Jak dojechac do szpitala w Zdrojach? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Drodzy,
    Czy ktos wie jak z centrum najepiej dojechac do szpitala w Zdrojach?
    Czy jeździ w okolice szpitala jakis autobus pospieszny?
    Dzięki wielkie.
    • Gość: vox IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.10, 13:27
      .
        • Jarmolinski nie jest doktorem.

--
          Bad sound kills good music!
          Możliwość zalogowania się została zablokowana. Powód: antysemityzm. Wniosek o
          zniesienie blokady prosimy kierować na adres: abuse@gazeta.pl.
          • Gość: dziki IP: *.chello.pl 18.01.10, 14:15
            Tu Beatrix wszystko wyjaśnia jak i gdzie dojechać , dając do zrozumienia ,że w
            XXI-wieku dobie internetu , każdy myślący znajdzie sobie wszystko w internecie
            • No własnie w dobie internetu próbuję się przez internet dowiedziec
              jakby ktos nie zauwazył.
              Błazej dzieki wielkie, to miło,ze ktos tu jeszcze potrafi udzielić
              pomocy.

Ogólnie: straszne buractwo na tym szczecinskim forum.
              • Gość: anty-ZED-bredzik IP: *.szczecin.mm.pl 18.01.10, 14:56
                Nie w tym rzecz - mamy tutaj taką blondynę, która co otworzy usta to się ludzie śmieją. Ostatnio tłumaczyła idiotkę ze szpitala, która zapomniała zgłosić do książki telefonicznej zmiany wszystkich numerów tym, że przecież "można se znaleźć w internecie".

Z kolei uwagi nt. Jarmolińskiego dotyczą bęcwała, który postanowił pozamykać szpitale w centrum miasta i poprzenosić je na niedostępne zadupie organizując 1 majowe otwarcie w zawilgoconych budynkach...

Te uwagi zatem nie do Ciebie a do nepotycznie powsadzanych na stołki fachowców zaprzyjaźnionych ze szczecińską PO.
                • Na pewno wszystkie niezbedne informacje "se znajda" starsi ludzie,
                  ktorym komputer juz nie jest do szczescia potrzebny. Najwyrazniej
                  swiat XXI wieku widziany oczami tych , ktorzy "se znajduja "dzieli
                  sie wlasnie na nich i cala reszte gamoni.
                  -
                  Błogoslawiony ten, co nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego
                  faktu w słowa. /J.TUWIM/
          • Gość: . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.10, 08:51
            Przecież wiesz wszystko (?)
            Jarmoliński ma doktorat.
            Jest doktorem medycyny.
            • Gość portalu: . napisał(a):

> Przecież wiesz wszystko (?)
              > Jarmoliński ma doktorat.
              > Jest doktorem medycyny.

-----------------------------
              a to przepraszam, zwracam honor.
              --
              Bad sound kills good music!
              Możliwość zalogowania się została zablokowana. Powód: antysemityzm.
              Wniosek o zniesienie blokady prosimy kierować na adres:
              abuse@gazeta.pl.
            • Gość portalu: . napisał(a):

> Przecież wiesz wszystko (?)
              > Jarmoliński ma doktorat.
              > Jest doktorem medycyny.
              ..............................
              oczywiście,że ma i jest jednym z najlepszych nefrologów dziecięcych,
              pomógł wielu wielu dzieciom i wiedzą o tym wszyscy normalni
              szczecinianie,a politikierzy forumowi na niego plują,bo im za to
              płacą

--
              ...żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch...
              • Gość: . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.10, 10:52
                Masz rację, ohydni politykierzy tego forum (!!!)
                Fuj!!
                A co do tego pana, no...
              • beatrix13 napisała:

> Gość portalu: . napisał(a):
                >
                > > Przecież wiesz wszystko (?)
                > > Jarmoliński ma doktorat.
                > > Jest doktorem medycyny.
                > ..............................
                > oczywiście,że ma i jest jednym z najlepszych nefrologów dziecięcych,
                > pomógł wielu wielu dzieciom i wiedzą o tym wszyscy normalni
                > szczecinianie,a politikierzy forumowi na niego plują,bo im za to
                > płacą
                >

to ile tych dzieci uratował udając vipa przez trzy lata w urzędzie ?
                --
                Żadna sprawa nie jest przegrana, jeśli choć jeden głupiec o nią walczy

"...Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było"
                • kospirant,tobie to nawet psychiatra już nie pomoże z tą obsesją na
                  punkcie polityki

--
                  • rozumiem, że nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie

--
                    Żadna sprawa nie jest przegrana, jeśli choć jeden głupiec o nią walczy

"...Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było"
    • Gość: Błażej IP: *.pr2-nat.espol.com.pl 18.01.10, 14:12
      Z Basenu Górniczego czy też ze Zdrojów linia 54 lub 84.
    • Gość: Vlad.H. IP: 66.90.110.* 18.01.10, 15:18
      a pozniej autobusem

Pociagi na stacje Szczecin Zdroje jezdza co 15 - 20 minut - zwlaszcza w godzinach szczytu moze byc to najszybszy sposob na dojazd z lewo na prawobrzeze
    • pośpieszne A i B,ale musisz przesiąść się do 84

dokładniej sprawdzisz na stronie z rozkładami jazdy

www.zditm.szczecin.pl/rozklady/
      komentarzy forumowych chamów trolli typu anty coś tam nie czytaj, bo
      to jak określiłaś buractwo

--
      • Gość: anty-ZED-bredzik IP: *.szczecin.mm.pl 18.01.10, 20:15
        Beatrix - o poradziłaś jej, żeby se w internecie poszukała? A linka to już nie dałaś rady bezpośredniego zapodać? XXI wiek, taka geniuszka, co broni idiotki-telefonistki powinna umieć podać bezpośredni, pomocny linki i wytłumaczyć komuś po cholerę ma 2 autobusy brać, gdy kiedyś miał w centrum szpital...
        • Gość: Vlad.H. IP: *.cable.quicknet.nl 18.01.10, 20:18
          to tzw kobieca logika...

tak, koklusz i gradobicie to tez twoja wina
        • po raz kolejny trollu pokazujesz swoje chamstwo i takim cie widzą na
          forum i taką reklamę swojej pracodawczyni polityczce Jacynie robisz,
          z której cały Szczecin się smieje

--
          • Gość: as IP: *.globalconnect.pl 19.01.10, 07:44
            i inne z kazdego kierunku z duża czestotliwoscią do zdrojów cholera
            wie co tam jezdzi ale mówili ci z PO ze się POchylą, ale musieli by
            przenieść centrum na Mączną ale nie powiedzieli jak i za co.
          • Gość: as IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.10, 08:45
            bea ale popierając PO własnie dajesz się robić w ch.........na
            kazdym kroku.Nie widzisz tego?Chyba że uważasz za pańką ze PO nie
            rządzi w miescie .A to w takim razie obok pańki i z ciebie się
            smieje cały Szczecin.
            • Gość portalu: as napisał(a):

> bea ale popierając PO własnie dajesz się robić w ch.........na
              > kazdym kroku.Nie widzisz tego?Chyba że uważasz za pańką ze PO nie
              > rządzi w miescie .A to w takim razie obok pańki i z ciebie się
              > smieje cały Szczecin.

...................
              a skąs wiesz,że ja popieram PO? bo jakiś troll tak ci napisał?
              nieszczecinianka zapytała grzecznie na forum szczecińskim o dojazd
              do szpitala w Zdrojach no i widzisz co się dzieje?Ja odpowiadam
              merytorycznie podając nr autobusów i link do zditm,a chamstwo, które
              na każdym kroku lansuje swoją kandydatkę Jacynę wklejając jej blog
              obrzuca mnie obelgami, obrzuca obelgami dr Jarmolińskiego (noat bene
              świetnego nefrologa dziecięcego). W ten sposób nieszczecinianie
              wyrabiają sobie o tym forum i pewnej kandydatce zdanie i róbcie tak
              dalej.

--
              • Gość: as IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.10, 10:52
                to że dałaś stronę zditm to dobrze , dziwne że kobieta na okragło
                szuka info przez forum gw do komunikacji i to z niej się smieją ze
                majac internet nie wpisała komunikacja szczecin rozkład jazdy itp a
                zdaje się na łaskę . Jarmoliński jest swietnym lekarzem ale
                Szczecinianie mają prawo mu zarzucać to że POpierał przenisienie
                szpitala z wojciecha do zdroji ,nie wiem jak przyjeli to jego
                pracownicy.Szczecinianie mają prawo tak się zachowywać przy hasle
                szpital zdroje w kontekscie wojciecha.Nie słyszałem że z Jacyny się
                śmieją . Słyszałem że ją POmawiają a POmawiaja bo się obawiają.
                • Wyobraź sobie asie, że wpisałam w google rozkład jazdy ZKM szczecin.
                  I wyobraz sobie,ze niektóre przystanki np. koncowy pospiesznego
                  nazywają się "Osiedle Bukowe" i nie wskazuja czy stamtad jeszcze
                  daleko do szpitala. Mialam nadzieję,ze na forum Szczecina znajda sie
                  jacys kulturalni ludzie,ktorzy moze tam bywają i potrafia mi to
                  wyjasnić,abym nie musiala sie 5 razy przesiadać zwłaszcza,ze jak
                  jade do szpitala to chyba mam powód.
                  ALE JAK KTOS NIE WIE TO ZAMIAST NIE WCHODZIC NA TEN WATEK POPISUJE
                  SIE CHAMSTWEM.
                  Zakompleksione buraki w tym Szczecinie mieszkaja, ot co.
                  • Gość: as IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.10, 12:29
                    Przecież oni wytłumaczyli ci dlaczego są zdenerwowani . Bo wspaniała
                    władza z PO wbrew większości rodziców z małymi dziećmi przeniosła
                    szpital na zadupie gdzie nie wiadomo jak dojechac.Przyznam że sam
                    bym miał kłopot. Bo te wspaniałe nowe miejsce pośpiesznie oddane
                    jest awaryjne i zagrzybione. Bo to w tym wspaniałym miejscu choremu
                    dziecku rehabilitanci pogorszyli stan.I to wszystko poparł lekarz
                    dawnego szpitala z wygodnym dojazdem z róznych stron będący chwilowo
                    vickiem z najsłuszniejszej partii.
                  • Z centrum tramwaj 2,7,8 i autobus A,B,C,D do Basenu Górniczego.Tam przesiadka do
                    54 lub 84.Druga możliwość-autobus B, wysiąść w Zdrojach i tam podejść 2 kroki do
                    przystanku 54,84.Nie wiem z jakiego miejsca wyruszasz ale koszt przejazdu może
                    być dość wysoki.Jeżeli będziesz wracać do centrum być może opłaci się kupić
                    bilet dobowy za 11 zł/normalny/
                  • Gość: Vlad.H. IP: 217.114.215.* 19.01.10, 13:34
                    z jakiego to pieknego miasta pochodzisz i nastepnym razem niech twoi ziomkowie od razu napisza ze nie wiedza jak sformulowac zapytanie do wyszukiwarki...

ja wpisalem w google szczecin zdroje szpital - jako drugi wynik pojawila mi sie ladna mapka z dojazdami i lokalizacja przystankow - moze gdybys mniej kombinowala latwiej byloby ci sie zorientowac tak w lokalizacji samego szpitala jak i przystankow?

[tu apel do szpitala w Zdrojach - macie takie ladne mapki z dojazdami i naniesiona lokalizacja za wyjatkiem lokalizacji macierzystej - niech ktos z webmajstrow ruszy dupe i to poprawi - mapki sa nieczytelne i male a szpital w Zdrojach bez przystankow co jest zwykla granda - wyraznie powinny byc opisane drogi dojazdu, parkingi i przystanki]

nie chce komentowac twoich slow o burakach i kompleksach - kazdy ma jakis problem i musi sie z nim sam uporac w twoim wypadku sa to buraki i kompleksy - jesli chcesz moge cie wysluchac a nawet byc moze potrafie wskazac sie sposoby na chocby czesciowe uporanie sie z tym - wystarczy ze jasno poprosisz.

Reasumujac - dostalas wiele roznych odpowiedzi na zadane pytanie - znalazlo sie wsrod nich kilka wartosciowych - obrzucac wyzwiskami mieszkancow jakiegos miasta tylko dlatego ze nie wszyscyc spelnili twoje oczekiwania... dorosnij i nie kwekaj ze cie skrzywdzono.

PS
                    bez przesiadek to taksowka, z centrum do szpitala powinnas zmiescic sie w 35zl poza szczytem (tak, to ludzi wkurza ze nie da sie dojechac z centrum miasta do szpitala sprawnie i bez przesiadek - po prostu tak nam kochana waaadza z naczelnym cwokiem Krzystkiem to urzadzila)
                • Gość portalu: as napisał(a):

> Nie słyszałem że z Jacyny się śmieją .
                  Słyszałem że ją POmawiają a POmawiaja bo się obawiają.
                  .............
                  To wytęż słuch. Jacyna w szczecińskiej polityce działa od ponad 10
                  lat i jedyne co robi to szum wokół siebie i zmienia partie. Podaj co
                  konkretnego i pozytywnego przez te wszystkie lata zrobiła dla
                  Szczecina m.in jako radna miejska i wojewódzka.

--
          • Gość: anty-ZED-bredzik IP: *.szczecin.mm.pl 19.01.10, 12:43
            Kobieto, weź uruchom wyszukiwarkę i znajdź choć jeden post w którym piszę cokolwiek pochlebnego o Jacynie...

Wyłącz funkcję politykierską, bo coraz poważniej zastanawiam się, czy Ty i ćwierćinteligent ZED to nie rodzina...
    • Gość: . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.10, 09:06
      (nie wygodnie)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.