Dodaj do ulubionych

Dobry materac.

12.06.09, 11:40
Potrzebuję kupić dobry materac do spania. Naprawdę dobry i wytrzymały. Miałam takie po sto złoty( jednosezonowe i nic nie warte) a obecnie mam taki za koło tysiąc zł. który też reklamowałam, bo szwy popuszczały. Do lekkich nie należymy i przydałby się taki dla sporej wagi i taki co wystarczyłby na długo. Wymiar 160 na 200.
Czy wiecie gdzie taki dobry można kupić?
--
[img]http://wstaw.org/d/91e[/img]
Obserwuj wątek
    • ab-8 Re: Dobry materac. 16.06.09, 18:40
      witam
      proponuje materac firmy Janpol Wenus.
      Mam, testuję i jest ok. To materac kieszeniowy polskiego producenta.
      Jest połączeniem dobrych rozwiązań z przystępną ceną - ok 750zł w
      tym wymiarze.
      Przy zakupie proszę sprawdzić czy materac jest w wersji H3 - to dla
      osób cięższych.
      Pozdrawiam
    • difrent1980 Re: Dobry materac. 15.03.10, 11:47
      Jesli chodzi o dobre materace to ja moge cos polecić z własnej
      autopsji.Jakieś 2 lata mtemu kupiliśmy z męzem materace firmy
      Recticel.Materace z tego co wiem są produkowane w Polsce pod
      Łodzia.Uzytkuje swoj materac juz 2 lata i nie mam zadnych
      zastrzerzeń.Spi się rewelacyjnie.Materac jest z pianki a nawet 2
      pianek.Bo jedna z nich to to taka termoelastyczna;)pisze tak jak to
      jest fachowo okreslone;)ale naprawde nie żałuje pieniędzy bo może
      nie są tanie to materace ale spełnily wszystkie moje
      oczekiwania.śpie bardzo dobrze i nic mnie nie boli jak wstaję rano;)
      goroąco polecam
      Podaję linka i wlasnie widze swój materac nazywa się SENSIMAX
      twardości sa rózne więc mozna sobie dobrać materac
      oto link:
      versomeble.pl/showpage.php?pageID=39Pozdrawiam

• sussiq Re: Dobry materac. 24.10.13, 19:58
      Ja kupowałam materac bonellowy do domu Comfortbe. Pierwszy raz u nich kupowałam i trochę się martwiłam. Obawy okazały się bezpodstawne, a zakup jak najbardziej udany.
    • mariawolek Re: Dobry materac. 19.11.13, 17:18
      Niby dobre i wytrzymałe są lateksowe, ale to już naprawdę górna półka i drogie. My sobie kupiliśmy w trakcie meblowania sypialni materac z meblik o taki www.mebliknight.pl/materace.php ten pierwszy, lateksowy jest ten drugi ale był dużo droższy. Wcześniej mieliśmy z ikei, wcale też nie taki tani, ale służyl nam 3 lata, w tym przez 2 raczej męczył, niż służył. Na tym z meblika dobrze się śpi we dwoje, bo nie skacze cały i wydaje mi się że jest o niebo lepiej wykonany niż ten poprzedni.
    • atlantic_grzejniki Re: Lateksowy, a piankowy 25.11.13, 14:04
      Kiedy 3 lata temu urządzałem mieszkanie napaliłem się na materac lateksowy. Poszedłem do Black Red White rozeznać się w tym temacie, jednak cena takiego materaca ścięła mnie z nóg. Ostatecznie kupiłem piankowy z e-sklepu. Nie narzekam, należy tylko pamiętać, żeby raz na jakiś czas odwracać go na drugą stronę.
    • proedzia Re: Dobry materac. 05.12.13, 14:27
      o właśnie supermarkety rządzą się innymi prawami - tylko w sklepach fabrycznych dostaniesz materace w wysokiej jakości.
      Ale materace MK foam wcale nie są dobre - tylko 2 lata gwarancji, są lepsze np. Fey@Co czy Relaks, Materasso - nawet z pełną 10-letnią gwarancją.
      I nie można powiedzieć, że jakiś materac jest najlepszy dla każdego - dobiera się go przede wszystkim do wagi (w przypadku 2 osobowego- do osoby cięższej).
      A firma z MK Foam z koła nastawiła się ostatnio na klienta internetowego o którego się z założenia nie dba - materace strasznie szybko się niszczą - moi znajomi się nadziali właśnie na tę Estrellę Lux bodajże (sprężyny kieszonkowe plus lateks)- po 1,5 roku była dziura w materacu.
      Najlepiej znajdź dobry sklep w swoim mieście. W Warszawie polecam www.sypialnia.net - robią niesamowicie rzetelny wykład o materacach - trafiłam tam z polecenia i nie żałuję
      • mac.maria Re: Dobry materac. 22.01.14, 02:28
        popieram proedzię ... zresztą jaki byś sklep nie wybrał/a to na pewno opłaca się z firmowymi materacami, a nie byle jakie sieciówki czy materace z mk koło. taka krótka gwarancja to wyrzucenie pieniędzy w błoto czyli jak się mówi "biednego nie stać na tandetę" ;-)

chyba, że ktoś lubi częste zmiany
    • piotradamczewski3333 Re: Dobry materac. 17.03.14, 10:14
      Szukałem dla siebie chyba z pół roku. i trafiłem na sklep gdzie było wiele firm: jakieś mk ,materaso.hildin czy jakoś tak i wszystkie były takie same. trafiłem na foamroyal mam go jakiś czas. rewelacja to mało powiedziane . bije na głowę inne termoelastyczne materace i cena jest ok. polecam
    • hanka-b Re: Dobry materac. 03.06.14, 11:19
      Niestety ale dobre materace zaczynają się dopiero od jakich 1800 zł wzwyż + ma znaczenie jeszcze producent. Są producenci duzi, a są i garażowi.

Ja mogę polecić Ci materac, który mam sama - lateksowy Dual:
      www.extrapunkt.pl/materac-lateksowy-dual-h1-i-h3-160x200/10724/produkt.htm
      Jak powiedział sprzedawca z uwagi na zastosowanie pianek 2 gęstości H1 i H3... jedna strona lepiej nadaje się dla osób lekkich, druga dla cięższych.. ja go kupiłam dlatego, że póki co używamy tej strony H1 natomiast jak mój małż się postara kiedyś.... to zmieni się na kilka miesięcy na H3 :)

Nie wiem jak inne materace od tego producenta, ale ten ma bardzo dobrej jakości pokrowiec, mocne szycia.. nic tylko spać.
      • proedzia Re: Dobry materac. 07.06.14, 15:27
        zmartwię Cię @hanka-b kupiłaś lateks syntetyczny, odezwij się za dwa lata i powiedz co z niego zostało. Dobry lateksowy materac to drogi - mój pierwszy taki był, Dunlopillo 10 lat gwarancji nie pamiętam modelu. Był cholernie drogi bo firma jest droga. Ale i tak jak ostatnio wymieniałam (po 13 latach!!!) to ceny za podobną jakość zaczynały się dopiero od 3500 - 4000. Więc sobie darowałam na korzyść pianki wysokoleastycznej - materacyk trochę tańszy i tak samo wytrzymały, też ma długą gwarancję. Jak patrzyłam w Dunlopillo to nawet oni mają większość teraz materacy w ofercie nielateksowych
      • ivogrego Re: Dobry materac. 22.02.15, 23:19
        Marka Sembella ma podobne rozwiązanie w swoich łóżkach - Dualsleep. Możecie mieć twardość dopasowaną pod kobietę i osobno pod mężczyznę, a materac w jednym kawałku :) niedawno udało mi się zakupić materac za mniej niż 2000 zł dla dwóch osób
    • patr-isha Re: Dobry materac. 01.09.14, 16:48
      Ja w ten weekend zakupiłam materac w ph targówek, bo w ikei jest obniżka, także można niezłe jakościowo zakupić za fajną cenę :) www.facebook.com/Park.Handlowy.Targowek/photos/a.169618829740849.29047.166918513344214/742135525822507/?type=1&theater
    • mitasoroberto Re: Dobry materac. 05.03.15, 23:26
      W Warszawie na ul. Połczyńskiej 51 jest nowy, spory salon z materacami. Sklep oferuje dużo rozmaitych materacy i zapewnia profesjonalne doradztwo i obsługę. Ja kupiłem u nich materac w styczniu, więc już kilkanaście tygodni wraz z żoną go użytkujemy. No i muszę przyznać, że jest wyjątkowo wygodny. To już nasz trzeci w ciągu ostatnich lat materac, i jak narazie ze wszystkich testowanych zapowiada się najlepiej. Polecam zajrzeć: www.mattresslove.com 
      • proedzia Re: Dobry materac. 11.03.15, 17:04
        w Warszawie na Kleszczowej 37 jest sklep, który jest tam bardzo długo /z daty na stronie wynika, że ponad 7 lat/ !!!! www.sypialnia.net, który jako jedyny, moim zdaniem, ma prawo nazywać się profesjonalnym sklepem z materacami, nigdzie indziej nie spotkałam się z tak rozległą wiedzą na temat materacy i taką dbałością o to aby dobrze dobrać materac. Trafiłam tam z polecenia i z tego co wiem, wszyscy znani mi, którzy kupili tam materace są wyjątkowo zadowoleni. Jak czytam opinie o sklepach, że była miła i sympatyczna obsługa, to chyba zdecydowanie nie o to chodzi w takich sklepach, oczywiście doradzają tam przesympatyczni i wyjątkowo otwarci właściciele (straszne gaduły, gołym okiem widać że to ich pasja), którym zależy na renomie i dobrym dobraniu materaca dla klienta, ale od profesjonalnego sklepu należy wymagać przede wszystkim rozległej wiedzy i fachowego doradztwa. Niestety jak jest zatrudniony sprzedawca, najczęściej nie zbyt mu zależy, bo to nie jego biznes, pensje i tak dostanie czy sprzeda czy nie. Rzadko piszę jakiekolwiek opinie w necie (bo po co czasem komuś psuć biznes...hmm), ale sypialnia.net zasługuję na ogromny artykuł w jakiejś gazecie, bowiem taki sklep to ewenement - stosunkowo mały ale mają dużo materacy do przetestowania. Najważniejsze: przeznaczcie sobie z godzinę, albo więcej, bo jak zaczną opowiadać.....pasjonaci pełną gębą. Chapeau bas - pomyślności dla Pani Magdy i Pana Adama
    • proedzia Re: Dobry materac. 23.10.15, 16:48
      muszę polecić Wam salon Sypialnia.net, teraz już wiem na 100%, że drugiego tak dobrego nie ma. Kupiłam tam 9 lat temu materac i kupię drugi raz, sprawdziłam - obsługa i profesjonalizm jak nigdzie indziej bez zmian najlepsza, bo tak jak oni potrafią dobrać to raczej nikt inny - też sprawdzone.
      I można wynegocjować spore rabaty, o których możecie zapomnieć w sklepach sieciowych.
    • tomekkoson Re: Dobry materac. 12.11.16, 09:53
      Dokładnie jeśli chodzi o ten sprzęcik za 200zł to pamiętajcie, że to nie ma nic wspólnego z materacami poza nazwą. Dobry podwójny materać to kupicie od 800zł a nawet od 1000 i jeśli kogoś nie stać na takim materac to niech sobie w ogóle odpuści takie łóżko, ponieważ na tanim czymś można tylko nabawić się choroby pleców
      Jeśli chodzi o materac to cena nie powinna odgrywać zbyt dużej roli. Postawmy na naszą wygodę i komfort.
      • tomekkoson Re: Dobry materac. 12.11.16, 09:54
        Podsyłam Wam tutaj do mojej wypowiedzi taki krótki artykuł jakby na poparcie moje tezy :)
        www.materaceblog.pl/porady/cena-nie-gra-roli-czyli-pare-slow-o-drozszych-materacach.html

