Dodaj do ulubionych

Jaki lokal na chrzciny w Szczecinie !!!!!!!!!!

03.11.09, 11:11
Cześć,
6 grudnia robimy chrzciny naszemu synkowi. Razem z nami bedzie około 10
osób. Gdzie można zrobić chrzciny, żeby było ładnie i elegancko. Planujemy
obiad, deser, kawka herbatka i jakieś winko lub szampan. Nie musi być też
specjalnie tanio. Może słyszeliście o jakimś fajnym lokalu albo sami
robiliście?????
Bardzo proszę o info. Z góry dziękuje i pozdrawiam:))))))
Edytor zaawansowany
  • Gość: eldorado już było IP: *.chello.pl 03.11.09, 11:15
    Hormonek oczywiście , tam codziennie jest walka dobra ze złem.
  • Gość: pete IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.09, 11:21
    Gość portalu: eldorado już było napisał(a):

> Hormonek oczywiście , tam codziennie jest walka dobra ze złem.

O co ci chodzi? Świetny lokal! Ma swój klimat! Jak ci nie pasuje to siedź sobie
    w snobistycznym Rockerze albo innym Grand Cru czy Coyote.
  • mamma.80 03.11.09, 11:28
    Hormonek jak najbardziej fajny lokal. Sama bywałam nie raz:))
    Ale na chrzest chyba najmniej odpowiednie mniejsce. :)))))
    Jakieś inne propozycje??
  • ekajtek77 03.11.09, 11:48
    ja robiłam w willa westende przy placu Sprzymierzonych
    to odpowiedni lokal na chrzciny, pod takie okazje dekorują sale,
    robią specjalne dania dla dzieci, możesz sobie zrobić galerię ze
    zdjęciami dziecka itd.
    i wcale nie jest drogo: zupa, drugie danie, deser, napoje, wino,
    owoce = 60zł za osobę
  • natalia_424 09.11.09, 09:57
    Ja polecam Ci Chatę obok ronda Uniwersyteckiego i makro. Nie robiłam tam co
    prawda chrzcin (już było zajęte)ale moja teściowa obchodziła urodziny. Osobna
    sala na górze (goście nie przeszkadzają) fajne menu i smaczne jedzenie.
    Ja chrzciny robiłam w Chacie w Dobrej . Smacznie i ładnie (małe udekorowanie
    salki). Cenowo podobnie.
  • viola_j 09.11.09, 15:07
    My robilismy wminimaxiew Bartoszewie, super, to było dwa lata temu,
    mój brat w sierpniu robił w Zbójnickiej i bardzo było fajnie,
    mielismy całą antresole co dawalo komfort bo nikt inny z gosci sie
    nie kręcił. Polecam
  • wito-wito 22.10.10, 15:56
    Witaj. Tak wiem gdzie możesz urządzić takie przyjęcie. Tanio, smacznie, kameralnie a już przygotowane przez P. Basie dekoracje to poprostu dzieło sztuki. Podaję tel: 886379017 Na pierwszy rzut oka na zewnątrz nie wygłąda ze to taki cudowny lokal. Zresztą cały czas inwestują. Polecam
  • wito-wito 22.10.10, 16:03
    Jest super miejsce na takie święto. Juz pisałam ale chyba nie doszło. Tel: 886379017 Restauracja "KGB" ich zdjęcia sa na infoludku, alegratka i szerlok
  • ika2511 15.11.10, 06:55
    hej :) tak sie składa ze my mielismy chrzciny i przyjecie slubne w jednym dniu. Było nas 17 osób i przyjęcie odbyło się w Continentalu na 3 maja. Super jedzenie, ładnie przystrojona sala- no my mielismy ślubnie- wiec troche inaczej , ale polecam szczerze- Ale uwaga: rozmawiajcie tylko z szefową- kobieta bardzo przyjemna, z klasa, wszystko praktycznie z nia ustalilismy :) nie rozmawiajcie z managerem--- bo sie bardzo zrazicie- ten czlowiek nie nadaje sie do kontaktu z ludźmi, niestety. Wejdzcie na strone Continental- macie tam nawet menu oprócz przedstawionych sal. Szczerze polecam. jak jakies pytania- pisz na ika2511@wp.pl
  • asiulek99 23.11.10, 23:19
    Ja już 2-krotnie przerobiłam temat. Chrzciny córki na Ładodze - super jedzonko, super obsługa i super cena :), ale z całym sercem polecam.
    Synek miał uroczystość w Karczmie Pod Kogutem - dobra polska kuchnia, obsługa na najwyższym poziomie, cena umiarkowana -dużo taniej wypadło od Ładogi. Również polecam.

Tylko może być problem z rezerwacją - z doświadczenia wiem, że im wcześniej tym lepiej.

Pozdrawiam
  • peta12 07.10.13, 21:23
    Organizowaliśmy w Lila chrzest córeczki (www.lilapark.net.pl/imprezy/chrzciny.html). Obsługa i właściciele okazali się bardzo przyjaźni i co ważniejsze pomocni. Wszystko wyszło tak jak to zaplanowaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)
  • asieczeg 15.11.18, 13:56
    polecam serwis chrzcinyikomunie.pl/
  • Gość: Monika IP: *.play-internet.pl 06.12.18, 14:34
    Polecam sprawdzić na chrzcinyikomunie.pl/ na pewno znajdzie się jakiś lokal który będzie ci odpowiadać.
  • mlekomleko 15.12.18, 19:55
    Ja bym na Twoim miejscu zrobił sobie delikatne rozeznanie w internecie, później zadzwonił do tych, które przypadną mi do gustu i sprawdził co zaproponują, oraz jak to wygląda cenowo. Najlepiej mieć informację z pierwszej ręki
  • dt.bartek1999 18.03.19, 11:55
    Witam. Robiłem chrzciny mojej córeczki i jestem bardzo zadowolony. Jedzenie pyszne , wszystko na czas, obsługa miła , serdeczna . Kameralna , przytulna sala, czuliśmy się naprawdę swobodnie , można powiedzieć że jak w domu;) Wszystko ładnie i estetycznie wystawione. Jeszcze raz chciałbym podziękować za świetne przygotowanie imprezy ! Pozdrawiam !!!
    chrzcinyikomunie.pl/obiekt/830-stary-folwark-w-ustowie/
  • adrian99 02.07.19, 14:41
    Jeśli organizujecie komunie lub chrzciny i potrzebujecie lokalu to koniecznie zajrzyjcie tutaj chrzcinyikomunie.pl/
  • agatka453 11.07.19, 23:35
    My organizowaliśmy chrzciny w hotelu Bończa. Jak zobaczyłam szklaną podłogę w restauracji to już innego miejsca nie chciałam :) Menu typowo polskie, duże porcje i ładnie podane. Wszystko nie wyniosło nas jakoś dużo
  • darmaz 02.08.19, 14:15
    Ja polecam ten lokal chrzcinyikomunie.pl/obiekt/1249-sala-europejska-33/
    jest po prostu super!!
  • darmaz 02.08.19, 14:16
    Mogę polecić również tą restaurację bankietyikonferencje.pl/obiekt/766-ricoria-ristorante/
    Również jest bardzo dobra!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka