Dodaj do ulubionych

Szybki jak rakieta, silny jak TIR. I bardzo drogi

28.04.10, 23:38
artykuł sponsorowany?
Edytor zaawansowany
  • bzykzby 29.04.10, 09:17
    Takie auto tylko debil może kupić . Za tą cenę kupię 5 luksusowych innych aut.
    Ponadto te auto po wyjściu z salonu od razu traci na wartości 40 % . A twarde
    zawieszenie na naszych drogach kompletnie jest nie do przyjęcia. Także żadna
    to renoma czy prestiż dla posiadacza takiego auta i nikomu on nie zaimponuje
    tym. Pojeździć takim autem to ja mogę wypożyczając z wypożyczalni luksusowych
    aut we Włoszech lub Niemiec i to tyle.
  • Gość: xman IP: *.szczecin.mm.pl 29.04.10, 10:11
    jestes zwyklym, zawistnym malym ludkiem, kwintesencją polaczka w najgorszym wydaniu. Ci ludzie srają na utratę wartości ,czy twarde zawieszenie, poprostu cisną tym grzmotem do słonecznej Italii na szampana i dupy jakich TY nigdy nie dotkniesz...A ty siedź przed kompkiem i płacz.
  • Gość: myślący normalnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 11:00
    Gość portalu: xman napisał(a):

> jestes zwyklym, zawistnym malym ludkiem, kwintesencją polaczka w najgorszym wyd
    > aniu. Ci ludzie srają na utratę wartości ,czy twarde zawieszenie, poprostu cisn
    > ą tym grzmotem do słonecznej Italii na szampana i dupy jakich TY nigdy nie dotk
    > niesz...A ty siedź przed kompkiem i płacz.

ciemnota w twoim łbie , to mało powiedziane
    Cha cha ty jesteś taki sam pojeb i masz umysł kurwy 14 letniej. A dupy to on
    może mieć tylko osrane i zasikane stojące jako tirówki. To nie te czasy baranie
    . Właśnie ty myślisz kategoriami lumpa z pod budki z piwem. Idź chłopie do tego
    salonu i kup sobie taki samochodów i wyrwiesz sobie z drogi zasrane i obsikane
    kurewki i bądź zadowolony z życia ośle. niech u ciebie myśli dalej ku.s a nie
    umysł , ale widać że chyba ty go nie masz.
  • Gość: ciekawy IP: 80.50.132.* 29.04.10, 12:44
    Ale DROŃski kupi!
  • Gość: Nikt IP: *.pl 29.04.10, 13:47
    do myslacy normalnie - twoj nick pasuje do ciebie tak samo jak to opisane auto.
    nie bardzo oj nie bardzo...

swoja droga fajnie miec autko ktore do nerwicy doprowadza maluczkich takich jak
    te dwa nerwuski powyzej...
  • Gość: wesoły trunek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 15:18
    A ja wolę trabancika i sram na wasze auta z dupami.Dla mnie tylko flaszeczka i
    mój trabancik ,który zawsze będzie mój i nigdy nie zawiedzie ani nie zginie z
    widoku .
  • Gość: Vlad.H. IP: *.cable.quicknet.nl 29.04.10, 20:51
    po pierwsze jakich luksusowych - wymien luksusowy samochod z klasy SLS AMG ktory
    bedzie 5 razy tanszy od tego MB.

po drugie sprawdz ceny maszyn sygnowanych AMG - zadna nie traci 40% po
    pierwszym roku, wiele samochodow AMG zyskuje z czasem na wartosci - AMG
    tuninguje i wypuszcza limitowane serie i te samochody maja wysoka wartosc na
    rynku kolekcjonerskim - wiele osob kupuje je jako lokate kapitalu wiedzac ze w
    perspektywie 20 - 30 lat zarobia znacznie wiecej niz wlozyli

po trzecie - jesli bedziesz kiedys mial okazje prowadzic samochod o mocy powyzej
    400KM to zrozumiesz dlaczego nie ma tu miejsca na "miekkie" zawieszenie - SLS to
    nie jest octavia czy pasek...

Idz do wypozyczalni auto luksusowych i sprobuj wypozyczyc chocby S65AMG - powodzenia
  • Gość: stefan IP: *.globalconnect.pl 29.04.10, 21:52
    na cholere takie auto w POlsce skoro nie ma gdzie takim autem jeżdzic...
  • swarozyc 29.04.10, 22:00
    testosteronem i kompleksem malego ptaszka..
    :-)

--
    Prymas Polski, abp Muszyński w Wigilię Paschalną przypominał, że prawo
    stanowione nie może być nad prawem Bożym.
    Możliwość zalogowania się została zablokowana. Powód: antysemityzm. Wniosek o
    zniesienie blokady prosimy kierować na adres: abuse@gazeta.pl.
  • Gość: Vlad.H. IP: *.cable.quicknet.nl 29.04.10, 22:13
    i dla mnie taki samochod to przede wszystkim dzielo sztuki inzynierskiej -
    kumulacja wiedzy w zakresie wielu dziedzin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka