Dodaj do ulubionych

Dom spokojnej starości w Szczecinie lub w okolicac

12.08.10, 09:34
Mam pytanie, czy ktoś może polecić dom spokojnej starości w
Szczecinie za jakieś rozsądne pieniądze? Znalazłam dwa prywatne domy
jeden za 2300 zł a drugi za ponad 3000 zł i troche przeraziły mnie
te ceny.
Będę wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam,
Edytor zaawansowany
  • swarozyc 12.08.10, 09:56
    czyms takim gmina ciecin sie nie zajmuje. Ostatnio byly fajerwerki nad Odra, a
    teraz wszyscy sa pochlonieci sprawa Krzyza..

--
    Extremis malis extrema remedia
    πάντων χρημάτων μέτρον άνθρωπος panton chrematon metron anthropos
  • Gość: kredens IP: *.asternet.pl 12.08.10, 11:40
    staruchów na fudzijamę trza wywieźć, jeśli nie chcą - zostawić
    połowę emerytury, drugą na wypasioną kablówkę wydać i inspiracji w
    diskowery szukać.
  • esmeralda_2 12.08.10, 13:20
    Ja miałam ten sam problem, wszędzie w Szczecinie są kolejki, napisz bardziej
    szczegółowo o problemie na mojego e-maila.Piszesz o cenach, a nie o miejscach, a
    to też jest ważne. Piszesz o cenach pobytów, ale jeszcze trzeba pamiętać o
    dodatkowych kosztach.

--
    " „kiedy jesteś całkowicie sparaliżowany i nie możesz nawet poruszyć powieką,
    brak czasu nie jest twoim głównym zmartwieniem”. "
  • zezdroji 12.08.10, 19:57
    miałam ostatnio podobny problem,
    Ciocia - jestem jedyną opiekunką - po udarze, wymagająca całodobowej opieki,
    na Romera- 2.700 i brak miejsc, Krucza - to samo, znalazłam Dom Opieki Marina - pomimo jakiś bzdurnych newsów prasowych - dwa lata temu, znalazłam ten dom naprawdę jako odpowiedni dla mojej Cioci, cena 2.700 za miesiąc, w cenie 24 godz opieka - prawdziwa, dobra, adekwatna kuchnia domowa, dużo personelu opiekuńczego, pielęgniarki, pokoje w dobrym standardzie - 2wu osobowe, odwiedziny o każdej porze dnia i nocy - sprawdziłam - cały czas jest ok! na prawdę jestem zadowolona.
    na maila dam więcej szczegółów
    oto ich namiary: Dom Opieki Marina ul. Przestrzenna 29 tel 914600218 lub 787664318
    polecam
    ps. nie wiem czy są jeszcze miejsca - to jest mały dom "rodzinny" chyba tylko na 20 miejsc
  • Gość: babzula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.10, 11:49
    W Marinie przebywa moja Mama, już od paru lat!
    w pełni potwierdzam Twój wpis
    jestem bardzo zadowolona, trochę to kosztuje, ale mam spokój, wiem, że Mama ma doskonałą opiekę!!!
    śmiało mogę Marinę każdemu polecić - oby takich domów było więcej!!
    wszyscy się starzejemy.
    babzula
  • Gość: odwiedzajacy marin IP: *.globalconnect.pl 22.04.13, 16:51
    Ciekawa jestem jak rewanzuja sie za ta opinie, bo ja widzialem 3 osobowy pokoj,bez zadnej szafki, zero opieki i cale zajecia to kiwanie sie na kanapie. Jedzenie moze i domowe ale warunki higieniczne do niczego,pies ma legowisko w kuchni pod stolem a resztki jedzenia porozwalane przez koty i psa i gnijace wkolo drzwi
  • Gość: . IP: *.dip.t-dialin.net 16.08.10, 21:41
  • beatrix13 16.08.10, 21:56
    na terenie byłego Szpitala Miejskiego

--
    Partie polityczne zasadniczo niczym nie różnią się. No, chyba,że
    nazwą.:):)
  • Gość: H56 IP: *.chello.pl 16.08.10, 22:03
    no właśnie, Boromeuszki tak sie deklarowały, miały gotowy szpital na
    przyjęcie pacjentów, i co ?
  • zezdroji 16.08.10, 23:32
    z tego co się dowiedziałam, to już idzie cicha kampania w poszukiwaniu klientów na miejsca pod działalność cyt." ścisłe centrum Szczecina, okolica parkowa, super lokalizacja, zasiedlenie 2012???????? oferty - gdzieś na Piotra Skargi, tak po lewej, jadąc od Jasnych Błoni!!!
  • Gość: logo IP: *.dk.customer.tdc.net 08.01.18, 13:39
    to jakis koszmar ja matka opiekuje sie za 500zl bo wiecej nam nie zostaje a te domy opieki zycza sobie az 3000tys zl to chore ilez ten staruszek zje i ile mu potrzeba jak jest sparalizowany naciagarstwo cholera jasna
  • szek1 25.01.19, 18:52
    Zanim cos czlowieku napiszesz, to dobrze sie zastanow: w takim domu miesiecznie pielegniarka zarabia ok. 20 tys (24 godz razy 30 dni razy 28 zl za h). Plus czynsz, media, opiekunowie, jedzenie, wizytu lekarza itp. Koszty ogromne
  • Gość: Reserch IP: *.47.68.232.ipv4.supernova.orange.pl 11.04.19, 17:26
    tak ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.