Dokładnie jeśli chodzi o ten sprzęcik za 200zł to pamiętajcie, że to nie ma nic
        wspólnego z materacami poza nazwą. Dobry podwójny materać to kupicie od 800zł
        a nawet od 1000 i jeśli kogoś nie stać na takim materac to niech sobie w ogóle
        odpuści takie łóżko, ponieważ na tanim czymś można tylko nabawić się choroby pl
        eców
        Jeśli chodzi o materac to cena nie powinna odgrywać zbyt dużej roli. Postawmy n
        a naszą wygodę i komfort.
    • dwojcik1978 Re: Dobry materac. 24.11.16, 00:02
      Kupując materac łatwo wpaść na minę. Większość sprzedawców to ludzie z przypadku, którym się wyznacza cel finansowy do osiągnięcia za wszelką cenę. Tam po prostu mają w d... czy to będzie dobre dla was, tylko to ile z Was można za to wyciągnąć. Dlatego radzę szukać firm specjalistycznych, takich jak nasza doria24.pl I przede wszystkim szukać rzetelnych, aktualizowanych blogów takich jak doria24.blox.pl czy doria24.blogspot.com
    • arkadiusz.ni Re: Dobry materac. 13.12.16, 16:14
      Uważam, że sam sklep gdzie kupisz materac jest bez znaczenia, bo jest pełno sklepów, które mają materace różnych producentów, tylko sprawdź sobie opinie o sklepach. Sklepów z materacami jest ogromna ilość, ale producentów materaców jest mało. Bardziej wybierz sobie konkretny model materaca od producenta, a potem poszukaj w jakim sklepie kupisz najtaniej. Czytałem, że jak ktoś waży sporo powinien spać na materacu twardszym takim H3, a jak ważysz powyżej 110 kg to nawet H4. Jeśli chodzi o marki materaców to ja polecam Sleep O'clock, znajdziesz w paru sklepach na pewno. Z pewnością omijaj chińszczyznę z bazarów, materac musi być porządny bo spędzasz w nim dużo czasu! :)
      • zuzankajuka Re: Dobry materac. 29.10.17, 21:17
        ale reklama arkadiusz.ni, już wszyscy wiemy, że najlepsze są sleep o'clock:D marka nie jest istotna, nieważne czy to hilding, sembella czy koło, ważne, żeby człowiekowi pasował i był dopasowany do masy i wzrostu
      • kesza Re: Dobry materac. 28.10.19, 19:17
        W sypialniaplus.pl można zakupić fajny i dobry materac. Dla mnie to sklep godny uwagi, porządny i przede wszystkim sprawnie realizujący zamówienia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka