 21:41
            Ogladalam:))
            To jest najlepsze z pokazanych do tej pory ktore byly tu pokazane. A
            komentarze jak ten:
            mowobogackie paskudztwo dla ubogich duchem.

swiadczy o poziomie krytykujacych.
            • a_pola Re: NIE 19.01.07, 21:47
              w podobnym tonie wypowiadalas sie o mieszkaniu Margie, wiec to tez swiadczy o
              Tobie i Twoim poziomie, tak??? wreszcie sie przyznalas??
            • soledag Re: NIE 19.01.07, 22:44
              ...oczywiscie ze swiadczy.nieporownywalnie wyzszym poziomie.
              by the way, ile razy dana osoba musi sie totalnie osmieszyc i ukazac swoje
              (wspomniane wczesniej) ubostwo duchowe oraz intelektualne, by wreszcie
              zrozumiec, ze jej opinii nikt powaznie nie traktuje?

zgadzam sie, ze dla pewnego gatunku ludzi to mieszkanie moze byc "najlepsze".
              cale szczescie, ze sie do nich nie zaliczam.ani osoby, z ktorymi mam przyjemnosc
              wirtualnie obcowac na innym forum.

aha:do wyrazania opinii odnosnie prezentowanych wnetrz kazdy ma prawo.
              zrozumcie to wreszcie, adwokaci i agitatorzy przegranej sprawy (takiej, jak to
              mieszkanie)
              :)

--
              "ay vida mia...no solo el fuego entre nostros arde, pero toda la vida..."
        • soledag Re: NIE 19.01.07, 20:45
          mowobogackie paskudztwo dla ubogich duchem.

przy okazji tego konkursu wiele osob ujawnilo, ze myli im sie kasa z klasa.coz,
          zwazywszy na dotychczasowa dzialalnosc tychze osob na roznorakich forach...nic
          dziwnego.

a, granitE to nie marble.jakby ktos mial watpliwosci...

--
        • wilma.flintstone Droga a-74! 22.01.07, 17:34
          Fakt, ze ten dom podoba sie Tobie, jest dla niego najgorsza z mozliwych
          rekomendacji.

P.S. Strasznie to dziwne, ze osoba ktorej istnienie ledwo pamietam, w dalszym
          ciagu przesiaduje na forach tropiac moje tapety. Daje mi to jednak nad Toba
          pewna przewage (bo Twoja ciekawosc mojej forumowej aktywnosci jest w pelni
          nieodwzajemniona), z ktorej bym sie i moze nawet cieszyla, gdyby mnie to w
          jakikolwiek sposob jeszcze obchodzilo...
          --
          Tak WYGLADAM
          • a74-7 Re: Droga a-74! 22.01.07, 18:52
            Ty wilmo , widzac moj nick dostajesz natychmiast verbal diarrhoea! Tu oceniamy
            dom pana Steca
            Na moj temat wywnetrz sie na wnetrzosciach
            • wilma.flintstone Re: Droga a-74! 23.01.07, 10:13
              Ty zas jestes verbally incontinent nie tylko na widok mojego...

I bez obaw, moja droga. Na "Wnetrznosciach" malo kto o Tobie pamieta. My nie
              chodzimy na inne fora po to, zeby czytac Ciebie. To Ty przylazisz na nasze,
              zeby czytac nas. I w tym Twoja slabosc. Pozdrawiam Cie serdecznie.
              --
              Tak WYGLADAM
              • zuzanna_anna Re: Droga a-74! 23.01.07, 11:07
                wilma.flintstone napisała:

> Ty zas jestes verbally incontinent nie tylko na widok mojego...
                >
                > I bez obaw, moja droga. Na "Wnetrznosciach" malo kto o Tobie pamieta. My nie
                > chodzimy na inne fora po to, zeby czytac Ciebie. To Ty przylazisz na nasze,
                > zeby czytac nas. I w tym Twoja slabosc. Pozdrawiam Cie serdecznie.

Jedno rzucilo mi sie w oczy, ze jedni 'chodza', a inni 'laza'.
                No i ci 'chodzacy' maja zapewne powod do dumy:)
                  • zuzanna_anna Re: Droga a-74! 23.01.07, 12:11
                    barns napisał:

> nie ma powodu do dumy bo kłamią w żywe oczy

Mialam na mysli, ze dumni sa z ich 'chodzenia', bo inni zaledwie'laza', jakis
                    powod do dumy musza miec, skoro nie maja innego:) Bo innego nie dostrzegam.
                    • wilma.flintstone Re: Droga a-74! 26.01.07, 18:01
                      O jejciu, jejciu, kochane dziewczeta (tak, tak, przyjaciolko Barns, dziewczeta -
                      zaden facet nie zaangazowalby sie do tego stopnia w babskie przepychanki), jak
                      Wy sie uroczo wspieracie w tej niecheci i nienawisci do nas, jak kazdy post,
                      ktory nasmaruje tu ktos popierajacy Wasze poglady (lub ktory sami pod innym
                      nickiem nasmarujecie) utwierdza Was w przekoananiu, ze macie racje, ze Wasza
                      racja jest jedyna wlasciwa! Tyle tylko, ze Margie trafil szlag i Was
                      zablokowala na "Wnetrznosciach"...No i na czym, jesli nie na wymiotowaniu na
                      naszym forum, opierac sie teraz bedzie Wasz wirtualny byt??? STRASZNE! Margie,
                      odblokuj ich wszystkich, prosze!
                      --
                      Tak WYGLADAM
                      • soledag Re: Droga a-74! 26.01.07, 18:40
                        chyba sobie zyly potna...ale mam pomysl:zalozcie sobie drogie dziewczeta forum
                        prywatne ANTYWNETRZNOSCI.
                        zachecam goraco, bedzie swietnie!a jaka ulga-miec miejsce, gdzie mozna upuscic
                        troche jadu w dowolnej chwili, szczegolnie jesli ktos cierpi na verbal
                        incontinence indeed...
                        --
      • zuzanna_anna Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 21:39
        margie napisała:

> z jeszcze raz obejrzalam, bomoze jaslepa jestem? Ale nie, jest nawet
        gorzej...
        > sztuczne kwiaty i wystawka z opakowan do alkoholach na polce obok okapu.....

Jezu, ale ludzie sa malostkowi.Przeciez my tutaj oceniamy mieszkanie.
        Jedna wystawke mozna przeciez pominac, bo nie ma idealnych mieszkan, a sztuczne
        kwiaty, to moze od tesciowej. Troche pohamowania, bo sama pokazalas plastiki,
        ktorych ja w mieszkaniu nie toleruje, no chyba, ze podloga szklana i
        podswietlona:)))
          • zuzanna_anna Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 21:51
            a_pola napisała:

> Zuzanno_anno, sprawdz sobie co to za plastiki,a potem sie wypowiadaj...
            > niemniejjednak plastiku nie tolerujesz,ale kwiaty sztuczne u pana Roberta to

> akceptowalne???

Bo kwiaty to akcent, a krzesla to styl. Zobacz jakie pan R. ma fajne stolki
            w kuchni. Ludzi zzera zazdrosc i udowadnianie, ze ich lepsze, chociaz gorsze.
            Krzesla sa z plastiku i to mi wystarczy, nawet gdyby na nich siedzial sam
            Salvador Dali albo co gorsze, zrobil je wlasnorecznie :)
              • zuzanna_anna Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 22:01
                a_pola napisała:

> Nie Salwador,ale jestes blisko:)

Ja rozumiem, ze ktos moze fascynowac sie plastikiem, ale skoro mamy tutaj
                konkurs, to kieruje sie swoim gustem, a nie metka:)
                Kurcze, nie wszystkie obrazy Kandinskiego mi sie pododbaja i te ktorych nie
                lubie, nie powiesze w domu :) Nawet orginalu:))
                  • zuzanna_anna Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 22:15
                    a_pola napisała:

> gustem lub jego brakiem:)

Nie ma jednego dobrego gustu. Lubimy rozne rzeczy i to jest dobre, ale Ty
                    napisalas tylko "duza forsa i brak gustu", a to mowi mi wiecej o Tobie niz
                    mozesz sobie wyobrazic. Nie masz gustu, bo czlowiek z gustem takich ocen nie
                    wystawia. Gust, to nie tylko meble, ubranie czy jedzenie. Gust to takze
                    umiejetnosc zachowania sie. Zachowuj sie gustownie:))
                    To jest konkurs i Tobie nic do forsy pana R.

• a_pola Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 22:24
                      "duzo forsy , malo gustu" to nie wyrazenie okreslajace stan konta wlasciciela
                      ,ale pewnych rzeczy sie nie wytlumaczy , jesli ktos nie chce zrozumiec:)
                      pozwolisz ,zeto czy mam gust czy nie okreslą ludzie , z ktorych zdaniem sie
                      liczę... z calym szacunkiem martwiloby mnie , gdyby osoba , ktorej podoba sie to
                      mieszkanie pochwalilaby rowniez moj gust...sorry...

piszesz,ze gust to nie tylko meble czy ubranie,ale i zachowanie się... ??? I
                      znowu sie nie zgadzamy, bo moim zdaniem zachowanie określa sie mianem kultury
                      osobistej. Brak mi jej w Twoim mniemaniu - niech i tak bedzie:)
                      • jestemnanie nie 19.01.07, 22:39
                        nie. country, grecczyzna, cyganszczyzna i nieco techno na okrase.
                        i jeszcze siermiezne lata 70-te.
                        taki kogiel mogiel wcale nie slodki.
                      • zuzanna_anna Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 22:41
                        a_pola napisała:

> "duzo forsy , malo gustu" to nie wyrazenie okreslajace stan konta wlasciciela
                        > ,ale pewnych rzeczy sie nie wytlumaczy , jesli ktos nie chce zrozumiec:)
                        > pozwolisz ,zeto czy mam gust czy nie okreslą ludzie , z ktorych zdaniem sie
                        > liczę... z calym szacunkiem martwiloby mnie , gdyby osoba , ktorej podoba sie
                        t
                        > o
                        > mieszkanie pochwalilaby rowniez moj gust...sorry...

Nie masz mnie za co przepraszac. Widze, ze tylko jeden styl Ci sie podoba
                        i to tylko Twoj, ale mnie podobaja sie rozne rzeczy, nawet takie, ktorych dla
                        siebie nigdy bym nie kupila, oprocz plastikowych krzesel, rzecz jasna:)

> piszesz,ze gust to nie tylko meble czy ubranie,ale i zachowanie się... ??? I
                        > znowu sie nie zgadzamy, bo moim zdaniem zachowanie określa sie mianem kultury
                        > osobistej. Brak mi jej w Twoim mniemaniu - niech i tak bedzie:)

Gust, to przeciez inaczej smak, prawda? Herbert bardzo ladnie napisal o
                        potedze smaku i podciagnal pod smak nawet moralne wybory, wiec rozumiem , ze
                        sie nie zgadzamy, bo dla Ciebie gust i smak to tylko krzesla, no powiedzmy
                        wnetrza:))

• a_pola Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 22:50
                          absolutnie nie, podoba mi sie wiele roznych stylow,w nie kazdym bym zamieszkala
                          - ale skoro z mojego postu wyczytalas ,ze ja to tylko krzesła plastikowe we
                          wnetrzach cenię, to dalsza dyskusja nie ma sensu... /nie przypominam sobie
                          ,zebym pokazywala tu miesszaknie wlasne , oprocz pokoju mojej coreczki,ale to na
                          innym forum i nie w konkuroswym watku- na to jestem zbyt skromna:)/

p.s. mieszkanie Pana Roberta jest w akurat takim stylu, skoro upierasz sie ,zeby
                          to nazywac stylem, ktorego nie jestem w stanie zaakceptowac ani jako wrazenie
                          ogolne ani w detalu
                          • zuzanna_anna Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 23:16
                            a_pola napisała:

> absolutnie nie, podoba mi sie wiele roznych stylow,w nie kazdym bym
                            zamieszkala
                            > - ale skoro z mojego postu wyczytalas ,ze ja to tylko krzesła plastikowe we
                            > wnetrzach cenię, to dalsza dyskusja nie ma sensu... /nie przypominam sobie
                            > ,zebym pokazywala tu miesszaknie wlasne , oprocz pokoju mojej coreczki,ale to
                            n
                            > a
                            > innym forum i nie w konkuroswym watku- na to jestem zbyt skromna:)/
                            >
                            > p.s. mieszkanie Pana Roberta jest w akurat takim stylu, skoro upierasz
                            sie ,zeb
                            > y
                            > to nazywac stylem, ktorego nie jestem w stanie zaakceptowac ani jako wrazenie
                            > ogolne ani w detalu

Nie upieram sie, ze masz polubic styl pana R., ale troche taktu nie zawadzi.
                            Czy gdybys byla projektantka wnetrz, narzucalabys klientowi swoje upodobania,
                            czy raczej w ramach gustu klienta chciala cos fajnego wyczarowac?
                            Jest cos takiego jak konwencja i mieszkanie jakie posiada pan R. trzyma sie
                            dobrze pewnej konwencji, a my tu jestesmy po to, by to zaakceptowac badz nie,
                            ale lepiej ladnie i jasno i bez zlowsliwosci napisac, dlaczego nam sie
                            mieszkanie nie podoba niz zagladac do portwela. Panu Robertowi bylo by milej i
                            Tobie, a takze mnie i innym.:))
                            • magdajeden Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 23:31
                              ono NIE trzyma sie konwencji! nie upierajmy sie tylko po to, zeby nie zgodzic
                              sie z przedmówcą, no ludzie litosci. mieszkanie jest przeładowane źle dobranymi
                              dodatkami
                              --
                              • zuzanna_anna Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 20.01.07, 00:10
                                magdajeden napisała:

> ono NIE trzyma sie konwencji! nie upierajmy sie tylko po to, zeby nie zgodzic
                                > sie z przedmówcą, no ludzie litosci. mieszkanie jest przeładowane źle
                                dobranymi
                                > dodatkami

Ale gdzie to przelodawanie, w lazience? w kuchni, w salonie, a moze na
                                schodach?
                                Ja nie wydaje swojej opinii, zeby sie z kims nie zgadzac, wydaje opinie, bo
                                jest konkurs i staram sie byc mozliwie obiektywna.
                                • magdajeden Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 20.01.07, 01:59
                                  > Ja nie wydaje swojej opinii, zeby sie z kims nie zgadzac, wydaje opinie, bo
                                  > jest konkurs i staram sie byc mozliwie obiektywna.

ja również.

> Ale gdzie to przelodawanie, w lazience? w kuchni, w salonie, a moze na
                                  > schodach?

własnie tam. wszędzie. lepsze jest wrogiem dobrego i to powiedzenie idealnie
                                  pasuje do tego wnetrza.

--
                  • barns Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 22:15
                    Pola przestań się już ośmieszać. Walnełaś wnetrzarskie faux pas wstawiając to
                    badziewie do mieszkania i jako lwica bronisz swojego bezguścia obrażając
                    wszystkich po kolei za odmiennośc poglądów na temat plastiku. Wywal to tworzywo
                    na balkon i uwolnij się od syndromu Pantona, pokaz klase na miare Europy a nie
                    przywiązanie do byle czego tylko dlatego, ze ostatnią kasę na to wydałaś
          • barns Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 21:58
            PLASTIKI to materiały oparte na polimerach syntetycznych, zastępujące
            tradycyjne materiały takie jak drewno, ceramika, metal, kauczuk naturalny,
            gutaperka oraz stanowiące grupę zupełnie nowych materiałów, które nie mają
            swoich naturalnych odpowiedników.

W skład tworzyw sztucznych wchodzą oprócz polimerów także plastyfikatory
            (zmiękczacze), wypełniacze (zmieniające właściwości mechaniczne oraz
            potaniające produkt końcowy) oraz substancje barwiące.

• margie Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 19.01.07, 23:30
          a mne siewydaje , ze to nie dlatego ze ktos tak naprawde uwaza, tylko jest to
          zmasowany atak moich przeciwnikow. Bo najsmieszniejsze jest to, ze kolezanka
          a74-7 na forumwnetrza wielokrotnie sie wypowaidalana temat mojego mieszkania i
          raczej sie jej podobalo:)) O barnsie i bingo ic nie powiem, bo kazdy widzi jak
          jest. Nowa antagoniustka znowu jest z tej samej bajki- nie potrafi spojrzec
          obiektywnie na mieszkanie, oderwac sie od wlasnych gustow i przywyczajen.. Tak
          jak napisala gdzies morgana: tylko takie uwagi, oderwane od wlasnegowidzimisie
          niosa jakakolwiekwartosc, gdyz moga swiadczyc o profesjonalizmie oceniajacego,
          a oceny nie, bo nie w moim guscie swiadcza o malostkowosci, braku
          profesjonalizmu i zasciankowosci. dalej nie pisze, bo wywolam kolejna burze:)

PS. zauwazylas,jak ona wszytsko wie co sie dzieje na wnetrznosciach?! Nawet ze
          masz dzis urodziny:))
          --
          • a74-7 Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 20.01.07, 09:19
            na tamtym forum twoje wypadlo nawet niezle, w porownaniu z przecietnymi, nawet
            zdjecia dalas lepsze. W czterch katach nie wypowiadam sie pod twoim watkiem bo
            mnie nie interesuje.Chalupa prezentowana tutaj bije twoje skromne m na glowe
            wiec chwale.
            Co to ma wspolnego ze zmasowanym atakiem?
            Zejdz na ziemie marg
            • a74-7 Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 20.01.07, 09:20
              a74-7 napisał:

> na tamtym forum twoje wypadlo nawet niezle, w porownaniu z przecietnymi,
              nawet
              >
              > zdjecia dalas lepsze. W czterch katach nie wypowiadam sie pod twoim watkiem
              bo
              >

> mnie nie interesuje.Chalupa prezentowana tutaj bije twoje skromne m na
              glowe
              > wiec chwale.
              > Co to ma wspolnego ze zmasowanym atakiem?
              > Zejdz na ziemie marg

To bylo do margi
              • morgana_le_fay Masz rację a74-7! 20.01.07, 09:35
                a74-7 napisał:

> > Chalupa prezentowana tutaj bije twoje skromne m na
                > glowe

W konkursie na metry kwadratowe.

> > wiec chwale.

To ja pochwalę hektary Leppera, bo biją na głowę moje poletko.

--
                Tak uważam. I taka jest prawda niestety.
          • zuzanna_anna Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 20.01.07, 20:16
            margie napisała:

> a mne siewydaje , ze to nie dlatego ze ktos tak naprawde uwaza, tylko jest to
            > zmasowany atak moich przeciwnikow.

To jest albo megalomania, albo kompleksy.
            Jedno i drugie niezdrowe. I prosze sie nie martwic, nikt nie pomyli
            margie z panem R.

Tak
            > jak napisala gdzies morgana: tylko takie uwagi, oderwane od
            wlasnegowidzimisie
            > niosa jakakolwiekwartosc, gdyz moga swiadczyc o profesjonalizmie
            oceniajacego,
            > a oceny nie, bo nie w moim guscie swiadcza o malostkowosci, braku
            > profesjonalizmu i zasciankowosci.

Wlasnie, to teraz poczytaj swoje komentarze i wyciagnij wnioski dla siebie.
              • zuzanna_anna Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 21.01.07, 13:03
                margie napisała:

> tak, masz racje, droga zuzanno anno, jestem zakompleksiona megalomanka.
                > A nt drugiego akapitu twojej wypowiedzi- pokaz mi choc jedna moja ocene,
                gdzie
                > ja pisze ze nie w moim guscie i dlatego oceniam na nie.

Nie wierze, ze niczego nie rozumiesz, ale byc moze, dlatego
                przedstawie Ci taki oto obrazek.

Wyobraz sobie ze zasiadasz w komisji, ktora ma oceniac damskie kreacje. Sala
                wypelniona jest po brzegi widzami.

Na podium wychodzi jakas pani i demonstruje swoja kreacje, na co Ty wstajesz i
                krzyczysz;
                "az mi swtyd ze Pan nosi takie samo nazwisko jak ja. Moze powinnam je zmienic?
                Ale zbyt je lubie i cenie.
                Niniejszym denentuje jakiekolwiek pokrewienstwo z wlascicielka zaprezentowanej
                kreacji. (to jest) Tragedia kolorystyczna, materialowa i aranzacyjna. Zadecie
                grecko-amerykanskie w najgorszym mozliwym stylu. Ta kreacja jest ciemna ponura
                i nieprzyjemnia. Suknia sukni nie rowna, ja tez mam suknie, tyle, ze
                ladniejsza, bo czarna, a nie salceson."

Na sali rozlegaja sie gwizdy i slychac glosy; prosze te pania uspokoic, to jest
                konkurs, a nie magiel,

A Ty na to;

"a mne siewydaje , ze to nie dlatego ze (ktos inaczej mysli) tylko jest to
                zmasowany atak moich przeciwnikow. "

Przeciez nie zachowalabys sie tak na sali wypelnionej ludzmi, wiec widze, ze
                brak Ci wyobrazni, bo jestes na takiej sali, tyle, ze wirtualnej i naprawde nie
                musisz uzyc slow "nie w moim guscie", by uznac Twoje zachowanie za
                nieprofesjonalne, a co jeszcze gorsze - niekulturalne.
                • margie Re: Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Ste 21.01.07, 13:23
                  wiesz co? Ja o jednym, ty o drugim. Nie bede z toba dyskutowac, bo nie ma o
                  czym. Mnie sie mieszkanie pana Steca nie podoba, uwazam ze jest urzadzone
                  niegustownie, kiczowato i brzydko. Mam tez pewne podejrzenia, ze jest to lokal
                  nie wybudowany w Polsce, stad ta amerykanska stylistyka przedstawiajaca typowo
                  polskie zadecie- zobaczcie, jak sie mozna w Hameryce dorobic, stad te
                  wszechobecne granity, sztuczne kwiaty, niegustowne stolki barowe, zle
                  zestawione kolory i ukochany w naszym kraju pomaranczowy gdzie sie da.

A wracajac do twojego przykladu- tak, jeslibym zasiadala w komisji oceniajacej
                  kreacje i jesliby prezenterka kreacji nosila to samo nazwisko co ja i czesc
                  komisji zadawalaby mi pytanie czy to moja rodzina, bo kreacja paskudna i az
                  sie wierzyc nie chce, to wstalabym i powiedzialabym glosno, nie, to nie ejst
                  moja rodzina, a do prezenterki bym powiedzial, ze kreacja brzydka, tragedia
                  kolorystyczna, materialowa i aranzacyjna. Zadecie grecko-amerykanskie w
                  najgorszym mozliwym stylu. Ta kreacja jest ciemna ponura i nieprzyjemnia.
                  Co do dfalszej czesci twojej wypowiedzi-nie zbujaj w calosc kilku tekstow a co
                  do magla- zobacz jaki mi magielurzadzono w moim watku, poszukaj sobie na
                  wnetrzach jaki najazd jest za mnei, tylko dlatego, ze w sposob szczery, czasami
                  bezpardonowy wyrazam swoja opinie. Taka jestem i nie zamierzam sie zmieniac.
                  Niestety, nie moge ci podsunac kilku watkow, gdzie pzrejechano sie po mnie i po
                  calej mojej rodzinie w baardzo niewybredny sposob, personalnie, bo watki
                  pocieto, usuwajac co bardziej pikantne wypowiedzi. Stad moja opinia nt najadzu
                  zmasowanego- nie wiem, jak dlugo jestes obecna na forum, wiec pewnie nie znasz
                  calej historii- niestety jest tu pewne grono trolli, polujacych na jakiekolwiek
                  moje pojawienie sie z jakokalwiek wypowiedzia i natychmiast nastepuje atak. Co
                  gorsza, nie merytoryczny, tylko personalny. Czasami odpisuje, czasami nie, bo i
                  po co polemizowac z kims kto ma jazde i ja na to nic nie poradze. W stosunku do
                  ciebie tez zamierzam przyjac taka taktyke, bo ja swojego zdania o prtezentacji
                  pana Steca nie zmienie, a ty mozesz mnie uwazac na chamidlo bez grama kultury i
                  oglady, zawistne, ziejace ogniem nienawisci ze ktos pokazal lepsze od mojego
                  mieszkanie. Jakos mi nie zalezy na pozyutywnej opinii o mnie.
                  A tak na marginesie- nie dalo ci do myslenia to, ze negatywnych ocen jest
                  znacznie wiecej niz pozytywnych? Do nieprzeczytania sie.
                  --
    • imagirro tak. 20.01.07, 09:33

jedno z nielicznych mieszkań, które ze spokojnym sumieniem mozna nazwać
      konkursowym. urządzone ze smakiem, eleganckie, wytworne, ale równocześnie
      przytulne, bez bufonady i kiczu.
      piękna kuchnia i łazienka.

• t.he Raczej nie, ale 21.01.07, 23:45
      Na tak: liczba sprzętów czyli powściągliwość. Biorąc pod uwagę strojny styl
      całości to umiarkowanie ratuje trochę wnętrze. I pozwoliłoby je stosunkowo
      łatwo zmienić w ładniejsze. Na nie: wertikale do takiego wnętrza (zresztą
      rzadko wygladają dobrze), ich wysokość, optyczne skrócenie ścian przez
      kontrastowe listwy i sztukaterie, ołtarzyk telewizyjny (aż się tam prosi o tv-
      szafkę), dobór koloru ściany do glazury w łazience, jej rozplanowanie tworzące
      smutny kącik sedesowy, itd.

Niektóre uwagi w tym wątku są bardziej pretensjonalne niż
      najpretensjonalniejsze wnętrza w tym konkursie niestety :(

• a74-7 Re: Raczej nie, ale 22.01.07, 00:04
        1.oltarzyk telewizyjny?
        flat screen jest stworzony do powieszenia na scianie, o jakiej tv szafce
        mowisz???/
        2 smutny kacik sedesowy- chetnie poznam twoj radosny...
        • t.he Re: Raczej nie, ale 23.01.07, 00:05
          > 1.oltarzyk telewizyjny?
          > flat screen jest stworzony do powieszenia na scianie, o jakiej tv szafce
          > mowisz???/

A lalki barbie stworzone są do zabawy. Czy to jednak oznacza, że należy je
          dzieciom kupować? :) Rozumiem, że są ludzie, którzy nie mają książek, lubią
          telewizję, nie chodzą do kina. Jednak co dobre we wnętrzu high-tech,
          niekoniecznie dobre w pretendującym do elegancji.
          www.potterybarn.com/products/p7252/index.cfm?pkey=cfurabstvs
          > 2 smutny kacik sedesowy- chetnie poznam twoj radosny...

Jeden można. Trzeba się tylko zatrudnić w charakterze "pana od liczników".
    • caprio2 Tak 24.01.07, 20:16
      Wielkim fanem salcesonu jestem,dlatego duzy plus za kuchnię.

Raza mnie jedynie białe kolumny:)
    • miki566 Prezentacja konkursowa - dom Pana Roberta Steca 26.01.07, 17:00
      Tak. Najbardziej podoba mi sie lazienka. Duzy plus za kolorystyke calego
      domu. Piekna podloga w przedpokoju. Zdjecie kuchni troche za ciemne ale mozna
      sobie wyobrazic. Nie jestem co prawda wielbicielka granitow polaczonych z
      stainless steels w kuchni choc jest to obecnie mocno na topie, ale ogolna ocena
      kuchni jest takze na tak. Podobaja mi sie meble w kuchni; proste i
      nowoczesne. Jedyna rzecz do ktorej mam zastrzezenie to wystroj okien w calym
      domu, te wszystkie zaluzje (zreszta bardzo praktyczne) wpuszczaja bardzo malo
      swiatla i zaslaniaja okna ktore prawdopodabnie sa bardzo ladne. Szkoda tez ze
      nie pokazano innych pomieszczen np sypialni.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka