komplety wypoczynkowe Cheers Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • z funkcją Relax - czy ktos posiada/użytkuje/zna ?Wizualnie niczego sobie, choć nie najwyższe loty, ale za to baaardzo wygodne.
    Jako ze nie znalazłam o nich nic w internecie, nie moge też wkleic linka, ale mam nadzieje, że szukający natrafili na nie w salonach meblowych.
    Wiem że to chińska produkcja i tu mam dylemat-czy okażą się na tyle porządne że warto za nie dać te ponad 6 tys.
    Podzielcie się swoimi opiniami-mam nadzieje że znajdą się tu jacyś szczęśliwi posiadacze tego zestawu.
    • Gość: Śledziu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.08, 17:58
      Ja też noszę się z zamiarem kupna tego systemu, ale niestety nie
      potrafię znaleźć żadnego porządnego dystrybutora... Podobno bardzo
      trwała, bezawaryjna jest konstrukcja tych foteli.

pozdro
    • Gość: asalk IP: *.frh.faurecia.com 20.07.08, 08:41
      Śmiało stwierdzam, że jedyna różnica pomiędzy polskimi
      odpowiednikami "kenia" firmy Helvetia Forniture, to taka że te
      drugie są bardziej stabilne. Jeśli chodzi o cheers polecam fotel
      bujak - ekstremalna jazda, rozkłada nawet HF.
    • Własnie znalazłem ten komplet wypoczynkowy w Lublinie. Bardzo wygodne siedziska.
      Czekam na wersję z rozkładaną sofą. Czy warto dać za to 5 tys. Wizualnie ok. Czy
      już dokonano zakupu, a może macie więcej informacji o tym zestawie Cheers z
      rozkładanym podnóżkiem w fotelach, Ciekawe jak z jakością skóry. Pozdrawiam
      • Gość: Miras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.08, 10:48
        Witam
        Właśnie zachorowałem na fotel z tej firmy - jest zajebisty - buja
        się super i obraca - fotel po rozłożeniu wysówa się zagłówek i
        pudnużek cena fotela 1700 kupukemy również trzyosobową sofę
        rozkładana do spania - razem komplet 4800 - leszno w wielkopolsce.
    • witam
      awiec w odpowiedzi na pytanie,mam koplet cheers o symbolu 8093 w
      konfiguracji sofa z relaxeami i dwa fotele z relaxami,dalem za niego
      6999zł i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony i ja i moja
      rodzina ktora uwielbia sie na nim wylegiwac,szczerze to balem sie o
      wytrzymalosc mechanizmow ale jezeli wszyscy sie nimi bawia od roku i
      nic sie nie dzieje to na pewno bedzie dobrze,kompelt jest
      rewelacja,super wygodnu i mekki bo nie jest zrobiony na
      standardowych piankach tylko na kuleczkach silikonowych,i to
      powoduje efekt puchu,polecam !!!!!!!!aha najwazniejsze jest to ze
      jest dostepny bez zadnego czekania, tylko od reki, !!!!polecam ja
      kupilem w salonie torinodesign w swarzedzu ale wiem ze sa rowniez
      inne oddzialy w kraju tej firmy,
      pozdrawiam
      • Właśnie dzisiaj kupiłem zestaw wypoczynkowy z funkcjami relaks. Nie Cheers ale moim zdaniem o wiele ładniejszy, bardziej nowoczesny. Mieszkam pod Rzeszowem a oni są z z Rzeszowa więc daleko nie miałem. Siedzi się na nich super wygodnie. za 3+2 dałem 5500 z dostawą i wniesieniem. Fotel by mi się niestety nie zmieścił. Z tego co mi mówił facet w Rzeszowie to zaopatrują jeszcze jakieś inne sklepy w Polsce. Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Troche się boje jak to się będzie sprawdzać w utrzymaniu bo mamy jasny kolor i musimy przecież zrobić imprezkę na oblewanie nowych mebli. Troche załuje że mi ten fotel nie wszedł bo był akurat z bujaniem i obrotowym a zazwyczaj mają zwykłe tylko z normalną funkcją relaks. Jeśli chodzi o sofki z funkcją relaks czyli recliners to mają naprawdę spory wybór. Podaje wam link do mojego kompletu tylko na stronie mają w ciemnych kolorach a ja mam w kremie z czarnymi pzeszyciami. Wyglada ekstra. Duzo chodziłem za takim wypoczynkiem ale chciałem coś nowoczesnego a przeważnie te sofy podpadają pod stylowe takie bufiaste a te mają dość nowoczesną sylwetke. bostonsofa.pl/PHILADELPHIA_skorzany_komplet_wypoczynkowy_funkcja_RELAKS_funkcja_SPANIA-31.html
    • wyborcza.pl/1,76842,6978978,Co_sie_podoba_Polakom__Jesli_mebel__to_wenge.html?as=2&ias=3&startsz=x
      bycast - To najgorszy gatunek skóry(kto nazwał to skórą?) - skrawki się miele,
      miesza z klejem i lakieruje.
    • Witam wszystkich uzytkowników mebli Cheers :)
      Ja kupiłam narożnik z funkcją relaks i tak zwany fotel bujak z funkcją relaks
      wypoczynek jest śliczny wygodny nie wspominając o fotelu ale cóż z żalem musze się rozstać z tak fantastycznymi meblami ponieważ się przeprowadzam jeśli ktoś by zechciał odkupić za atrakcyjną cene to podaję kontakt galeriarejann@wp.pl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.